-
Posts
2017 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kashdog
-
SNOOPY - łaciate przygody agilitowo-sztuczkowe :D
Kashdog replied to Zuzia&Snoopy's topic in Foto Blogi
Super filmik u świetne sztuczki :loveu:! Zmotywowałaś mnie jak zwykle do pracy z psem i zrobienia filmiku:evil_lol: -
I specjalnie bannerek dla Zuza&Snoopy [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/beagle.png[/IMG] Wiem, że wyszło dziwnie, ale mniejsza z tym :evil_lol:
-
[quote name='Ewa&Duffel'][URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/F-1.jpg[/URL] to mi się straszne podoba, takie klimatyczne...i te oczka Fifki:loveu:[/QUOTE] Dzięki wielkie :loveu: [quote name='bianka19']Jaka śliczna Fifka , piękne zdjecia robisz :loveu: A ten bannerki są cudowne (udziel mi lekcji :D) ![/QUOTE] Dzięki! Mogę Ci udzielić kilku rad, bo do dawania lekcji nie mam cierpliwości :evil_lol: [quote name='Marta_Ares']jeej ale piekne banerki :)[/QUOTE] Dzięki, cieszę się, że Ci się podobają :loveu: [quote name='Zuzia&Snoopy']No wiesz co...A dla miłośników beagli?:cool3: Śliczna Fifka w wersji B&W:loveu:[/QUOTE] No to zaraz coś specjalnego dla Ciebie zrobię:D [quote name='bianka19']Wybierz się z Fifką na porządny spacerek ! [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/cool3.gif[/IMG][/QUOTE] Byłam już wczoraj :razz: A dzisiaj nie zdarzę, więc jutro z rana się z nią wybiorę :cool1:
-
SNOOPY - łaciate przygody agilitowo-sztuczkowe :D
Kashdog replied to Zuzia&Snoopy's topic in Foto Blogi
Taak :D! Najlepiej gdyby filmik był dzisiaj :diabloti: -
[url]http://i46.tinypic.com/9au1c7.jpg[/url] Co za mord w oczach :evil_lol: Zapraszamy do naszej galerii :D
-
Pysznego tłustego czwartku życzę :diabloti: Co do simsow 3 to mi na laptopie działają mi w miarę:cool1: I 2 jest o niebo lepsza od 3 :evil_lol:
-
[quote name='Ewa&Duffel']Wszystkiego najlepszego dla ślicznej panienki !!!:new-bday: [URL="http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_2753.jpg"]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_2753.jpg [/URL] :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] [quote name='ewelinka_m']hoho! Fifeczko kochana wszystkiego co najlepsze!:loveu: pociechy z pańci:diabloti:, mnóstwo przepysznych smakołyczków! i długaśnych spacereczków!! :loveu: [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/new_birthday.gif[/IMG][/QUOTE] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]troszkę spóźnione ale jak najbardziej szczere życzenia dla Fifulca :loveu::loveu: STO LAT PCHEŁKO !!! :) skoro pani Ci nic kupiła to ja mam kosteczki :) na zdrowie, nie pęknij tylko [/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/15043/kosci_7,5a.jpg[/IMG][/QUOTE] [quote name='BBeta']Wszystkiego najlepszego! ;)[/QUOTE] [quote name='Endher']Wszystkiego Najlepszego,Fifciu :loveu:[/QUOTE] Podziękowania od Fifki ;) [quote name='Marta_Ares']ale swietny banerek!!! piekny :) jakby Ci sie nudzilo to wiesz....:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE] Już załatwiony :eviltong: [quote name='bianka19']Ooo Jaki śliczny [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG] Pokaż jakiś dla miłośników haszczaków :cool3:[/QUOTE] Już zaraz wstawie :cool3: No to tak: dla miłośników haszczaków [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/1-40.png[/IMG] jrt [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/jrt.png[/IMG] i dla miłośników ONków [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/ONN.png[/IMG] I troche Fifki [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/Fi.jpg[/IMG] [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/F-1.jpg[/IMG]
-
[quote name='BBeta'][B][SIZE=4][URL="http://www.flickr.com/photos/emyanmei/"]http://www.flickr.com/photos/emyanmei[/URL][/SIZE][/B] Bawi Cie wstawianie cudzych zdjęć? :roll:[/QUOTE] I wszystko jasne :angryy:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Kashdog replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
[url]http://i47.tinypic.com/2s7vrc7.jpg[/url] [url]http://i49.tinypic.com/33otkxe.jpg[/url] Jakie wariacje :loveu: [url]http://i46.tinypic.com/insu1j.jpg[/url] Piękny on jest :cool1: -
[url]http://img109.imageshack.us/img109/2817/img5310x.jpg[/url] Co ona tutaj robiła :evil_lol:? [url]http://img34.imageshack.us/img34/4624/img5306a.jpg[/url] Oczy:loveu: [url]http://img52.imageshack.us/img52/5365/img5296y.jpg[/url] A to zdjęcie podoba mi się najbardziej :diabloti:
-
[B]Agathee[/B] no niestety obiektyw za krótki :evil_lol: A podejście bliże groziłoby uszkodzeniem obiektywu:diabloti: Właśnie tak już powoli myślę o tele i jak na razie mam już jakieś upatrzone :D [url]http://i49.tinypic.com/5eeiro.png[/url] Mega:loveu: A ja też mam jeszcze kilka zdjęć to zanudzania :evil_lol: [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/4-29.jpg[/IMG] [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/3-33.jpg[/IMG] [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/2-36.jpg[/IMG] [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/1-39.jpg[/IMG]
-
[url]http://lh4.ggpht.com/_vXP5Ntf2E7E/S1X9gwYzCyI/AAAAAAAADzQ/i0cFB6_73VY/s720/DSC05157.JPG[/url] padłam :D
-
[url]http://i50.tinypic.com/5pot20.png[/url] To zdjęcie mi się strasznie podoba, szkoda tylko, że ogon ostatniego konia ucięty.. Co sądzicie o tych zdjęciach:razz:: [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/1-38.jpg[/IMG] [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/2-35.jpg[/IMG] [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/3-32.jpg[/IMG]
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Kashdog replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[quote name='Marta_Ares']:crazyeye: :crazyeye:kapitalne!!!! dziekuje:loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] Problemu nie ma :lol: [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/ZIMA/DSC05336.jpg[/url] Jakie on miny robi:loveu: -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Kashdog replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[quote name='Marta_Ares']pedze do waszej galerii :D:D[/QUOTE] Ale u nas w galerii nic nie ma :eviltong: Nudziło mi się dzisiaj więc proszę, spełniłam życzenie :diabloti: Z napisami: [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/Banner.png[/IMG] I bez: [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/Banner2.png[/IMG] [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/Banner3.png[/IMG] -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Kashdog replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
A ja coś dla Ciebie mam :cool3::evil_lol: -
Matko! Foty świetne! W jakim trybie robiłaś?
-
Straszna wiadomość !Trzymam kciuki za Dirke! Niedługo pewnie będzie szaleć na spacerach i po wypadku śladu nie będzie.
-
Dziękuję wszystkim za pamięć :loveu::loveu: Co do prezentu to niestety nie zdążyłam nic Fifce kupić, ale za to wynagrodziłam jej to dłuugim spacerem z atrakcjami, smakami i górą mięsa :evil_lol: Fitek niestety nie mam, ale mogę Wam jakiś banner pokazać :D Dla miłośników westów:cool3: [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/whwt.png[/IMG]
-
Wreszcie !:multi: Teraz czekamy na foty :cool3: A jaki to obiektyw?:razz:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Kashdog replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/spacer%205%20luty%202010r/DSC05750.jpg[/url] Skąd ty te psy wytrzasnęłaś:razz::loveu:? [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/spacer%205%20luty%202010r/DSC05845.jpg[/url] Jakie oczęta :loveu: Zdjęcia mega wszystkie, ale nie za bardzo mam czas aby wszystkie cytować.... belgi cudne, Ares i [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/spacer%205%20luty%202010r/DSC05960.jpg[/url] ten psi kolega również :loveu: -
[url]http://i437.photobucket.com/albums/qq100/Soya_/Autumn/Winter/DSC_0847kopia.jpg[/url] Uwielbiam ta obroże :loveu: Bardzo długo myślałam nad nią i w końcu jak postanowiłam, że ją kupie to już nigdzie jej nie było :shake:
-
Czarno, buro i wcale nie ponuro ;) - Mutinho i Birma, galeryjka.
Kashdog replied to brjagata's topic in Foto Blogi
Co tu tak cicho :razz:?