-
Posts
3224 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Foxowa
-
c.d.................. [img]http://lh6.ggpht.com/_6Vj6QkyucY8/S6OqTQxlD9I/AAAAAAAABLc/C7rKCj0Hi2g/DSCF3187.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_6Vj6QkyucY8/S6OqWs2OIkI/AAAAAAAABLk/rzBOus9xEzk/DSCF3192.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_6Vj6QkyucY8/S6OqYVqY1NI/AAAAAAAABLo/KcQ5NU2Qjx8/DSCF3193.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_6Vj6QkyucY8/S6OqaHuS8hI/AAAAAAAABLs/o4d-Zp15pWY/DSCF3194.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_6Vj6QkyucY8/S6OqgOHEzLI/AAAAAAAABL4/TBaJWLg5jZo/s576/DSCF3197.JPG[/img]
-
Dziękujemy za odwiedziny :) A tu takie zaległe zdjęcia, jeszcze z początku miesiąca :oops: [img]http://lh4.ggpht.com/_6Vj6QkyucY8/S6OqEB7wx6I/AAAAAAAABLI/BtI49jDo4OQ/DSCF3182.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_6Vj6QkyucY8/S6OqIcGk4yI/AAAAAAAABLM/88IFa12Wg98/DSCF3183.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_6Vj6QkyucY8/S6OqNyzeCyI/AAAAAAAABLQ/kEJKI-AKBA4/DSCF3184.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_6Vj6QkyucY8/S6OqQpF43UI/AAAAAAAABLU/KyaGUUNy1GA/DSCF3185.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_6Vj6QkyucY8/S6OqRumbUII/AAAAAAAABLY/3mq_832S7LU/DSCF3186.JPG[/img]
-
Ty to zawsze na dogo, a Bono taki samotny.... :lol: Ciocia Ola się zaopiekuje [COLOR=Blue][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/diablotin.gif[/IMG][/COLOR]
-
[COLOR=Black]Żeby tylko w całości [/COLOR][COLOR=Blue][COLOR=Black][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] No, no. Załatwiajcie :D:D [/COLOR] [/COLOR]
-
Chcę zlot by Bona poznać, ty na drugim miejscu :P
-
Witamy się u was po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni :) [url]http://img411.imageshack.us/img411/2006/006onf.jpg[/url] Świetne foto!
-
Witamy się pierwszy raz u Was w galerii :) Piękne psisko masz :loveu:
-
Witamy sie po raz pierwszy w waszej galerii :) Czekamy na fotki :D
-
Witamy się w galerii pięknej suni :loveu:
-
Haszczak Baski, rasowa kundelka Kropka i koci rezydent Bagir
Foxowa replied to Baski_Kropka's topic in Galeria
Wpadamy do was po raz pierwszy :) Ahh, cudowny haszczak :loveu::loveu: -
Ehhhh.. ludzie. Zgłoś nadużycie czy coś. A tak a pro po córciu, czemu tatusiowi nie powiedziałaś to by nakrzyczał na niedobrych! :D:D
-
Fajne "gnioty" Tak na serio to ostrość poszła, ale faaajne:)
-
Ja wole nikogo nie załatwiać :lol::lol: Odseparować?! Przecie my nie gryziemy :D
-
Przykro mi bardzo :( Trzymaj się jakoś, masz jeszcze inne futerka które Cię potrzebują!
-
[url]http://i44.tinypic.com/2jb9u6w.jpg[/url] Pełna powaga! :lol: :loveu::loveu: Ja chcę zlot!
-
Piękne portreciki :loveu::loveu:
-
No, no! To gratulujemy :loveu: A jak tam przygotowania do matury?
-
Zapewne będzie w zawiasach miał i tylko kilka miesięcy jak nie mniej posiedzi... Ehhh ta sprawiedliwość!
-
No bo jak tu nie kochać nas? :lol::lol: Ale z samymi babami nie zawsze jest tak wesoło (nie mówię że nie będzie), ale przy płci przeciwnej zawsze jest odjechanie :D:D:D.
-
Ahhh... dziękuję :buzi::buzi: Dzisiaj dużo się działo :D:D Najpierw po rekolekcjach z psem 3 razy byłam :lol: Potem do domu na moment i na nasze wspaniałe, zabłocone łąki :D Buty i spodnie całe w błocie ale zadowolone doszłyśmy, psy szalały tak jak na wakacjach i tam wspomnienia wracają... Dziewczyny nawijały, a ja myślałam. Zresztą przez całą drogę powrotną rozmyślałam. Ale cóż, było minęło i teraz od nowa wszystko :) Taaa i o najważniejszym nie wspomniałam! Fuks idzie w środę do fryzjera :) Tato dziś dzwonił i ma w środę zadzwonić po 9 i umówić się na dokładną godzinkę. A ja tymczasem idę nadrabiać wasze galerię, bo coś zaniedbałam :oops:
-
Pięknie :loveu: I jak ocenka? :cool:
-
[url]http://img202.imageshack.us/img202/8430/img5818i.jpg[/url] Świetna fotka! :loveu:
-
Pięknie kochanie :buzi:
-
To moment poczekacie :D:D W piątek mamy dzwonić i umawiać się już ;) [url]http://i40.tinypic.com/166ym35.jpg[/url] Macie Fole w niu bluzce i kręconych włoskach ^^