[quote name='Evelynkaa']Spóźnione ale szczere gorące buziaki, wszystkiego naj naj naj Cezarku :BIG:[/QUOTE]
Cezarek dziękuje [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/love.gif[/IMG]
Och , dziękujemy wszystkim bardzo ! :loveu::multi:
Jesteście kochani :loveu:
[I]
[SIZE=4]CEZAREK PRZESYŁA BUZIAKI DLA WSZYSTKICH ! :buzi:[/SIZE][/I]
Fotki od następnej stronki ;)
śliczna panienka moja :loveu:
[url]http://img51.imageshack.us/img51/5346/003sjd.jpg[/url]
jak ona tam weszła ?! :evil_lol:
[url]http://img641.imageshack.us/img641/7442/012mhk.jpg[/url]