Monday
Members-
Posts
7730 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monday
-
pod chmurką na wsi spała, rok na dom czekała...Lusia jest w końcu DS
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam Lusi serię ogłoszeń - prócz cafeanimal. Nie wiem czy to ogłoszenie zrobi tula??? -
[url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1095058827[/url] [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Tusia-super-szczeniak-W0QQAdIdZ213456186[/url]
-
Fart z odgryzioną łapką - już w swoim domu.Pozostał dług za hotel.
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
voess jakie są plany co do Farta? -
pod chmurką na wsi spała, rok na dom czekała...Lusia jest w końcu DS
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Ogłaszaniem Lusi zajmuję się również ja. Allegro od czasu do czasu robię. Nie jest to tak, że kończy się jedno i od razu odnawiam. Odczekuję zazwyczaj tydzień. W tym tygodniu zrobię jeszcze allegro dla Lusi. Wczoraj odnowiłam znów gumtree, żeby było na pierwszej stronie. Robię raz na Kraków, raz na Warszawę A ogłaszam z takim tekstem [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Lusia-duze-jest-piekne-W0QQAdIdZ213310631[/URL] [url]http://www.allegro.pl/item1094953071_lusia_piekny_duzy_pies.html[/url] -
Trochę nieodpowiedzialna kobieta - skoro już nie chce psa, to nie czuje obowiązku powiadomienia o tym. Gdyby ona chciała oddać psa, to mimo wszystko chciałaby dostać jasną wiadomość - tak/nie.
-
Fart z odgryzioną łapką - już w swoim domu.Pozostał dług za hotel.
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
A czy my szukamy w ogóle DS? Czy poprzestaliśmy na tym DT (i liczymy, że ci ludzie zostawią go na zawsze...) Może warto szukać DS? -
pod chmurką na wsi spała, rok na dom czekała...Lusia jest w końcu DS
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że znajdziemy jej domek. -
[IMG]http://i49.tinypic.com/2ed33hc.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/30blqiw.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/1z5u0zo.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i45.tinypic.com/2ug1d3n.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2r38ivq.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2ms0i8n.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2cohj6h.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/spgbar.jpg[/IMG]
-
Oby poszło to maleństwo... Czyli spodobała się Tusia?
-
[URL]ftp://budowlaniec.radom.pl/anna_A_20-06-2010[/URL] Tu są zdjęcia w albumie "maleństwo" chyba Bierz marlenka stąd i wysyłaj. Już nie będę na maila słać.
-
marlenka mam nowe zdjęcia [B]Daj swój mail szybko to ci wyślę !!!!!!!![/B] [B]Zdjęcia są śliczne, z niedzieli, będą aktualne.[/B]
-
Wystawiłam bazarki dla Lady, jeżeli będzie jakiś dochód to podzielimy go na Lady i Ritę - jeżeli będzie ten dochód :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187887-TANIE-Ozdóbki-biżutki.-Dla-Lady-i-Rity.-Do-27.06.?p=14912838#post14912838[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187878-TANIE-UBRANIA-dla-Lady-i-Rity-do-27.06-godz.-24.00.-ZAPRASZAM-!!!?p=14912113#post14912113[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187888-Klatka-dla-chomika-myszki.-Do-27.06.2010[/URL]. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187881-Różności-dla-Lady-i-Rity-do-27.06-godz.-24.00.-ZAPRASZAM[/URL]-!!! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187872-KSIĄŻKI-dla-Lady-do-27.06-godz-24.00.-Każdy-znajdzie-coś-dla-siebie[/URL].
-
Znalazłam już ten wątek. Mam nowe zdjęcia Tusi. Po południu je wkleję. Będzie w sam raz do nowych ogłoszeń. Są bazarki, gdzie robią ogłoszenia. To jest koszt ok 10zł za 20 ogłoszeń. Można się zapisać w kolejkę. Ile tusia ma? 3 miesiące?
-
I allegro dla RITY [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1092217681[/url]
-
pod chmurką na wsi spała, rok na dom czekała...Lusia jest w końcu DS
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[B]Proszę o wstawienie w pierwszym poście numeru strony na której są nowe zdjęcia Lusi.[/B] Oto wątek Rity. * [url]http://www.dogomania.pl/threads/187931-RITA-prawie-Coli-znaleziona-w-lesie-RADOM-KOZIENICE?p=14916943#post14916943[/url] -
[IMG]http://i50.tinypic.com/f3724j.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/10hvqkz.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/jgqntg.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2dumhjk.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/15ryv6g.jpg[/IMG]
-
[SIZE=3][COLOR=Green][B]Aktualizacja - 13.08.2010 Rita znaleziona :multi: i to w nowym domu :) Ktoś ją przygarnął i co lepsze rota tego kogoś zaakceptowała. W nowym domu czuje się dobrze. [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Green][B]Dziewczyny odwaliły kupę dobrej roboty. Znalazły sunię : :) DZIĘKUJEMY !!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=Green] Więcej szczegółów na wątku w dziale zaginione [/COLOR][SIZE=3][COLOR=Green][B][URL]http://www.dogomania.pl/threads/190795-Rita-rasy-Colie-zagin%C4%99%C5%82a-Chrzan%C3%B3w-40-km-od-Krakowa/page5[/URL][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=teal][B][COLOR=Red] [U] Aktualizacja - Rita zaginęła 8.08.2010 [/U] 11 sierpnia AnnaA zadzwoniła do domu Rity...okazało się, że podczas burzy Rita uciekła.... Został założony wątek w dziale "zaginione" [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190795-Rita-rasy-Colie-zagin%C4%99%C5%82a-Chrzan%C3%B3w-40-km-od-Krakowa/page5[/URL] [/COLOR][I] Aktualizacja:[/I][/B][/COLOR][/SIZE] [B][I][SIZE=3][COLOR=teal]11.07.2010 Rita pojechała do swojego domu :)[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [B][I][SIZE=3][COLOR=teal]Zamieszkała 40km od Krakowa w domu z ogrodem, gdzie będzie po prostu kochana !!!![/COLOR][/SIZE][/I][/B] [SIZE=3][B][I]Oto Rita, ok roczna sunia. AnnaA znalazła ją w lesie. Suczka jest wychudzona i ma na szyi braki w sierści (być może od obroży, łańcucha). Poza tym Rita jest przyjazna w stosunku do człowieka i innych psów.[/I][/B][/SIZE] [I][B][SIZE=3]Jest niesamowicie mądra. Bardzo szybko się uczy...[/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3]O tym, że jest śliczna nie będę pisać - zobaczycie sami na poniższych zdjęciach.[/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3]Rita będzie w najbliższym czasie odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana. [/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3]W zasadzie to już można jej szukać domu. Najwyżej ktoś poczeka, albo sam doprowadzi wszystkie zabiegi do końca.[/SIZE][/B][/I] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=3][I][B][IMG]http://i48.tinypic.com/71mm48.jpg[/IMG][/B][/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=3][I][B][IMG]http://i45.tinypic.com/28ivlfk.jpg[/IMG][/B][/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=3][I][B][IMG]http://i49.tinypic.com/16j100p.jpg[/IMG][/B][/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=3][I][B][IMG]http://i49.tinypic.com/339svom.jpg[/IMG][/B][/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=3][I][B][IMG]http://i48.tinypic.com/29mkcua.jpg[/IMG][/B][/I][/SIZE][/FONT]
-
pod chmurką na wsi spała, rok na dom czekała...Lusia jest w końcu DS
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i46.tinypic.com/eia5u0.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2i722kw.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/21c2o1.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/6rro7d.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/11mdee1.jpg[/IMG] -
pod chmurką na wsi spała, rok na dom czekała...Lusia jest w końcu DS
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i49.tinypic.com/2enulia.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/zl95w1.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2n891ld.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/mm7vja.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2i722kw.jpg[/IMG] -
Fart z odgryzioną łapką - już w swoim domu.Pozostał dług za hotel.
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Ale ja nie pisałam, że już, tylko, że niedługo zabrać go stamtąd. Wiadomo tyle ile trzeba. Ale jak nie będzie przy łapce miał nic robione (żadnych opatrunków już nie będzie) to lepiej zabrać go stamtąd, żeby 20zł za dobę nie płacić. W każdym innym hoteliku, gdzie pies jest wyprowadzany na spacer, karmiony i ma dostarczane rozrywki:razz: koszt jest ok 15zł/dobę. Może ktoś też weźmie Farta na powiedzmy 2-3 tygodnie. Ale nie wiem czy do domu, gdzie wszyscy powiedzmy pracują może on iść. Bo te 9godzin musiałby sam być. Nie wiem czy AnnaA nie wspominała, że go przygarnie na trochę:oops: Ja będę jechać dopiero 27 lipca...więc nie będzie on chyba tam aż tyle siedział, bo nie wyrobimy finansowo. Chyba, że ktoś te 800km pojedzie z nim. (tyle, że koszt w obie strony przy najmniejszych kosztach to ok 320zł + min 3 bramki na autostradzie ok 70zł i nie wiem czy ktoś da radę 1600km bez snu zrobić). Ale jeżeli miałby ktoś ochotę to byłoby fajnie, bo mimo wszystko ja się boję zabrać Farta w taką drogę:roll: Nie mam pojęcia jak on to zniesie. Jak ktoś się znajdzie, to ja jadę pociągiem do Szczecina :) tak jak pierwotnie miałam plan. A dogo faktycznie chodzi okropnie. -
Fart z odgryzioną łapką - już w swoim domu.Pozostał dług za hotel.
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Czyli niedługo będzie można go zabrać z lecznicy, żeby po prostu nie płacić 20zł/dobę. Tylko gdzie go zabrać? Dokąd? Czy on potrafi zachowywać się w mieszkaniu? Red, masz jakiś kontakt z państwem z Pobierowa? Czy oni na pewno go wezmą? Bo może to była chęć pomocy, ale po opadnięciu emocji może się to zmieniło... Dobrze, żebyśmy wiedzieli czy nie musimy szukać Fartowi nowego DT. Bo póki co siedzimy i czekamy... -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
JUŻ wszystkie linki się wczytują. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187872-KSI%C4%84%C5%BBKI-dla-Lady-do-27.06-godz-24.00.-Ka%C5%BCdy-znajdzie-co%C5%9B-dla-siebie.?p=14911929#post14911929[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187878-UBRANIA-dla-Lady-do-27.06-godz.-24.00.-ZAPRASZAM-%21%21%21?p=14912113#post14912113"]http://www.dogomania.pl/threads/187878-UBRANIA-dla-Lady-do-27.06-godz.-24.00.-ZAPRASZAM-!!!?p=14912113#post14912113[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187887-Ozd%C3%B3bki-bi%C5%BCutki.-Dla-Lady.-Do-27.06[/URL]. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187888-Klatka-dla-chomika-myszki.-Do-27.06.2010[/URL]. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187881-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Lady-do-27.06-godz.-24.00.-ZAPRASZAM-[/URL]!!!