[QUOTE][FONT=Arial]jeśli wyliczamy na szczeniaku to znaczy że będziemy tak że wyliczać na jego utrzymanie! :shake:[/FONT][/QUOTE]
polemizowała bym z tym stwierdzeniem:eviltong: chociaż faktycznie często tak jest to nie znaczy że zawsze. Ja nie napiszę ile dałam za mojego "kundelka" ale mało i wcale nie oszczędzam na jego utrzymaniu, ma dobrą karme, dobre kosmetyki, co trochę chodzimy do zoologicznego po smaczki i nowe piłki bo jak już piłka przestanie piszczeć to jest nie fajna no i do tego jeszcze fryzjer, ubranka też nie spadły z nieba;).
A pytanie jest trochę dziwne:shake: