dziewczyny, proszę o jakąś wiadomość co dalej. czy jedziemy, kiedy , itd. ja pracuję, mam obowiązki i muszę wiedzieć jak wszystko zaplanować. nie siedzę non stop przy komputerze. będę znów ok 13, najlepiej wysłać PW wtedy w telefonie sprawdzę, nawet jak będę poza domem lub pracą.