[quote name='Vectra']Mam doświadczenie , karmę polecam , jest świetna.Pies traci tłuszcz , nie masę mięśniową , przy tym nie chodzi głodny , bo karma jest bardzo treściwa.Odchudzałam moją Lalkę na tej karmie .... poza tym że chudła , to byla pełna energii , czego o innych karmach typu "mamy odchudzić" chodziła wiecznie głodna i ospała , nie schudła na takich ani grama ..
Po RC obesity , nie ma efektu jojo :)
Po cieczce , podawałam ją mojej stafficy ... też pięknie sie wyrzeźbiła :)
Nie odnotowałam nadmiernego pragnienia , ani innych rewolucji ....
Dodam , że Lalka jadła ją ponad pół roku .. teraz na zimę , wrócimy do tej karmy.[/QUOTE]
podpisuje się pod tym dwiema rękami :multi:
Moja sunia po sterylce zaczęła szybko przybierać na wadze , ciągle siedziała przy misce wymuszająć jedzenie. Od roku jest na tej karmie i wyzgrabniała :razz:sylwetka wymodelowana , na żebrach nie wyczuwa się zwałów tłuszczyku a jest przy tym pełna energii, Włos błyszczy ,tak spokojnie polecam tę karme