no to może tak na koniec roku jakieś foteczki
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/259/p1020970a.jpg/][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/1983/p1020970a.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/52/p1020972e.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/9656/p1020972e.jpg[/IMG][/URL]
trzeba odpocząc bo wieczorem petardy, ojjj nie na odpoczywa sie wtedy , nie
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/838/p1020973i.jpg/][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/8642/p1020973i.jpg[/IMG][/URL]