Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. hmmm...z tym by było ciężko bo mój psiaczek(biedaczek-bo w łóżku nie śpi:evil_lol:) zjadł by chętnie twojego tymczasowicza(niestety toleruje tylko suczki) trudno, pozostanę na dogo jako ta NIENORMALNA :evil_lol: ale przynajmniej mam czystą pościel i pewność ze mój synek jest w łóżku bezpieczny i nie zostanie z niego zepchnięty w nocy( bo mój pies nocki przesypia w pokoiku dziecka-przy tapczaniku)
  2. hehe...myślisz że mam taryfę ulgową?:razz: zobaczymy jak w końcu przyjdzie ten czas gdy będę mogła adoptować psiaka...ale mam nadzieję że się nie mylisz:diabloti::evil_lol:
  3. [quote name='osho'][COLOR=DarkSlateGray]tak podejrzewalem, że tu musi być jakaś piąta kolumna dbająca o to, aby dogo pozostało wyłącznie babskim :diabloti: portalem, i w końcu się ujawniła...[/COLOR]:eviltong:[/quote] osho, zapewniam cię że ja facetem nie jestem:evil_lol: a mnie też chcą tu wykluczyć ;):mad:
  4. [quote name='mosii'] W kazdym razie rozmawiałam juz z amikat i kolejny białas przyjedzie do mnie, zobaczymy gagatka:cool3:[/quote] MOSII to cudownie!!! wierzę że wyprowadzisz tego urwisa "na ludzi" ;):evil_lol:
  5. dziewczyny, powiedzcie mi bo się pogubiłam...to kojak ma dom:lol:?!? u kogo?u ola la?
  6. [quote name='agnieszka32']A moje dwa wariaty właśnie dorwały się w środku nocy do wołowych penisów i żują ... :roll: [FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][SIZE=2]Sarę to jeszcze rozumiem – kobita młoda, wysterylizowana, więc co się ma krępować :diabloti:, ale żeby FIODOR????? :crazyeye:[/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][SIZE=2]Doddy, składam reklamację, bo nie dość że wykastrowany, to jeszcze ....... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/SIZE][/FONT][/FONT][/quote] :mdrmed::D:shiny:aga, a czy w umowie adopcyjnej był punkt świadczący o orientacji fiodora? a poza tym: [B]JAKAŚ TY NIETOLERANCYJNA![/B]:evil_lol:
  7. [quote name='agnieszka32']:evil_lol: SBD, Nie zapomnijmy o agaga21, ona też biednego swojego Lecterka do łóżeczka nie wpuszcza ... :mad: Jakiś pontonik i kocyki (choćby nawet najbardziej wełniane:eviltong:), nie zrekompensują biedakowi braku kołderki i poduszeczki :diabloti: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] oj,TY!!!!:mad: skruszona wypisuję się z dogo...:oops::-(;) niegodnam tu być. no tak...zdradziłam się...mój biedny pies ...codziennie go maltretuję nie wpuszczając go na pościel! teraz już nikt mi nie da suni do adopcji:placz:a tak bym chciała!:cool3:
  8. prosimy o nowe foty!!!prosimy,prosimy!!!
  9. [B][SIZE=4][COLOR=Red]aga, właśnie sobie uświadomiłam, że dziś jeszcze fotek nie było!!![/COLOR][/SIZE][/B] :crazyeye: :diabloti::evil_lol:
  10. oj, paskudna sytuacja...oby udało się coś zrobić...przykro mi że nie mogę pomóc :shake:
  11. [quote name='osho'][COLOR=DarkSlateGray]eee, to tylko ja jestem nienormalny, że moja krowa nie ma wstępu do mojego łóżka i śpi w swoim pontonie ?[/COLOR][/quote] hehe, nie tylko ty...mój psiak tez na pościel nie ma wstępu, za to ma swój ogromny pontonik z wełnianymi kocykami ;)
  12. co z tym psiakiem?co z tym domkiem?melisa, twój tymczas jest pewny? napiszcie coś , strasznie się denerwuję....:oops:
  13. ojoj...a to ci przygoda:evil_lol::evil_lol::evil_lol: aga, jak mój pies ma niestrawność to zawsze się tak zachowuje-bardzo intensywnie i głośno dyszy, jakby biegał w upale przez godzinę przynajmniej. zwykle to się kończy kupągigant lub pawikiem;) śpij spokojnie w oparach fiodorowych bączków:diabloti:nie masz wyjścia-musisz je pokochać!
  14. [quote name='agnethka']łeee...pewnie o kilka sekund :eviltong:[/quote] oooj...następnym razem dam ci fory :evil_lol:;)
  15. [quote name='agnethka']ja, ja, ja :multi: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] hehe! byłam pierwsza! :eviltong:
  16. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/51/767c1d70beffc79f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/441/f32523a368e06a2c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/51/8df4969bcb321283.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/51/d3366751b2549936.jpg[/IMG][/URL]
  17. ten banerek już jest podlinkowany.wystarczy go skopiować i wkleić w edycji sygnatur i zatwierdzić.
  18. [quote name='Saint'] Póki co to wybieramy się z Luisem na spacer ;) Pozdrawiam Saint[/quote] weź aparat ;)
  19. DZIĘKI! :loveu: ja to widzę tak: sara bacznie obserwuje ale już nie taka wściekła-chciałaby się przytulić ale jeszcze urażona duma do końca jej nie pozwala:evil_lol: fiodor cierpliwie czeka bo wie że ONA już jest JEGO!:evil_lol::loveu:
  20. było by cudownie...tylko czy to jest wykonalne zeby psy się wcześniej spotkały, skoro bandi jest w szpitaliku...?
  21. aga, smaka ;)nam robisz tymi opowieściami...no wrzuć kilka fotek żebyśmy mogli zobaczyć jak ta miłość kwitnie!:loveu:
  22. [URL=www.tiny.pl/v9q2][IMG]http://images25.fotosik.pl/315/d04c0e584e1a38d1.jpg[/IMG][/URL]
  23. może tytuł zmienicie...bo jak zobaczyłam dzisiaj w panelu użytkownika ze leo szuka rodziny to się z lekka wystraszyłam.
×
×
  • Create New...