pewnie że trzeba czasem popłakać, łzy dusze oczyszczają ale tak dla pewności wszelkiej to 13 tego od samego rana sie uśmiecham
a co?, może i szczęście też sie do mnie uśmiechnie
wiecie że dziś sie uśmiechnęło?! poszłam po buty a kupiłam zajefajną kurtke no i buty
a na dodatek wstąpiłam do dentysty bo mnie bolał ząb a tu się okazało że to dziąsło hurrraaa. Ale tego dentysty miało nie być bo sie spóżniłam a on BYŁ hurrraaaa no i co powiecie??!!! warto sie od rana uśmiechać??!!