wiecie co , ale dziś wkurzyłam się na maxa. A jeszcze tak nie dawno chichotaliśmy wszyscy przy reklamie kredytu załatwianego przez mamusie dla synusia iluś letniego.
no ale dziewczyny jak mężczyżni mają byc kumaci jak przepisy są jakie są
no dobra już mówie o co kaman
syn za 3 miesiące ma 18 lat,ale w tym miesiącu zapisał sie na prawko i powiedzieli że z gminy musi przynieść zaświadczenie o zameldowaniu. no ok.
dałam mu paszport, wziął swoją legitymacje i poszorował do gminy. Chłop 180, samodzielny , za chwile pełnoletni no to poszedł
A tam paniusia mówi że mama !!!!!!!!! musi przyjść po to zaświadczenie
no kurwioza /słowa naszej koleżanki z dogo hihihi/ rozszalała mi się po organizmie
jak to mama??!!! a czy ja na czole mam napisane gdzie on mieszka, a czy w dowodach teraz wpisują dzieci??!! nieeee to jakaś żenada
jak mamy dzieci nauczyć samodzielności, odpowiedzialności??!!
może jeszcze mam iśc zapisać go na to prawko??
nieee, ide na łyk melisy bo mnie trafi