Jump to content
Dogomania

OLUTKA55

Members
  • Posts

    892
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by OLUTKA55

  1. mordka zagojona i piekny psiaczek ale ludzie nasłuchaja sie głupot o tych psach i boja sie :cool1:
  2. biedna malizna jeszcze jakas krzywde nieswiadomie mu zrobią:cool1:
  3. [quote name='Toffina']Derdulka to jest ta w kojcu Conny czy tam koło owczarków bo są dwa podobne pieski... Stronka w trakcie... rama już jest, teraz potrzebuje małej pomocy.. mam zdjęcia psów (przynajmniej większości z nich) ale przydałyby się jeszcze jakieś foty to by się wybrało te najlepsze no i jeszcze... jakieś info o tych psiakach, no i jeszcze... jakby ktoś dał rade skołować, przeskanować i wysłac mi regulamin schroniska, no i jeszcze:shiny:... nie wiem... jakieś ważne informacje dotyczące schroniska???:roll: Lolka wrzuciłaś go na benki?? bardzo mizernie wygląda jak na bernardyna:shake:[/quote] jest taka strona Zwiazek Gmin Ziemi Zgorzeleckiej i tam mozna znalezc Schronisko dla Zwierzat Małych W Dłużynie Górnej moze skorzystasz z tego:cool1:
  4. Lalunia zjadła kolacyjkę była na spacerku w tej chwili lezy na kanapie tam gdzie jej miejsce:loveu:
  5. tak to pies piekny:roll: i do duzego domu , potrzebne sa ogłoszenia
  6. myśle tak jak wy bez sterylki nie wydawac:cool1:
  7. asio pechu tylko szczescie dla dropsika:cool1:
  8. ślicznotka a ty domku gdzie jestes:shake:
  9. wg.moich obserwacji :roll:jednak bardzo duzo zalezy od tego co jedza psy
  10. bidunia na kanapke do domku:-(
  11. ja tez jamnisio zeby sie powiodło
  12. wszystkiego dobrego balbinko:loveu: na zawsze
  13. taka piekna psinka poprostu nie do wiary ze tak dlugo czeka na domek:cool1:
  14. tez jestem za takim postepowaniem , psa nie adoptuje sie pod wpływem emocji , potem jest szara codziennosc której wielu włascicieli,juz nie sprostało
  15. z tymi domkami ciezko ludzie maja twarde serca
  16. jest piekna i domek napewno sie znajdzie tylko zeby najlepszy
  17. domek z marzen oby stał sie rzeczywistoscia:lol:
  18. ten brzuch tez mnie martwi:cool1:ale psinka tylko bedzie miala lepiej
×
×
  • Create New...