Jump to content
Dogomania

irysek

Members
  • Posts

    6612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by irysek

  1. nie ma tu co ludzie mieszac z blotem. chca mlodszego i tyle. maja do tego swiete prawo. wazne, ze chca byle jakiego, zeby byl maly i mlody. nie przesadzajcie z tym pisaniem na nich, jacy to nie sa zli, bo 7 letni to dla nich za stary. taka ich decyzja i trzeba to uszanowac. wazne, ze pomoga jakiejkolwiek biedzie z dogo.
  2. i do fajnych tymczasowiczow :) [SIZE=1](ajula wklejaj szybko powera w podpis)[/SIZE]
  3. ufff, jak to dobrze, ze to tylko pierwszego miesiaca takie wydatki. bo nastepnego i transport i fryzjer odpadnie :) dlatego trzeba sie sprezyc i dozbierac ta niemala sume. zaokraglilly cos te ciotki z zakupow bazarkowych? czy jest te 158zl i ani grosza wiecej?
  4. ci panstwo chca malawaszko mlodszego psiaka, 7 letni to juz troche sobie liczy. pokerze a te co wyslalam na gg (z dt od jednej dogomaniaczki o ogromnym sercu) nie wchodza w gre. ma u siebie wlasnie male sliczne sunie, relatywnie mlode...? a jak z ta sunia sie dogaduje dunia, bo to byl najwiekszy problem i zagadka?
  5. no ja mam psa i 5 kotow :) ale jakos sobie dajemy rade. powiem tak, ze taniej ta pania wyniesie jakby im gotowala. znajdzcie watek przyborowka. tam pani wanda zajmuje sie 400 psami i im codziennie gotuje. dostaje z pobliskich sklepow (z szamotul i innych miasteczek - tam gdzie byal, opisala sytuacje i poprosila o pomoc!!!) chleb, mieso, warzywa itd. co dostanie to gotuje. co drugi dzien ma mieso to dzieli, z kasza z chlebem, odpadami warzywnymi itd. psy sa najedzone, maja lsniaca siersc. A KUPOWANIE GOTOWEJ KARMY TO STUDNIA BEZ DNA!!! warto by jej podpowiedziec, zeby poprosila o pomoc w piekarniach, miesnych i innych taki, moze jakies bary, restauracje, o odpadki. gotowanie nei dosc, ze zdrowsze, to tansze.
  6. julio i olgo na poczatek wklejcie sobie jego banerek w podpis. to juz duzo da, bo ludzi wiecej sie o nim dowie. a tak to nikt nawet nie mysli, ze taki psiak istnieje. ja juz w podpisie miejsca nie mam...
  7. poszlo 30zl od "tajemniczej" pani ani. niech juz beda na transport ;)
  8. no wlasnie. ja tak samo mysle :) dobrze, ze ta spanielka okazala sie siksą, bo jakby trafil sie taki drugi krowek i zablokowal dozywotnio miejsce, to innym staruszkom nie dane byloby wyjsc ze schronu na ostatnie miesiace/lata zycia.
  9. heheh, chodzilo mi tu akuratnie o wklejenie powera do podpisu. a ty widze nadal go tam nie masz... oj nieladnie! nie chcesz widze, zeby na watku wiecej osob sie pojawilo...
  10. tylko popatrz jaka jestem bezczelna hihihi pałerek już u mnie siedzi w podpisie. a teraz znikam po kocie zarcie, bede pozniej. zagrzeje cie do wstawienia powera.
  11. pisalam w tej sprawie do moda. od jakiegos czasu dogo jest szersze i banerkow mozna miec wiecej, bo mieszcza sie w jednej linii, pod kreska. takze smialo mozesz sobie jeszcze ze 2,3 wkleic. slowo. dlatego ja sie nie boje dokladac u siebie, bo mam jeszcze troche luzu.
  12. poker tak pisze, ale mysle, ze da sie ja urobic, zeby duni nie zostawiali :) juz przy innej suni tak bylo, ale poszla do ds. takze i w tym wypadku tak sie raczej stanie. wola niesienia pomocy u poker jest silniejsza. zwyciezy z miloscia do dunieczki. oby.
  13. no nic, to trzeba cos podzialac z ogloszeniami, zaproszeniem ciotek na watek, tych takich tegich mozgow ;) no i moze ajulo wklej sobie banerek malego w podpis, a i ja to uczynie ;)
  14. energetyczny to jest powerrade albo red bull hihi. a co ja tu moge zdzialac? jedynie na poczatek wrzucic sobie banerek malego w podpis.
  15. 2zl to paczka jakiej karmy dla psiaka? suchej, mokrej ile kg? chyba, ze mialas na mysli porcję... juz jest walka o zestawy. moglas na pw wyslac komus ta oferte, albo sama licytowac w ukryciu ;) oj ty maciaszku ty.
  16. luzia i funia, nie wiem czy wiesz jak funkcjonuje allegro? z tego co zauwazylam to nie za bardzo. chyba 2zl pani maria znajdzie, bo kazdy z tych zestawow to koszt 1zl... ;)
  17. bylam wczoraj i widzialam. dunia na zywo to cud psiulka. pomysl pokerku, ze zaczela was podgryzac i od razu latwiej ci bedzie ja oddac ;) no i licze na to, ze z moich propozycji tez bedziesz chciala skorzystac, dla panstwa, ktorzy duni nie zdobeda...
  18. tez narazie sie tu wpisze dla zaznaczenia - pies czeka na spacer, a dalej bede myslec co i jak z pomoca.
  19. cos ty, inne psiaki z watkow do domkow wedruja. a tu taka posucha domkowa... :(
  20. ale cudny psiak, w polaczeniu z imieniem jest wprost cudny. troche trudno do niego trafic, bo tylko jedna ciotka ma go w podpisie... oglaszacie go gdzies, czy czeka w schronie az ktos przyjdzie i go wezmie? jest boski.
  21. wczoraj przygotowalam juz caly wor smaczkow dla schroniskowcow. a zeby auta zbytnio nie obciazac (bo wiadomo, ze wtedy wiecej pali) dokupie pare rzeczy juz na miejscu. tak jak rok temu fundne hopowi jakas pyha puche. tym razem lepszej jakosci ;) czy te dwa psiulki, ktore poprzednim razem tak szczekaly, a jeden z nich uciekl poza boks przy wkladaniu jedzenia, nadal siedza? mialy isc do adopcji razem, ale nie wiem czy sie wam to udalo...
  22. czemu ta szurka nie znajduje domu? nie wposlmne juz o fidze i dajtusi, ktore tez sa przecudne. ja juz nie wiem sama.
  23. lorciu wszyscy czekamy z toba na ten wielki dzien.
×
×
  • Create New...