-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
Jedna kobieta i 150 psów, potrzebni wolontariusze.
Soema replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaDi']Takie rzeczy chłona wilgoć, najlepsza jest zwykła słoma.[/QUOTE] Albo watolina z materacy np. z zakładów karnych. Odezwijcie się do nich, oni muszą się tego pozbywać chyba co pół roku. I taniej im to wywieźć niż zapłacić za śmieci. Słomę kochają szczury.. -
Barney w Lubartowie,dt zamienił się w ds!!
Soema replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Piękna ona jestem jak oni ślicznie wyglądają razem :) -
Kochany sznaucerek znalazł nareszcie super domek!
Soema replied to Rumi.'s topic in Już w nowym domu
No to Paskud ma szczęście :) bomba! -
Nie wiem, zobaczymy.. Ja mam u siebie http://www.dogomania.pl/threads/195822-Po%C5%82amane-wycie%C5%84czone-psie-dziecko-potrzebne-wsparcie-rady-SANDOMIERZ?p=17694578#post17694578 Mollka przełagodna, ale hałaśliwa, Nafi wycofana, wpatrzona we mnie i od 5 dni mam bokserkę z łańcucha spod Krk, po poważnej sterylce, ale już dochodzącej do siebie. Wszystkie lubią inne psy. Nie mam kontaktu ani z Szarotką ani z Majową, nawet nie wiedziałam, że one z KRk. Niestety, osoby które je znam i wiem, że jakby mogły to by pomogły nie są teraz w Krk :( moje psy jadą w samocodzie zazwyczaj z tyłu, ale jakby co to ktoś by musiał boksera przytulic najwyżej, a małe do bagażnika ;) jedziemy pewnie za jakieś 30-40 minut, czekam na kolegę.
-
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='chita']co za ryjek:loveu: ona chyba mlodziutka jest co?[/QUOTE] Noo jakoś 2 lata... pewnie około. Złapała mnie przed chwilą za nogę, bo chciała ugryźć Molly ;) Mówiłam Wam, że Mollka to mały samobójca, ona potrafi z pyska psom wyciągać żarcie,. Ja się dziwię, że jej żaden pies jeszcze tego cudnego łebka nie odgryzł :) No i fafluniasta mamlała gryzaka, a Molla robiła podchody, no i Nice puściła cierpliwość jednak. Zaraz stadnie jedziemy pod Kraków szukać zaginionej suki.. Psiakom dobrze zrobi spacer po lesie. -
[quote name='feliksik']czy nikt nam nie może pomóc w łąpaniu Dumki - parę postów wyżej (post na czerwono) prosiliśmy o pomoc, ale niestety nie mamy nikogo kto nam pomoże. Biafra jest sama z tym wszystkim - a dla Dumki przyszły tydzień to może być już za późno. To wątek Dumki - zajrzyjcie, pomóżcie nam jej szukać: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/203567-Dumka-zaginęła-w-lesie!!-IZDEBNIK-K.KRAKOWA.POMOC-W-POSZUKIWANIACH-POTRZEBNA!?p=17682942&posted=1#post17682942[/URL][/QUOTE] Nie wybiera się nikt? Suka w miarę namierzona..
-
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Nikusia przeżyła. Ogromna ulga... Mam nadzieję, że co złe to za nią. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-X5nJEYinPDE/Tn5I3-8DDeI/AAAAAAAAJv8/PDA1kJBSKb0/20110923075.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-8I6Mi5Wm7Vw/Tn5I7VUeYFI/AAAAAAAAJwY/qk4K_J4ZeSU/20110924083.jpg[/IMG] -
[quote name='MTD']wczoraj byłam akurat wieczorem u dr Szpeyera ze swoją sunią i widziałam bokserkę już po operacji, wygląda kiepsko, wymiotowała, pan dr bardzo przejęty także trzymam kciuki![/QUOTE] Dzisiaj odetchnął z ulgą jak zobaczył, że żyje :)
-
[quote name='karusiap']Ehhh ostatni moment na uratowanie jej......mloda, "rasowa" a mogla umrzec.....Pani Beatko, jak widac kazdy pies potrzebuje pomocy. Karinko daj znac prosze, takze jaki rachunek.[/QUOTE] To był ostatni moment, suka ważąca 21kilo, miała 2kilogramowe ropomacicze. Przeżyła noc, trzymajcie proszę za nią kciuki. Ci ludzie uratowali jej życie, umarłaby na tym łańcuchu w ciągu najbliższych dni :shake:
-
[quote name='Soema']Przed chwilą przyjechała do mnie młoda pręgowana sunia z łańcucha. Skóra i kości, wzdęty brzuch, przepuklina, brak palca w tylnej łapie.. zdjęcia wstawię na dniach.. [SIZE=1] [/SIZE][/QUOTE] Suka 21kilo, w tym 2kilo ropomacicze :shake: weterynarz był w szoku jak ją otworzył. Przeżyła noc, operacja uratowała jej z pewnością życie, teraz oby tylko doszła do siebie. Zdjęć jeszcze nie mam, nie było na to czasu ani nie miałam głowy.. Iza, jestem w kontakcie z SOS Bokserom, ale dziękuję za chęć pomocy.
-
Mika - miał być dom i poduchy,był rak i przerzuty, a teraz.... ;) dom!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Miło :) Będziemy myśleli o jakiejś fajnej karmie dla niej.. znacie jakieś nowości? Ja czekam na odpowiedź z hurtowni, czy może jest jakiś uszkodzony wór karmy, zawsze to taniej. -
Mika - miał być dom i poduchy,był rak i przerzuty, a teraz.... ;) dom!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikus']Ale superowe te fotki:) śliczna ta Mikusia:) wariuj ile wlezie:razz:[/QUOTE] Służy jej życie u Ani. Poza tym ona zupełnie bezstresowa :) i dobrze. Należy się jej. -
[quote name='grzenka']A coś więcej o Corso możesz napisać?Te trzy fotki Corsa prześlę Waderci ale parę zdań trzeba wrzucić do ogłoszeń. Super jakby Miki miał domek![/QUOTE] W weekend się potwierdzi, czy Miki ma dom. Corsa nie widziałam na oczy.. może na razie się wstrzymajmy, bo ja mało o nim wiem. Muszę się upewnić, czy nadal jest tak przyjacielski. I wieku dokładnie nie potrafią mi określić. Wczoraj nam przerzucono Matkę i 3 córki. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-jA7uEUEan_M/TnouKXIgsmI/AAAAAAAAB1A/FokoWfXPAuc/s720/DSC07721.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-_xp8eH1W8dM/TnouV47MXOI/AAAAAAAAB1U/gr5rzYFeltg/s720/DSC07728.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-MSanrCuQSNI/Tnoto9PW5qI/AAAAAAAAB0M/e-jqtI7xpwM/s720/DSC07706.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-gkaAQS2Ku58/Tnotsx0A9uI/AAAAAAAAB0U/ydsdXGCpKtM/s720/DSC07708.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Tfaw9wwqcz0/Tnot20NtAXI/AAAAAAAAB0s/IyRP9dqDVh8/s720/DSC07714.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-LyuhlR3fnU8/TnouW7UdXhI/AAAAAAAAB1Y/TlbPrv5k8Fc/s720/DSC07729.JPG[/IMG]
-
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Evelka']Koniecznie pokaż mi proszę zdjęcia całego stadka:D Ale generalnie to cieszę się, że idziesz w nasze ślady;) W końcu zrozumiałaś, że pokaźne stadko to podstawa;) Żartuję oczywiście, ale tak serio to superowo, że boksia już bezpieczna:loveu:[/QUOTE] Boksia bezpieczna... nie podobała mi się od poczatku, w sensie szkielet a brzuch dziwnie wzdęty, tył spuchnięty, piła niesamowite ilości wody. Wczoraj byliśmy u weta, dziś poszła pod nóż. Sunia ważyła 21kilo i miała 2kilogramowe ropomacicze :shake: nie przeżyłaby tygodnia na tym cholernym łańcuchu. Ledwie przeżyła, jest bardzo słaba... trzymajcie kciuki za nią. Mollka i Nafi dzisiaj dostały opieprz i mają zakaz wieczornego szaleństwa... [quote name='chita']..................................................:mdleje:[/QUOTE] No ale, że co?!