[quote name='iwcza']Cześć. :loveu:
Postaram się wstawić dzisiaj wieczorem jakieś fotki, ale... Następnych raczej nie będzie przed wakacjami. Hm. Rodzice znaleźli mi genialną motywację do nauki [właściwie to sama ją sobie znalazłam, oni się tylko zgodzili XD]. Także teraz każdą wolą chwilę spędzam w książkach, bo muszę oceny poprawić. :lol:
Pozdrawiamy,
Iwcza&Toff.[/QUOTE]
Mój kochany kujonek :loveu::evil_lol:
A ja za tó mam dóbre ocenki :eviltong:
Dawaj , dawaj zdjęcia ! :cool3: