[QUOTE]Co u was ? [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG][/QUOTE]
nic ciekawego;)
[QUOTE]
witam się w tej galeri,którą oglądnełam sobie od 1 stronki
ja jestem w tym wieku,że niby nie powinni juz mnie oblewać,ale wyglądam na o wiele młodszą,więc pewnie jeszcze z 10lat będę w lane poniedziałki obrywać[/QUOTE]
Witam po raz 1:multi: powinnaś się cieszyć że biorą cię za młodszą, mnie większość ludzi postarza:eviltong:
Postaram się zrobić dzisiaj nowe fotki