Jump to content
Dogomania

Monday

Members
  • Posts

    7730
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Monday

  1. Zapraszam na bazarki dla Lady Większość rzeczy jest od AnnyA [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.187887-Ozd%C3%B3bki-bi%C5%BCutki.-Dla-Lady.-Do-27.06"]http://www.dogomania.pl/threads/187887-Ozd%C3%B3bki-bi%C5%BCutki.-Dla-Lady.-Do-27.06[/URL]. [URL="http://www.dogomania.187888-Klatka-dla-chomika-myszki.-Do-27.06.2010"]http://www.dogomania.pl/threads/187888-Klatka-dla-chomika-myszki.-Do-27.06.2010[/URL]. [URL="http://www.dogomania.187881-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Lady-do-27.06-godz.-24.00.-ZAPRASZAM-"]http://www.dogomania.pl/threads/187881-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Lady-do-27.06-godz.-24.00.-ZAPRASZAM-[/URL]!!! [URL="http://www.dogomania.187878-UBRANIA-dla-Lady-do-27.06-godz.-24.00.-ZAPRASZAM-"]http://www.dogomania.pl/threads/187878-UBRANIA-dla-Lady-do-27.06-godz.-24.00.-ZAPRASZAM-[/URL]!!! [URL="http://www.dogomania.187872-KSI%C4%84%C5%BBKI-dla-Lady-do-27.06-godz-24.00.-Ka%C5%BCdy-znajdzie-co%C5%9B-dla-siebie"]http://www.dogomania.pl/threads/187872-KSI%C4%84%C5%BBKI-dla-Lady-do-27.06-godz-24.00.-Ka%C5%BCdy-znajdzie-co%C5%9B-dla-siebie[/URL].
  2. Zapraszam na bazarki dla Lady Rzeczy są od AnnyA :) [URL="http://www.dogomania.187872-KSI%C4%84%C5%BBKI-dla-Lady-do-27.06-godz-24.00.-Ka%C5%BCdy-znajdzie-co%C5%9B-dla-siebie.?p=14911998#post14911998"]http://www.dogomania.pl/threads/187872-KSI%C4%84%C5%BBKI-dla-Lady-do-27.06-godz-24.00.-Ka%C5%BCdy-znajdzie-co%C5%9B-dla-siebie.?p=14911998#post14911998[/URL] [URL="http://www.dogomania.187878-UBRANIA-dla-Lady-do-27.06-godz.-24.00.-ZAPRASZAM-%21%21%21?p=14912259#post14912259"]http://www.dogomania.pl/threads/187878-UBRANIA-dla-Lady-do-27.06-godz.-24.00.-ZAPRASZAM-!!!?p=14912259#post14912259[/URL] [url]http://www.dogomania.pl/threads/187881-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Lady-do-27.06-godz.-24.00.-ZAPRASZAM-!!!?p=14912309#post14912309[/url]
  3. Pisać, co za różnica. Jest tel kontaktowy. Naprawdę wiele ludzi nie wie jak zabiera się psa ze schroniska. Nie będą chcieli nas "przechytrzyć" przecież.
  4. [COLOR=#800000][FONT=Trebuchet MS, sans-serif][SIZE=4][I][B]Reda to wspaniała suczka pit bull red nose.[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#800000][FONT=Trebuchet MS, sans-serif][SIZE=4][I][B]Ma 2 lata i jest wysterylizowana. [/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#800000][FONT=Trebuchet MS, sans-serif][SIZE=4][I][B]Niestety najprawdopodobniej została porzucona bądź zgubiona – ale nikt do schroniska się po nią nie zgłosił.[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#800000][COLOR=#000000][IMG]http://i47.tinypic.com/2ywa9zs.jpg[/IMG][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#800000][FONT=Trebuchet MS, sans-serif][SIZE=4][I][B]Reda jest niesamowicie wesołym i ufnym psem. Bardzo cieszy się gdy ktoś do niej przychodzi. Uwielbia towarzystwo człowieka.[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#800000][FONT=Trebuchet MS, sans-serif][SIZE=4][I][B]Była z pewnością dobrze traktowana, ponieważ nie ma najmniejszego lęku przed ludźmi. [/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#800000][FONT=Trebuchet MS, sans-serif][SIZE=4][I][B]Potrafi też ładnie chodzić na smyczy.[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][IMG]http://i49.tinypic.com/2z4fxhc.jpg[/IMG][/COLOR] [COLOR=#800000][FONT=Trebuchet MS, sans-serif][SIZE=4][I][B]Musimy znaleźć suczce nowy dom zanim schronisko wywrze wpływ na jej radosne i ufne usposobienie. W schronisku niestety psy często tracą chęć do życia. Zamknięte w klatce bez możliwości wyjścia nie oczekują od życia już niczego.[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][URL="http://i47.tinypic.com/5kegsw.jpg"][COLOR=#000000][IMG]http://i47.tinypic.com/5kegsw.jpg[/IMG][/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=#800000][FONT=Trebuchet MS, sans-serif][SIZE=4][I][B]Nie dopuśćmy, aby Reda stała się takim psem. W schronisku jest dopiero 3 tygodnie, jeszcze nie wie, że jak nie znajdzie domu, to będzie w nim do końca życia...[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Trebuchet MS, sans-serif][SIZE=5][B]Tel w sprawie adopcji:[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Trebuchet MS, sans-serif][SIZE=5][B]502 323 089[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Trebuchet MS, sans-serif][SIZE=4][B]Reda znajduje się w schronisku w Radomiu. Jeżeli będzie taka potrzeba, to pomożemy w transporcie suczki do nowego domu.[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]
  5. Jakbym jutro miała kogoś zabrać to proszę o smsa. Ja to już spać idę. Nikt nie był u Redy? Siedzi biedula w schronie. Taka wesoła :( Ma allegro wyróżnione, ale to nie przynosi skutku :( Liczę, że w Metrze ją pokażą. Nie wiem czy jest sens do anonsów ją dawać. Może do warszawskich...? Wiecie co, nie mam drukarki, ale może jakby ktoś wydrukował ogłoszenie Redy i byśmy porozklejali? W lecznicach i w zoologicznych na pewno się zgodzą na powieszenie.
  6. I znalazła psina swój dom. Ciekawe co z drugim szczeniakiem, czy go ktoś przygarnął czy umarł.
  7. No, to ja mam wolne jeszcze jedno miejsce. Chyba będziemy siedzieć w domu - AnnaA czy nas pomieścisz? A kiełbasę to na patelni odgrzejemy :( Ja jutro się szykowałam na wyprawę rowerową, ale niestety odkładam. Nie chcę moknąć w drodze. Ale co do wizyty u Anny to deszcz mi nie przeszkadza :)
  8. BeataM jedzie - chyba ze mną. Miała mi dać znać jak będzie miała sprawny samochód, ale nie dała, więc pewnie jedzie ze mną. Ze mną jedzie też Anhata i jej mama. Anhata, to zadzwonię w sobotę wieczorem o której po ciebie będę. AnnaA poproszę adres na PW, też będę się GPSem posiłkować.
  9. Dobry pomysł, żeby kierowniczki spytać. Tylko na jaki mail jej zdjęcie wysłać? Red chyba też nie może jechać, bo ma wolne w niedzielę tylko między 14-19. A jak Dorka?
  10. Jak Beata nie będzie miała sprawnego samochodu, to Włodi musi jechać swoim... A co do pogody-weźmy parasole, płaszcze. Niech sobie nawet pada. Aparat dobry potrzebny - tula napomkniesz wlodiemu zeby wziął? Anna ma nowy "nabytek", zabiedzona sunia znaleziona w lesie. Będziemy rozmawiać o jej losie u Anny. Acha, Anna proponowała, żeby na 12 to już u niej być. Więc chyba o 11 wyjeżdżamy.
  11. To może dziś ktoś ją zauważy? Czy wiadomo już kto jedzie do Anny? Będziemy grilować, więc każdy wałóweczkę bierze :)
  12. W niedzielę ma być brzydka pogoda - czy to nam przeszkadza?
  13. red, gdybym ja tego nie podejrzewała, to nie wiozłabym psa 750km (12godzin), żeby miał dom tymczasowy, a później znów nie wiadomo gdzie miałby jechać. Ale nie wiem czy ci ludzie są świadomi tego, że my tak myślimy..... Oczywiście ogłoszenia mu porobimy, nie to że wpychamy komuś psa. Będziemy szukali domu, ale jak sie nie trafi, albo ci państwo powiedzą, że oni chcą go na stałę, to psiak zostanie :)
  14. To już się cieszę :) HURRRA !!! Pani piorunowa, dziękujemy za dom dla tego wspaniałego psa. I witamy na dogomanii :) Myślę, że mamy nową dogomaniaczkę. Z upływem czasu poznasz pani piorunowa wszystkie dogomaniackie problemy i może będziesz chciała nam pomóc:cool3:
  15. Mam nadzieję, że Fart wydobrzeje. Moja propozycja oczywiście aktualna, choć pewnie psiak się umęczy w drodze. Ale trudno, dzień męczarni, a potem już beztroskie życie - choć to tylko DT. Za miesiąc on już będzie zdrowy, będzie jak każdy psiak, będzie mógł znosic podróże.
  16. NIEDZIELA - wyjazd ok 12 z radomia??? Ze mną jedzie anhata + jej mama i Beata jeżeli będzie miała niesprawny samochód. Beata, prosimy daj jak najszybciej znać czy jedziesz swoim samochodem, bo jeżeli tak, to u mnie będzie jeszcze wolne miejsce jedno i u ciebie też się coś znajdzie:diabloti: Dorka chyba by mogła przyjechać samochodem?? Myślę, że wszyscy się jakoś zorganizujemy i dojedziemy do Anny. Może dogadujmy to na pw, żeby nie zaśmiecać wątku REDY ?
  17. Spokojnie, o Beacie pomyslałam. Jak tylko ustalimy czy jedziemy dzwonię do niej z propozycją. Wiec jak? edit, dzwoniłam do Beaty - jedzie. Jak będzie miała sprawny samochód to jedzie własnym, jak nie to zabiera się z nami, więc będę miała 2 miejsca wolne wtedy.
  18. ja myślę, że ten DT zamieni się w DS :) Tylko to 740km. To dobre 10-12 godz jazdy.
  19. Więc nie mów nie red. Chyba, że o inne Pobierowo chodzi.
  20. 727km...:( Okolice Kołobrzegu :( Kurczę, taka odległość na DT :( Ale wiecie, że często DT staje się DS:cool3: Pomyślimy, jakby co to ja będę za miesiąc jechała do Szczecina, może pan mógłby tam podjechać chociaż.... Miałam jechać pociągiem, ale jakby zaistniała taka sytuacja, to co tam z moją wygodą....wzięłabym samochód.
  21. Laura, a ci ludzie skąd? Przyjechaliby sami, czy trzeba Farta zawieźć? Ja tu myślę pod kątem ew. transportu.
  22. AnnaA, nie wiem czy wiesz na co się zgodziłaś:diabloti: Wygląda na to, że będziemy u ciebie całą drużyną....
×
×
  • Create New...