zmienili;)
czekam, czekam i doczekać się nie mogę kiedy mi wyślą moje rogzy miało być wczoraj a do dzisiaj pisze oczekujące nosz ku... to po kiego grzyba mówią że 13 będzie dostawa i od razu mi wyślą:angryy: a z amberhausa będę czekać podobno do 17 bo odrzywki nie mają ale zobaczymy z nimi różnie bywa:roll: