Jump to content
Dogomania

Monday

Members
  • Posts

    7730
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Monday

  1. [quote name='sleepingbyday']Ale cudo!!! Dajcie ja jak njaszybciej do madalleny, na mikropsy. Ale najlepiej pw do madalleny, ona lubi takie małe wypłosze...[/QUOTE] wkleiłam na wątek psiaka który jest u madalleny....
  2. Wiem, ze brak DT i DS...ale proszę, o cokolwiek Sunia umrze w sobotę...ZDROWY PIES :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194017-gt-gt-11-letnia-ZDROWA-sunia-ma-czas-do-soboty-DT-albo-MORBITAL-lt-lt-lt[/URL]
  3. Wiem, ze brak DT i DS...ale proszę, o cokolwiek Sunia umrze w sobotę...ZDROWY PIES :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194017-gt-gt-11-letnia-ZDROWA-sunia-ma-czas-do-soboty-DT-albo-MORBITAL-lt-lt-lt[/URL]
  4. Wiem że DT i DS brak dla naszych podopiecznych. Ale BŁAGAM....ta sunia, ZDROWA SUNIA, umrze... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194017-gt-gt-11-letnia-ZDROWA-sunia-ma-czas-do-soboty-DT-albo-MORBITAL-lt-lt-lt[/URL]
  5. Błagam dogomaniacy - uratujmy tego psa !!! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194017-gt-gt-11-letnia-ZDROWA-sunia-ma-czas-do-soboty-DT-albo-MORBITAL-lt-lt-lt[/URL] To nie kolejny przypadek zaniedbanego psa. To przypadek przedkładania dobra ludzkiego nad psie....
  6. [B][COLOR=black]Wyjeżdżamy z Polski - psa musimy uśpić !!![/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Z takimi zamiarami sunia została przyprowadzona do lecznicy. Niestety została przyprowadzona przez swoją własną rodzinę, wśród której od zawsze znajdowała ciepło, bezpieczeństwo i troskę. [/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Ale cóż zrobić, życie jest życiem - prawda? [/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Ale czy można poświęcić życie psa przedkładając go na swój lepszy byt?[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Dlatego PILNIE szukamy nowego domu dla suni, która jest typowym kanapowym pieskiem. Całe życie mieszkała w domu, więc nie ma problemu z utrzymywaniem czystości, zostawaniem w domu, posłuszeństwem - czyli zwyczajnym egzystowaniem wśród ludzi. [/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Sunia jest przyjacielska, nie lubi tylko kotów.[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Sunia jest mała, waży 6kg. Ma 11 lat, ale wygląda przynajmniej o 5 lat młodziej. Jest bardzo ruchliwa, uwielbia spacery, zabawy. Jest zdrowym psem.[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Byłaby idealna dla starszej osoby, ale również wśród młodych ludzi odnajdzie się doskonale.[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Prosimy o pomoc, o szansę na kolejne minimum 7 lat życia dla suni.[/COLOR][/B] [B]Sunia ma czas TYLKO DO SOBOTY (9.10.2010)[/B] [B][COLOR=black]Pomożemy w transporcie.[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Tel w sprawie adopcji 510 266 079[/COLOR][/B] Taki tekst do ogłoszeń napisałam. Może ktoś pomoże na cito ogłoszenia porobić????
  7. [quote name='sleepingbyday']jeszcze być może wyszków wejdzie w grę z tym baiłym pudelkiem. to juz calkiem pod nosem, ale jak będe pewna, to będę szukać...[/QUOTE] Oby :) Czyli ten gość się odezwał !!! :)
  8. [quote name='sleepingbyday'] mam od monday jeszcze jednego chętnego, ale jeszcze nie wiem, skąd jest. dt już mocno zniecierpliwionie.[/QUOTE] Ale odpisałaś na ten mail? Gość zgłosił się z gumtree warszawa - więc mam nadzieję, że to okolice. Coraz trudniej na dogo uzyskać pomoc w sprawdzeniu DS :( Ostatnio radom robi tak, że musi jechać z psem i przy oddawaniu go robiona jest ta wizyta. Wiadomo, oczywiście tylko wtedy jak ktoś przez telefon jest konkretny i wydaje sie nam, że wizyta to formalność..... Nie znacie nikogo kto jechałby w stronę Częstochowy - dokładnie Lubliniec???? Mamy dom dla psiaka z niedowładem nóg, dom czeka, nikt stąd nie może jechać :( Tylko trzeba zawieźć małego psiaczka....może ktoś jeździ w temte strony?
  9. A czy wiadomo cokolwiek od czego ma te rany? Czy to inne psy, czy to ludzie, czy może samochody go tak pozałatwiały? Co oprócz funduszy na hotelik potrzeba teraz? Chyba przez pierwsze dni nic...prawda? Niech on dojdzie do siebie.
  10. Ale Mieszko dojdzie do siebie?
  11. Bazarki dla Yogiego [url]http://www.dogomania.pl/threads/193786-MEEEGAAA-wielki-i-tani-ANTYKWARIAT.-Aukcja-do-18.10-dla-YOGIEGO[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/193927-DRUGI-MEEEGAAA-wielki-i-tani-ANTYKWARIAT.-Aukcja-do-20.10-dla-YOGIEGO[/url]
  12. Zapraszam na bazarki dla Yogiego [url]http://www.dogomania.pl/threads/193786-MEEEGAAA-wielki-i-tani-ANTYKWARIAT.-Aukcja-do-18.10-dla-YOGIEGO[/url] [URL="http://www.dogomania.193927-DRUGI-MEEEGAAA-wielki-i-tani-ANTYKWARIAT.-Aukcja-do-20.10-dla-YOGIEGO"]http://www.dogomania.pl/threads/193927-DRUGI-MEEEGAAA-wielki-i-tani-ANTYKWARIAT.-Aukcja-do-20.10-dla-YOGIEGO [/URL]
  13. Zapraszam na bazarki dla Yogiego http://www.dogomania.pl/threads/193786-MEEEGAAA-wielki-i-tani-ANTYKWARIAT.-Aukcja-do-18.10-dla-YOGIEGO http://www.dogomania.pl/threads/193927-DRUGI-MEEEGAAA-wielki-i-tani-ANTYKWARIAT.-Aukcja-do-20.10-dla-YOGIEGO
  14. ???????????? Zajada się nawet suchą karmą??? O, to nowość :) To jak takie zmiany, to może też sama będzie ładnie w domu zostawać??? Może pokona ten lęk :) AnnaA jest cudotwórczynią :)
  15. Jestem... biedny psiak ......
  16. [quote name='Randa']Przepraszam, że na wątku Prado, ale nie wiem gdzie napisać, a to świętokrzyski wątek. W miejscowości Suchedniów na stacji Orlen jest bezdomna jasnoruda suczka do kolan, lgnie do ludzi, rzucają jej jakieś bułki, nie jest wychudzona, ale trzeba byłoby jej pomóc. Byłam przejazdem, nie miałam czym zrobić zdjęcia. Będą pieniądze na jej sterylizację. Może ktoś od Was mógłby się tym zająć lub wrzucić tą info tam gdzie trzeba. Trzymam kciuki za Prado:lol:[/QUOTE] Tylko gdzie ją zabrać ???? Zima się zbliża - będzie jej ciężko. Chyba, że pracownicy jakos jej pomogą. Na stacji plus jest taki, że ktoś jest non stop. Ale sterylkę TRZEBA zrobić. Przecież nie może się ona szczenić :(
  17. Szkoda :( Na bieżąco by były wiadomości. A jak z Blanką?
  18. No tak, Blanka podobno kota pogoniła... A w takim razie spójrzcie...sunia wymaga trochę pracy z chodzeniem na smyczy....ale może ;) To taka zastrachana póki co biedulka...jak pozna swoją rodzinę na pewno się otworzy. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193298-Przejechał-i-uciekł-wspaniała-Kropka-miniaturka-ON-uratowana-ale-czy-ma-po-co-żyć[/URL]
  19. To taki niby pekińczykowaty piesek. Zgłoś go do kociego świata.... Niech umieszczą ją na swojej stronie...może coś pomogą?
  20. Ona pewnie nie cierpiała. Ona nie wie że można zostać samej i nic złego się nie stanie... AnnaA, nie wiem czy rozmawiałaś z Beatą, w przyszłym tyg się wybierzemy, żeby popracować z Plamką. Ja pod koniec października mam wolne, to z nią popracuję też...
  21. Dzisiaj anhata ją na dwór wyprowadzi...
  22. [quote name='tula']Pola M jesteście wspaniałymi ludźmi, wielkie dzięki dla Was za to co zrobiliście dla Fionki:):) A gdybyście przypdakiem szukali towarzystwa dla pięknego Borysa to akurat pilnie szukamy domu dla porzuconej suni Blanki, która ma lęk separacyjny, więc dom z kochającymi ludźmi i psiakiem kolegą byłby dla niej idealny:) pozwalam sobie załączyć link do wątku:): [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192538-Porzucają-psy-w-biały-dzień-!!!-Kolejna-sunia-!!!-RADOM[/URL][/QUOTE] Pola M - a ja wierzę, że to co zrobiliście dla Fiony odwzajemni się wam i to z nawiązką :) Popatrzcie na Blankę z powyższego postu...ona niestety NA PEWNO została wywalona. Nie umie sama zostawać w domu, boi się. Trzeba z nią popracować. Jak znajdzie dom dołożymy wszystkich starań, aby pomóc nowej rodzinie Blanki pokonać lęk suni. Poza tym to po prostu cudo pies :)
  23. Plus taki, że u Plamki można zacząć od punktu trzeciego. Ja widziałam u tej dziewczyny jak ładnie weszła do klatki, dostała ucho do jedzenia i położyła się i jadła. Wtedy właśnie ja wyszłam, podejrzewam, że dziewczyna niedługo po mnie....a jak wróciła, to Plamka zdążyła już włożyć wystarczająco duzo wysiłku w zdemolowanie klatki i wydostanie się z niej.
  24. Moim zdaniem to Beata M powinna pogadać z Magdą. Jak również kontakt w ogłoszeniach powinien być do niej, bo najwięcej o Lady póki co wie :/
×
×
  • Create New...