dziś tylko rudości
[URL=http://img46.imageshack.us/i/p1000716a.jpg/][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/8427/p1000716a.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img337.imageshack.us/i/p1000720k.jpg/][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/2310/p1000720k.jpg[/IMG][/URL]
dziś mam neta i ponoć tak już powinno być
zobaczymy
pokaże wam co mój syn- który od małego ma zacięcie stolarskie tak na maxa-skonstruował
[URL=http://img33.imageshack.us/i/p1000713s.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/4430/p1000713s.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img695.imageshack.us/i/p1000715y.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/9749/p1000715y.jpg[/IMG][/URL]
[url]http://i33.tinypic.com/n642so.jpg[/url]
łłłoooo matko , a coś ty zrobiła z moją ślicznotką???!!!!
tyle pięknych zdjęć! ale sie Asia postarała ,no no
dziś mam neta i ponoć tak powinno juz być
zobaczymy
aha! i dla Jolci rudości
[URL=http://img85.imageshack.us/i/p1000708y.jpg/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/1236/p1000708y.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img821.imageshack.us/i/p1000709.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/5851/p1000709.jpg[/IMG][/URL]
słowo się rzekło , oto fotki:lol:
[URL=http://img13.imageshack.us/i/p1000705a.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/7309/p1000705a.jpg[/IMG][/URL]
księżniczka wypoczywa:roll:
[URL=http://img833.imageshack.us/i/p1000707x.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/9696/p1000707x.jpg[/IMG][/URL]
Daria aleś nam zaserwowała serwis tragicznych informacji. A ja tak lubie wpadać do twojej galerii bo zawsze cos wesołego ku pokrzepieniu serc przeczytam.
Może następnym razem
prześwietlenie nic nie boli ...tylko kosztuje
Ewuś byłaś takim dobrym duszkiem na tym forum. Jak się tylko namyslisz wrócić to nie będziemy cie nękać o fotki/obiecuje/ i nie każemy ci zaległości nadrabiać .A to nadrabianie to ból hihi
i oleandry
[URL=http://img189.imageshack.us/i/p1000621r.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/6067/p1000621r.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img801.imageshack.us/i/p1000622.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/3805/p1000622.jpg[/IMG][/URL]
i moja dzidzia
[URL=http://img36.imageshack.us/i/p1000620gp.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/139/p1000620gp.jpg[/IMG][/URL]
chciałam wam pokazać moje hibiskusy które w tym roku wyjątkowo obficie zakwitły