Monday
Members-
Posts
7730 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monday
-
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
I widzisz andzia - ja to się zawsze zawczasu martwię:eviltong: i tak mam całe życie. Biadolenie, martwienie się...zamiast podjęcie spontanicznie decyzji. A pozwolę sobie na wątku Sofii wkleić takiego psiaka. Nie wiem co znim robić...biadolę po prostu nad nim:oops:, karmię i robię ogłoszenia...3 osoby na wątku, ciężko cokolwiek zrobić. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/jak-mnie-nikt-nie-przegoni-spie-na-klatce-jak-dlugo-mi-sie-uda-radom-149104/[/URL] -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Jest 944zł na początek, taka kwota jednorazowa, którą Floyd nam zostawił. I co miesiąc będzie 330zł z deklaracji (do teraz wpłynęło w sumie 200zł od andzie69, malibo57 i ewab) Nie jest źle bo mamy te bazowy 944zł, ale co jak Sofia będzie długo tam siedzieć:cool1: -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Nadal boję się spraw finansowych, bo mamy zadeklarowanych 330zł. Nie wiem czy z bazarków i aukcji uda nam się uzbierać brakującą kwotę. -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69'] czy Sofia jest wysterylizowana?[/QUOTE] Dobre pytanie... Z jakiejś czytanej niegdyś literatury wiem, że sterylizacja suk agresywnych może doprowadzić do zwiększenia tej agresji - co raczej nie występuje u samców. Czy to prawda....pojęcia nie mam. Czytałam swego czasu wiele na temat sterylizacji, jak sama musiałam podjąć decyzję o sterylizacji swojej suki. -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
Monday replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Czy jamor albo Donka5 odezwali się w sprawie wolnych dt? -
tula dziękuję....też postawiłam na cafeanimal... poogłaszałam go wszędzie...ale położę nacisk na te psie strony... Pan Misio wczoraj miał ugotowany ryż z karmą psią suchą, batonem i mięsem....bo musze mu trochę wypełniacza w postaci ryżu i makaronu dać, żeby jedzonka trochę na dłużej starczyło. Mojej Nuce aż uszy się trzęsły jak widziała co się szykuje na obiad...miseczkę wylizała tak, jakbym ją dopiero co umyła....a PAN MISIO powąchał...napił się wody, która stała obok i poszedł na wycieraczkę. Całą noc jedzenie na klatce stało, rano próbowałam mu z ręki dać...ale nie miał zamiaru tego jeść. Wybredniś się trafił !!!!! Mięcho, a nie jakiś ryż i makaron.
-
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Acha...i ze schroniskiem też niczego nie załatwię, bo niestety nie jestem tam choćby sporadycznym bywalcem. Więc całe uzgodnienie zabrania stamtąd Sofii zostawiam komuś innemu, ale podobno Beata zodziłą się tym zająć, więc problemu nie ma. -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
I kolejne spięcie:cool1: Nikt nie zostawi Sofii bez opieki, ale potrzebna jest jedna osoba, do której będzie tel kontaktowy w ogłoszeniach i któa oceni potencjalny dom. Uwierzcie, że ja się nie nadaję...nie umiem obiektywnie ocenić kogoś...jestem po prostu naiwna. I tego na siebie wziąć nie chcę. Napisałam, że zbieram pieniądze - więc opłat będę pilnowała, do tego razem z Beatą zawozimy Sofię do hotelu (i podobno z kimś jeszcze:razz:), zdjęcia zrobimy na miejscu, a wiadomo, że skoro będę wiedziała gdzie ten hotelik, to jak będę miała czas to wsiądę w samochód i pojadę do Sofii....wtedy zroię jej nowe zdjęcia, dowiem się czegoś o niej i przekażę tu na wątek. Ale nie chcę być za to odpowiedzialna sama. Mam nadzieję, że ktoś z radomiaków też czasem pojedzie do Sofii. A czy Magda pozwala zainteresowanym adopcją dzwonić do siebie? Bo od momentu jak pies będzie u niej, to ona najwięcej będzie o psiaku wiedziała. -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
Monday replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Ciężko zostawić psa na ulicy, tymbardziej jeżeli on lgnie do ciebie :-( Czy piątek jest aktualny? Z tymi gazetami to naprawdę może być trafiony pomysł. Skoro już był program w tv...to czemu w gazetach ma się nie zrobić o tym głośno? -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
Monday replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
golf lepiej dzwoń do jamora - jak będzie mógł to odbierze telefon, a jak nie to nie... On gdzieś został oddelegowany z tego co kojarzę, do 7 listopada i kontakt z nim utrudniony. Lepiej zadzwonić nr tel na stronie hotelu -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
Monday replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
a jamora braliście pod uwagę jako dt? on może mieć z jeden, dwa boksy wolne -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Znajdzie się dom - na pewno, to tylko kwestia czasu. -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
Monday replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Podpytajcie u Donka5, ona przyjmuje do domu psiaki. taki domowy hotelik, może ma miejsce chociaż dla jednego. Cen niestety nie znam...ale z pewnością do dogadania. Plus jest taki, że Donka mieszka w Białobrzegach, niedaleko by było. -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Beata M możesz wziąć Sofię pod swoją opiekę? Ja nie mogę tego zrobić:shake:, pomogę przy ogłaszaniu i zbieraniu pieniędzy...no i przy transporcie też pomogę. -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Beata M czy w schronie już było zgłaszane że zabieramy Sofię? Kto będzie teraz jej "opiekunem" ? No i co z pieniędzmi dla niej? Mamy prawie 1000zł i deklaracji na 330... -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
To błagam, napiszcie do majqi... ja mam dzisiaj wolne i myślałam, że posiedzę przy kompie - ale niestety urwanie głowy:shake: -
Marzenia....szarotka Ja w ogóle chciałabym mu znaleźć jakiś dom. Zastanawiam się już powoli czy nie lepiej oddac go do schronu. Nie chcę tego strasznie, ale ja nie potrafię go kontrolować...chodzi za mną, nie da się odgonić...może mu się w końcu coś stać jak pójdę w bardziej ruchliwe miejsce. Wczoraj zrobiłam taki test...zaniosłam Misiowi jedzenie 2 piętra niżej...postawiłam je między piętrami (mieszkam w wieżowcu, więc nikt schodami nie chodzi). Postawiłam miski z jedzeniem i Misio zjadł, potem przyszedł do mnie na piętro. Miski zostały. Chciałam zobaczyć, czy może ktoś dołoży coś do tych misek. Ale 3 godziny później jak poszłam sprawdzić to misek już nie było:angryy: Ludzie nie są do niego dobrze nastawieni...:placz:
-
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
Monday replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Kamila, myślę, że takiej pomocy nikt nie odrzuci. Ja w ogóle jestem pod wrażeniem że znalazły się w tym miejscu osoby chcące podjąć problem bezdomnych psów. Szydłowca nie znam, byłam kilka razy...ale podejrzewam, że mentalność ludzi jest jak w większości mniejszych miast...o sterylizacji pewnie nawet nikt nie słyszał. Z resztą im dalej na wschód tym sprawa ma się coraz gorzej. -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
doddy, czyli zajmiecie się Sofią ???:multi: Nie zostawicie nas samych ??? Cieszę się. BeataM, albo ewab może coś wymyślą na tekst. Zdjęcia do ogłoszeń myślę, że z hoteliku będą lepsze niż te ze schronu. Ja tymczasem zapraszam na bazarek dla Sofii. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13421376#post13421376[/URL] -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
Monday replied to ewab's topic in Już w nowym domu
BeataM, a czy rozmawiałaś z kierowniczką w schronie o Sofii? Musimy to wszystko poważnie zrobić, musimy mieć pewność, że Sofia będzie miała odnawiane ogłoszenia, musi być odpowiednia osoba do kontaktów...musimy mieć pieniądze na kolejne miesiące na hotel. Chciałabym bardzo, żeby fundacja zajmująca się astkami zajęła się Sofią. Boję się, że same możemy niezbyt dobrze dopilnować wszystko:cool1: Co z cegiełkami? Da radę? I jakiś bazarek???? -
Misiek dzisiaj znów u mnie na klatce. Mam poważny problem, bo Misiek ze mną chodzi...nie zawsze idę na spacer, kiedy on może iść ze mną. Dzisiaj wybrał się coprawda niedaleko, ale już ulice, samochody, ludzie...:shake: A w ogóle dzisiaj Misiek jakiś smutny:-( Robię mu ogłoszenia, ale nikt go nie chce:placz:
-
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
Monday replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
tak "po łepkach" przeczytałam wątek Jednak media to media - trzeba człowiekowi podstawić pod nos biednego psa, a on dowie się, że tak właściwie to może temu psiakowi pomóc, może się nim zająć. Nie miałam pojęcia że w szydłowcu taka tragedia !!! Szydłowiec figuruje na liście miast o największym bezrobociu - z tego co kojarzę. Myślę, że może być to w jakiś sposób powiązane z tyloma bezdomnymi psami...(sama świadomość, wiedza i współczucie ludzi mogą być wypaczone,chociaż czy ma to z tym związek?). Kiedy planujecie wyjazd po psiaki z Szydłowca? I w końcu nie doczytałam, ktoś wam powiedział, że psów zabrać nie możecie, bo mogą być czyjeś...??? Zamiast pomóc, bo miasto pozbędzie się problemu przez was, to jeszcze kłody pod nogi.