Monday
Members-
Posts
7730 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monday
-
Drop - wyżłowata piękność (Radom) - już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Może to myśliwi załatwili Dropa...to chyba ich metoda... A nikt się z ogłoszeń nie odzywa? -
Fart z odgryzioną łapką - już w swoim domu.Pozostał dług za hotel.
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='Voess'] Brat bliźniak Farta w tym tygodniu został potrącony przez samochód. Niestety ma połamaną w dwóch miejscach miednicę i z tego powodu jutro zostanie uśpiony.[/QUOTE] :( Ogromnie to smutne. Nie umiałambym spojrzeć psu w oczy i go uśpić :( Ale jeżeli to konieczność to co zrobić? -
Drop - wyżłowata piękność (Radom) - już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Ale ja pracuję od 6-14....:) -
Drop - wyżłowata piękność (Radom) - już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
tula - ale mamy materiał na ogłoszenia :) SUPER... -
Drop - wyżłowata piękność (Radom) - już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Ania bierze Dropa ? :) Super !!!!! Aniu, musimy Cię odwiedzić, żeby zdjęcia zrobić psiakom. -
Zostaje u ciebie?
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Ok, ja też coś zrobię...mam bluzy/koszule polarowe.... I jeszcze inne rzeczy, które mi zostały. A już myślałam, że będzie można się zająć kolejnymi psami, albo szczepieniami dla Pysia. Nimi tak czy tak się zajmiemy... -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Monday replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Nie widzi na oko... To w ogłoszeniach dopiszę to - mam nadzieję, że to go nie zdyskwalifikuje przy ewentualnej adopcji. -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilith27'] będzie dzwonił do Magdy, żeby umówić sie na wiziytę ja podeslę mu fotki na maila orazwzór umowy adopcyjnej[/QUOTE] I co?............................. -
Drop - wyżłowata piękność (Radom) - już w swoim domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
To ja gumtree kraków już zrobilam i allegro [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1194388810[/url] -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Monday replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Kurczę, ja też nie mam pojęcia co robić. Marlenka, może taką onformację jaką wysłałaś malibo mogłbyś porozsyłać do jakichś fundacji? Co ty na to? tu masz jako taką stronę z fundacjami [URL]http://www.psyimy.pl/fundacje/[/URL] -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Monday replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Tylko tekst chyba niezbyt zachęca :( Potrafi pokazać zęby - może to i prawda, ale kto chce takiego psa??? -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Monday replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika083'] Ja zrobie mu allegro ,tylko wlasnie dobrego tekstu trzeba.[/QUOTE] [url]http://allegro.pl/item1192644165_wspanialy_pies_potrzebuje_swojego_przewodnika.html[/url] Ja allegro robię - chyba odkąd trafił do jamora -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Monday replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
tula, znasz temat bardzo dobrze... Skontaktuj się z malibo57 - jakby co mam do niej nr tel. Ona jest w jakiejś fundacji chyba, bardzo dobrze obeznana - nie mam pojecia czy już się na tym wątku pojawiała czy nie. Niby w radomiu te sterylki możemy w schronie robić...ale to 120km w dwie strony...ktoś musiałby mieć jak wozić te psy w tą i z powrotem. Ale to zawsze lepiej niż płacić po set złotych. -
Maleńka kupka nieszczęśćia - Radom-zostaje w dt na zawsze.
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia ktoś robi???? -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
To fajnie :) Jeszcze się nie cieszę.....ale zawsze miło... -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Była nadzieja...no trudno. Może gość jednak się nie rozmyślił tylko np. nie moze odebrać telefonu i oddzwoni... -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Monday replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Wróciłam z wakacji - odnowię Prado ogłoszenia.... Czy macie jakiś inny tekst? Na wątku jamora wyczytałam, że zrobił ten test na oko - i nie jest ciekawie....wet też oglądał... Znalazłam też wypowiedź Artura o tym, że Prado juz raczej się nie zmieni - zawsze będzie od człowieka oczekiwał tego najgorszego. Może napisać o tym w ogłoszeniach - "Prado, pies, który od człowieka nie doznał niczego dobrego"....może jakaś miłosierna osoba się na niego zdecyduje...... Ale ciężko z nim będzie :( Ludzie chcą mieć psa najlepiej rodzinnego....czylit akiego, który kocha wszystkich ludzi -
Sunia w zawiązanym pudle na polu - ma już swój DS
Monday replied to anhata's topic in Już w nowym domu
anhata, zmień tytuł... Fajnie, że tak szybko sunia poszła do domu...