-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
nie ma tu co ludzie mieszac z blotem. chca mlodszego i tyle. maja do tego swiete prawo. wazne, ze chca byle jakiego, zeby byl maly i mlody. nie przesadzajcie z tym pisaniem na nich, jacy to nie sa zli, bo 7 letni to dla nich za stary. taka ich decyzja i trzeba to uszanowac. wazne, ze pomoga jakiejkolwiek biedzie z dogo.
-
ufff, jak to dobrze, ze to tylko pierwszego miesiaca takie wydatki. bo nastepnego i transport i fryzjer odpadnie :) dlatego trzeba sie sprezyc i dozbierac ta niemala sume. zaokraglilly cos te ciotki z zakupow bazarkowych? czy jest te 158zl i ani grosza wiecej?
-
ci panstwo chca malawaszko mlodszego psiaka, 7 letni to juz troche sobie liczy. pokerze a te co wyslalam na gg (z dt od jednej dogomaniaczki o ogromnym sercu) nie wchodza w gre. ma u siebie wlasnie male sliczne sunie, relatywnie mlode...? a jak z ta sunia sie dogaduje dunia, bo to byl najwiekszy problem i zagadka?
-
no ja mam psa i 5 kotow :) ale jakos sobie dajemy rade. powiem tak, ze taniej ta pania wyniesie jakby im gotowala. znajdzcie watek przyborowka. tam pani wanda zajmuje sie 400 psami i im codziennie gotuje. dostaje z pobliskich sklepow (z szamotul i innych miasteczek - tam gdzie byal, opisala sytuacje i poprosila o pomoc!!!) chleb, mieso, warzywa itd. co dostanie to gotuje. co drugi dzien ma mieso to dzieli, z kasza z chlebem, odpadami warzywnymi itd. psy sa najedzone, maja lsniaca siersc. A KUPOWANIE GOTOWEJ KARMY TO STUDNIA BEZ DNA!!! warto by jej podpowiedziec, zeby poprosila o pomoc w piekarniach, miesnych i innych taki, moze jakies bary, restauracje, o odpadki. gotowanie nei dosc, ze zdrowsze, to tansze.
-
Sochaczew - W Teresinie czeka pies- zamienił ulicę na schron MA DOM
irysek replied to luka1's topic in Już w nowym domu
julio i olgo na poczatek wklejcie sobie jego banerek w podpis. to juz duzo da, bo ludzi wiecej sie o nim dowie. a tak to nikt nawet nie mysli, ze taki psiak istnieje. ja juz w podpisie miejsca nie mam... -
poszlo 30zl od "tajemniczej" pani ani. niech juz beda na transport ;)
-
2zl to paczka jakiej karmy dla psiaka? suchej, mokrej ile kg? chyba, ze mialas na mysli porcję... juz jest walka o zestawy. moglas na pw wyslac komus ta oferte, albo sama licytowac w ukryciu ;) oj ty maciaszku ty.
-
luzia i funia, nie wiem czy wiesz jak funkcjonuje allegro? z tego co zauwazylam to nie za bardzo. chyba 2zl pani maria znajdzie, bo kazdy z tych zestawow to koszt 1zl... ;)
-
tez narazie sie tu wpisze dla zaznaczenia - pies czeka na spacer, a dalej bede myslec co i jak z pomoca.
-
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
irysek replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
wczoraj przygotowalam juz caly wor smaczkow dla schroniskowcow. a zeby auta zbytnio nie obciazac (bo wiadomo, ze wtedy wiecej pali) dokupie pare rzeczy juz na miejscu. tak jak rok temu fundne hopowi jakas pyha puche. tym razem lepszej jakosci ;) czy te dwa psiulki, ktore poprzednim razem tak szczekaly, a jeden z nich uciekl poza boks przy wkladaniu jedzenia, nadal siedza? mialy isc do adopcji razem, ale nie wiem czy sie wam to udalo... -
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
irysek replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
lorciu wszyscy czekamy z toba na ten wielki dzien.