Jump to content
Dogomania

Kashdog

Members
  • Posts

    2017
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kashdog

  1. Kashdog

    bzik

    Gratulacje!!:multi::multi: [URL]http://img692.imageshack.us/img692/1736/igp2811.jpg[/URL] Bez w swoim żywiole :loveu:
  2. [quote name='Iś & Chester']Jezu, ja stad pójde sobie zaraz. Nie mogę patrzeć na to dogo. To w ogóle nie jest dogo. Porażka, maskara, beznadzieje. Nie, nie przesadzam. Ja pierdziele, nawet minki nie działają. Ja chce czerwoną minke z ogniem, tą z pałką i z serduszkami. Tu są w ogóle jakiekolwiek emoty ? Deer to smycz jest ^^ mieliśmy go wtedy na smyczy, bo to jest prywatny lasek i w sumie byliśmy tam nielegalnie. a jeszcze obok robotnicy kopali coś pod nowe boisko. Dzięki Bewciu, ale na chomikuj nie ma wszystkich piosenek chyba .. przynajmniej ja moich nie spotkałam Weronika dziękować ;)[/QUOTE] Zgadzam się z tobą. Poprzednie dogo było o wiele lepsze, nie wiem w ogóle po co administratorzy decydowali się na zmianę wyglądu forum...Bardzo lubiłam tutaj wchodzić, a teraz wszystko jest dziwne. TRAGEDIA po prostu!
  3. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/227/722eab376e85c154med.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/7-4.jpg[/IMG]
  4. No to foty z dzisiejszego spacerosa :cool1: [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/1-10.jpg[/IMG] Z Bardem :loveu: [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/3-7.jpg[/IMG] [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/5-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/6-6.jpg[/IMG] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/227/aa6f39db6eeda6ccmed.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='madziulik_13']Ja wiem jaką :cool3::evil_lol:[/QUOTE] No to zdradź :evil_lol::cool3: Ja dostałam Fifke już zachipowaną :cool1: :diabloti: I jak poszłam z nią pierwszy raz do weta i w książeczce zobaczył nr ID to był tak zszokowany, że aż musiał sprawdzić :evil_lol:
  6. [quote name='Infortune.']Na zdjęciu tego nie widać, ale ja wiem, że jej ślicznie w kolorze obróżki :diabloti: Ona mają świetne, rzucające się oczy kolory :evil_lol:[/QUOTE] Tak w ogóle to jestem jakoś tak przeciwna temu kolorowi, ale skoro Fifce w tym ładnie to jej kupiłam :evil_lol: [quote name='Marta_Ares']faktycznie w rozu chyba nawet jej ladniej:cool3: :loveu: :loveu:[/QUOTE] Też mi się tak wydaje :p [quote name='deer_1987'][URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/2-7.png[/URL] cudny kolorek![/QUOTE] Mi też się podoba :loveu: Mam trochę fotek z dzisiejszego spaceru :cool3::cool3:
  7. Border [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/6-5.png[/IMG] Sznaucer miniaturowy [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/7-3.png[/IMG]
  8. Dobra dam foty z zeszłorocznej krajowej wystawy psów rasowych w Kielcach, jakościowo są lepsze niż te z międzynarodówki :roll: Owczarek środkowoazjatycki (?!) [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/1-9.png[/IMG] Owczarek collie [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/2-7.png[/IMG] Leoś [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/3-6.png[/IMG] Chichuachua [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/4-5.png[/IMG] Impulse [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/5-4.png[/IMG]
  9. Gratuluje nowego sprzętu ;) [url]http://i35.tinypic.com/2dshkxw.jpg[/url] Świetne :p I jak się ID sprawują? Bo mam zamiar zamówić i nie wiem co robić :diabloti:
  10. A ja na kieleckiej wystawie zakupiłam Fifce tego rogza [url=http://animalia.pl/produkt,4625,69,Rogz_Alpinist_Matterhorn_Collar.html]Rogz Alpinist Matterhorn Collar 16 mm / 26-40 cm - obroże - akcesoria - dla psów - sklep zoologiczny Animalia.pl[/url] Najpierw był to kolor E, ale gdy okazało się, że za ciemny to wymieniłam na róż :diabloti:
  11. [quote name='deer_1987']No to czekamy ciepliwie na foty![/QUOTE] [quote name='Shel']Czekamy na fotki na modelce :)[/QUOTE] [quote name='Minerva']Fotki chcemy :cool3:[/QUOTE] Już daję :eviltong: [quote name='Marta_Ares']tez mam ten wzorek rogza dla Mayki:razz: faktycznie troszke ciemny, ale wedlug mnie nie wszystko musi byc jakies jaskrawe i rzucac sie odrazu w oczy:p czekam na fotki na modelce:cool3:[/QUOTE] Ale Mayka to biała i przynajmniej widać ta obroże :cool1: Ale dzisiaj poszłam na wystawę i wymieniłam tą obroże na różową :diabloti::diabloti:! A to obroża (przepraszam za jakość zdjęć, ale na dworze już się ciemno robiło) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/226/14529815ed1fb5ecmed.jpg[/IMG][/URL]
  12. [quote name='ewelinka_m']ja już wcześniej oddałam swój głos na ulv :p a dobre wieści to takie, że Diana /Orfinka na dogo/ znalazła domek :lol:[/QUOTE] Super wieści :multi::multi::multi: A wiadomo coś więcej?:razz:
  13. A ja jeszcze takie w necie znalazłam :diabloti: [IMG]http://www.echodnia.eu/apps/pbcsi.dll/bilde?NewTbl=1&Site=ED&Date=20091114&Category=KULTURA09&ArtNo=769984400&Ref=PH&Item=43&MaxW=580&q=60&MaxH=500&Title=1&border=0[/IMG] [URL="http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/gallery?Site=ED&Date=20091114&Category=KULTURA09&ArtNo=769984400&Ref=PH&Params=Itemnr=1"]Wystawa Psów w Kielcach - sobotnie prezentacje - zdjęcie nr 1[/URL] Tutaj wszystkie zdjęcia z wystawy ;)
  14. [quote name='Foxowa']Osz ty! :mad::mad: Ja obroże psu kupiłam :diabloti: Cóż pozostawię to bez komentarza... :shake: A tym czasem ide linkować foty :cool3:[/QUOTE] Widziałam właśnie, że coś zakupiłaś :p Ja też Fifce kupiłam obrożę tylko, że dzisiaj o ile mi się uda idę ją wymienić :diabloti: [URL]http://i794.photobucket.com/albums/yy226/fox_owa_/DSCF8725.jpg[/URL] Fajna obroża :D
  15. [quote name='Foxowa']Ano jakoś tak wpadliśmy przypadkiem na MP do Kielc :D. Ogólnie mówię że dla mnie udany, 5 miejsce bez wejścia do konkursu (4 osoby weszły), i 4/5 punktów. Ogólnie Dasha była świetna :) Mam na aparacie jej zdjęcie ze mną tylko jedno ale to potem bo musze zgrać :)[/QUOTE] No to gratulacje :multi::multi:! A tak w ogóle to stałam obok Ciebie przy stoisku z rogzami :diabloti: Ale przywitać się nie odważyłam tak samo jak to było z Kiss :evil_lol:
  16. No i w końcu wróciłam z wystawy :lol: Fotek nie mam dużo bo tylko 4 :diabloti: Ale za to zakupiłam Fifce obroże rogza [url]http://www.jarek.lupus.strefa.pl/dogz/alpinist/hb25e.jpg[/url] może trochę za ciemna, ale mi się podoba najpierw miała być różowa, ale Zata mnie powstrzymała :evil_lol: Zakupiłam jeszcze brelok z cocker spanielem angielskim i tyle :razz: chociaż miałam zamiar zakupić portret z border collie, ale się rozmyśliłam :cool1:
  17. [url]http://i437.photobucket.com/albums/qq100/Soya_/Autumn/DSC_9496.jpg[/url] Świetne zdjęcie :loveu: [url]http://i437.photobucket.com/albums/qq100/Soya_/Autumn/DSC_9494.jpg[/url] I obroża też :eviltong:
  18. A ja cie w Kielcach widziałam :eviltong:
  19. [url]http://i33.tinypic.com/fkxsud.jpg[/url] Do pójścia spać to jeszcze daleko, ale zdjęcie fajne :p [url]http://i36.tinypic.com/kbbtyp.jpg[/url] Błotko :loveu:
  20. [url]http://www.otofotki.pl/img12/obrazki/nr872_DSC04484.JPG[/url] :loveu: Dawaj więcej fot!
  21. [url]http://i36.tinypic.com/4t4ole.jpg[/url] Jaki on już wielki (ile ma w kłębie?):crazyeye: [url]http://i34.tinypic.com/w6sd9l.jpg[/url] [url]http://i38.tinypic.com/2lw3j87.jpg[/url] [url]http://i38.tinypic.com/116j7v7.jpg[/url] Nadałby się na Fifkowe spacery :evil_lol:
  22. [url]http://i35.tinypic.com/2r7sz9v.jpg[/url] Świetne zdjęcie :loveu: jak wy się tu szanujecie :evil_lol::evil_lol:
  23. ID świetne :loveu: Jeżeli zachoruje to będę miała co do roboty w domu :diabloti: [url]http://i33.tinypic.com/1es7di.jpg[/url] i to z frisbee podobają mi się najbardziej :loveu:
  24. Przepraszam za jakość... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/223/70b1135a394ca62amed.jpg[/IMG][/URL] No, a tak ogólnie to jak witałaś się z ewelinka_m to ja stałam koło Was, ale nie odważyłam się przywitać :diabloti:
×
×
  • Create New...