Monday
Members-
Posts
7730 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monday
-
>> 8 letnia ZDROWA sunia - do zakochania się, a miała być uśpiona< w DS !
Monday replied to Betta's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']Ale cudo!!! Dajcie ja jak njaszybciej do madalleny, na mikropsy. Ale najlepiej pw do madalleny, ona lubi takie małe wypłosze...[/QUOTE] wkleiłam na wątek psiaka który jest u madalleny.... -
Hesia historia porzuconego psa z cyklu kolejny kudłacz MA DOM!
Monday replied to bullterrierka's topic in Już w nowym domu
Wiem, ze brak DT i DS...ale proszę, o cokolwiek Sunia umrze w sobotę...ZDROWY PIES :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194017-gt-gt-11-letnia-ZDROWA-sunia-ma-czas-do-soboty-DT-albo-MORBITAL-lt-lt-lt[/URL] -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
Monday replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Wiem że DT i DS brak dla naszych podopiecznych. Ale BŁAGAM....ta sunia, ZDROWA SUNIA, umrze... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194017-gt-gt-11-letnia-ZDROWA-sunia-ma-czas-do-soboty-DT-albo-MORBITAL-lt-lt-lt[/URL] -
NASZ MIESIO MA DOM :-). I oby przestał nawiewać....
Monday replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Błagam dogomaniacy - uratujmy tego psa !!! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194017-gt-gt-11-letnia-ZDROWA-sunia-ma-czas-do-soboty-DT-albo-MORBITAL-lt-lt-lt[/URL] To nie kolejny przypadek zaniedbanego psa. To przypadek przedkładania dobra ludzkiego nad psie.... -
>> 8 letnia ZDROWA sunia - do zakochania się, a miała być uśpiona< w DS !
Monday replied to Betta's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=black]Wyjeżdżamy z Polski - psa musimy uśpić !!![/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Z takimi zamiarami sunia została przyprowadzona do lecznicy. Niestety została przyprowadzona przez swoją własną rodzinę, wśród której od zawsze znajdowała ciepło, bezpieczeństwo i troskę. [/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Ale cóż zrobić, życie jest życiem - prawda? [/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Ale czy można poświęcić życie psa przedkładając go na swój lepszy byt?[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Dlatego PILNIE szukamy nowego domu dla suni, która jest typowym kanapowym pieskiem. Całe życie mieszkała w domu, więc nie ma problemu z utrzymywaniem czystości, zostawaniem w domu, posłuszeństwem - czyli zwyczajnym egzystowaniem wśród ludzi. [/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Sunia jest przyjacielska, nie lubi tylko kotów.[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Sunia jest mała, waży 6kg. Ma 11 lat, ale wygląda przynajmniej o 5 lat młodziej. Jest bardzo ruchliwa, uwielbia spacery, zabawy. Jest zdrowym psem.[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Byłaby idealna dla starszej osoby, ale również wśród młodych ludzi odnajdzie się doskonale.[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Prosimy o pomoc, o szansę na kolejne minimum 7 lat życia dla suni.[/COLOR][/B] [B]Sunia ma czas TYLKO DO SOBOTY (9.10.2010)[/B] [B][COLOR=black]Pomożemy w transporcie.[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Tel w sprawie adopcji 510 266 079[/COLOR][/B] Taki tekst do ogłoszeń napisałam. Może ktoś pomoże na cito ogłoszenia porobić???? -
>> 8 letnia ZDROWA sunia - do zakochania się, a miała być uśpiona< w DS !
Monday replied to Betta's topic in Już w nowym domu
Nikt nie zajrzał? -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
Monday replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']jeszcze być może wyszków wejdzie w grę z tym baiłym pudelkiem. to juz calkiem pod nosem, ale jak będe pewna, to będę szukać...[/QUOTE] Oby :) Czyli ten gość się odezwał !!! :) -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
Monday replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday'] mam od monday jeszcze jednego chętnego, ale jeszcze nie wiem, skąd jest. dt już mocno zniecierpliwionie.[/QUOTE] Ale odpisałaś na ten mail? Gość zgłosił się z gumtree warszawa - więc mam nadzieję, że to okolice. Coraz trudniej na dogo uzyskać pomoc w sprawdzeniu DS :( Ostatnio radom robi tak, że musi jechać z psem i przy oddawaniu go robiona jest ta wizyta. Wiadomo, oczywiście tylko wtedy jak ktoś przez telefon jest konkretny i wydaje sie nam, że wizyta to formalność..... Nie znacie nikogo kto jechałby w stronę Częstochowy - dokładnie Lubliniec???? Mamy dom dla psiaka z niedowładem nóg, dom czeka, nikt stąd nie może jechać :( Tylko trzeba zawieźć małego psiaczka....może ktoś jeździ w temte strony? -
NASZ MIESIO MA DOM :-). I oby przestał nawiewać....
Monday replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
A czy wiadomo cokolwiek od czego ma te rany? Czy to inne psy, czy to ludzie, czy może samochody go tak pozałatwiały? Co oprócz funduszy na hotelik potrzeba teraz? Chyba przez pierwsze dni nic...prawda? Niech on dojdzie do siebie. -
NASZ MIESIO MA DOM :-). I oby przestał nawiewać....
Monday replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Ale Mieszko dojdzie do siebie? -
Hesia historia porzuconego psa z cyklu kolejny kudłacz MA DOM!
Monday replied to bullterrierka's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarki dla Yogiego [url]http://www.dogomania.pl/threads/193786-MEEEGAAA-wielki-i-tani-ANTYKWARIAT.-Aukcja-do-18.10-dla-YOGIEGO[/url] [URL="http://www.dogomania.193927-DRUGI-MEEEGAAA-wielki-i-tani-ANTYKWARIAT.-Aukcja-do-20.10-dla-YOGIEGO"]http://www.dogomania.pl/threads/193927-DRUGI-MEEEGAAA-wielki-i-tani-ANTYKWARIAT.-Aukcja-do-20.10-dla-YOGIEGO [/URL] -
NASZ MIESIO MA DOM :-). I oby przestał nawiewać....
Monday replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Jestem... biedny psiak ...... -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Monday replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[quote name='Randa']Przepraszam, że na wątku Prado, ale nie wiem gdzie napisać, a to świętokrzyski wątek. W miejscowości Suchedniów na stacji Orlen jest bezdomna jasnoruda suczka do kolan, lgnie do ludzi, rzucają jej jakieś bułki, nie jest wychudzona, ale trzeba byłoby jej pomóc. Byłam przejazdem, nie miałam czym zrobić zdjęcia. Będą pieniądze na jej sterylizację. Może ktoś od Was mógłby się tym zająć lub wrzucić tą info tam gdzie trzeba. Trzymam kciuki za Prado:lol:[/QUOTE] Tylko gdzie ją zabrać ???? Zima się zbliża - będzie jej ciężko. Chyba, że pracownicy jakos jej pomogą. Na stacji plus jest taki, że ktoś jest non stop. Ale sterylkę TRZEBA zrobić. Przecież nie może się ona szczenić :( -
No tak, Blanka podobno kota pogoniła... A w takim razie spójrzcie...sunia wymaga trochę pracy z chodzeniem na smyczy....ale może ;) To taka zastrachana póki co biedulka...jak pozna swoją rodzinę na pewno się otworzy. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193298-Przejechał-i-uciekł-wspaniała-Kropka-miniaturka-ON-uratowana-ale-czy-ma-po-co-żyć[/URL]
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Monday replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
To taki niby pekińczykowaty piesek. Zgłoś go do kociego świata.... Niech umieszczą ją na swojej stronie...może coś pomogą? -
Dzisiaj anhata ją na dwór wyprowadzi...
-
[quote name='tula']Pola M jesteście wspaniałymi ludźmi, wielkie dzięki dla Was za to co zrobiliście dla Fionki:):) A gdybyście przypdakiem szukali towarzystwa dla pięknego Borysa to akurat pilnie szukamy domu dla porzuconej suni Blanki, która ma lęk separacyjny, więc dom z kochającymi ludźmi i psiakiem kolegą byłby dla niej idealny:) pozwalam sobie załączyć link do wątku:): [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192538-Porzucają-psy-w-biały-dzień-!!!-Kolejna-sunia-!!!-RADOM[/URL][/QUOTE] Pola M - a ja wierzę, że to co zrobiliście dla Fiony odwzajemni się wam i to z nawiązką :) Popatrzcie na Blankę z powyższego postu...ona niestety NA PEWNO została wywalona. Nie umie sama zostawać w domu, boi się. Trzeba z nią popracować. Jak znajdzie dom dołożymy wszystkich starań, aby pomóc nowej rodzinie Blanki pokonać lęk suni. Poza tym to po prostu cudo pies :)
-
Plus taki, że u Plamki można zacząć od punktu trzeciego. Ja widziałam u tej dziewczyny jak ładnie weszła do klatki, dostała ucho do jedzenia i położyła się i jadła. Wtedy właśnie ja wyszłam, podejrzewam, że dziewczyna niedługo po mnie....a jak wróciła, to Plamka zdążyła już włożyć wystarczająco duzo wysiłku w zdemolowanie klatki i wydostanie się z niej.
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Moim zdaniem to Beata M powinna pogadać z Magdą. Jak również kontakt w ogłoszeniach powinien być do niej, bo najwięcej o Lady póki co wie :/