Jump to content
Dogomania

Foxowa

Members
  • Posts

    3224
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Foxowa

  1. A ja czuje się niepotrzebna!
  2. O jaaa, jak mnie tu dawno nie było... Masz grzywa! Z jakiej hodowli?
  3. [url]http://img685.imageshack.us/img685/1876/img7271a.jpg[/url] No, no :loveu: Zapraszamy do nas na fotki :)
  4. [url]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/pecholl/IMG_2957.jpg[/url] Taka piękna pogoda za oknem a ja muszę wkuwać :evil_lol: Zapraszamy do nas na fotki :)
  5. Heeej Wam :loveu: [url]http://img101.imageshack.us/img101/5055/p1010014j.jpg[/url] Słodziuchna :loveu::loveu: A my na fotki zaprosimy :)
  6. Hej Wam :loveu: Jakoś wcześniej nie zauważyłam, że wy Tychy :crazyeye: Mam cioteczke tam i na wakacjach czasem bywam :cool3::cool3: A my zapraszamy na fotki do nas :)
  7. [quote name='Kisses']Musimy jakoś do Was niedługo wpaść :D[/QUOTE] Ano musicie, dawno psiury się nie widziały... A my zapraszamy :loveu::loveu:
  8. [IMG]http://i794.photobucket.com/albums/yy226/fox_owa_/DSCF0448.jpg[/IMG] [IMG]http://i794.photobucket.com/albums/yy226/fox_owa_/DSCF0449.jpg[/IMG] [IMG]http://i794.photobucket.com/albums/yy226/fox_owa_/DSCF0452.jpg[/IMG] Dumny właściciel :evil_lol: [IMG]http://i794.photobucket.com/albums/yy226/fox_owa_/DSCF0454.jpg[/IMG] Koniec :D
  9. [IMG]http://i794.photobucket.com/albums/yy226/fox_owa_/DSCF0435.jpg[/IMG] I z frisbee nie udane... [IMG]http://i794.photobucket.com/albums/yy226/fox_owa_/DSCF0436.jpg[/IMG] [IMG]http://i794.photobucket.com/albums/yy226/fox_owa_/DSCF0437.jpg[/IMG] [IMG]http://i794.photobucket.com/albums/yy226/fox_owa_/DSCF0438.jpg[/IMG] [IMG]http://i794.photobucket.com/albums/yy226/fox_owa_/DSCF0446.jpg[/IMG]
  10. Takie Fuksowe nie frizbowe [IMG]http://i794.photobucket.com/albums/yy226/fox_owa_/DSCF0419.jpg[/IMG] [IMG]http://i794.photobucket.com/albums/yy226/fox_owa_/DSCF0423.jpg[/IMG] [IMG]http://i794.photobucket.com/albums/yy226/fox_owa_/DSCF0426.jpg[/IMG] [IMG]http://i794.photobucket.com/albums/yy226/fox_owa_/DSCF0433.jpg[/IMG] [IMG]http://i794.photobucket.com/albums/yy226/fox_owa_/DSCF0434.jpg[/IMG]
  11. Hej Domć :loveu: I wylazł ten kleszcz?
  12. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]ino mu pozazdrościć:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] Żebyś wiedziała :lol: Dobra ja idę wstawiać moje nieudane fotki Fuksa i zapraszam Cię :D:D
  13. [url]http://img359.imageshack.us/img359/1214/img6871.jpg[/url] Świetne! :loveu:
  14. Ilona obczaja nowe talenty Bastera :lol: Świetne fotki :loveu:
  15. Może tak nowe fotki? ;>
  16. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]ok moga być osobą towarzyszącą no jego wlasnym fotografem:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] No widzisz, on ma osobistego fotografa, nie to co niektórzy :evil_lol:
  17. [quote name='psiulka']Fuks jakiś zamyślony na tym zdjęciu. :evil_lol: Nagrywaj, ja chętnie oglądnę Wasze ćwiczenia! Może się coś douczę :cool3: Lublin :multi:[/QUOTE] :) Coś douczyć, ha ha xD umiesz tyle co ja ;p Na Lublin jadę z mimi i Gajką :loveu: Dobra, ja wgrywam te 14 fot a wy grzecznie czekacie ;)
  18. To Bona zaprosimy a ty jako osoba towarzysząca :P Wiesz, bo ktoś fajne fotki musi robić :lol::lol:
  19. Foxi świetny! :loveu: A zakładka cud, miód!
  20. A wy macie tereny :loveu: Musimy Was kiedyś nawiedzić :D:D Karmel piękny już :loveu::loveu:, a o Brandulcu nie muszę mówić bo on zawsze cudny :loveu:
  21. [url]http://i40.tinypic.com/2rpcq4n.jpg[/url] Piękność :loveu: O to ma urodziny z moim tatom xD Jutro pewnie złożę życzonka, ale już dziś Sto Lat!
  22. Sto lat dla WOMBA! :loveu::loveu:
  23. [quote name='psiulka']Łaa, jaka postawa! Brawo! - [url]http://i40.tinypic.com/33w5qux.jpg[/url] Mogłaś nagrać filmik z ćwiczeń. Gdzie się teraz wybierasz na MP?[/QUOTE] Ha dziękujemy :) A wiesz, że nagramy? xD Najbliższe to pewnie Lublin, bo Opole nie wypali... [quote name='*anusia&ajlu*']poza wystawowa śliczna:loveu: [URL]http://i40.tinypic.com/33w5qux.jpg[/URL][/QUOTE] Dziękujemy :loveu: [quote name='deer_1987']przyszlam na foty :)[/QUOTE] [quote name='kaskaSz'][URL]http://i40.tinypic.com/33w5qux.jpg[/URL] [U][COLOR=#0000ff]śliczności[/COLOR][/U][/QUOTE] [quote name='Nikolaaa'][URL]http://i40.tinypic.com/33w5qux.jpg[/URL] Super [URL="http://i40.tinypic.com/33w5qux.jpg"]:lol!:[/URL][/QUOTE] [quote name='Kisses'][URL]http://i40.tinypic.com/33w5qux.jpg[/URL] Fola, pięknie :D[/QUOTE] [quote name='Feigned'][URL]http://i40.tinypic.com/33w5qux.jpg[/URL] noo super :)[/QUOTE] Dziękujemy :loveu: [quote name='*anusia&ajlu*']a wy gdzie sie podziewacie...? przyszlismy sie przywitac:) [B][U]mizianko dla Fuksiastego[/U][/B][/QUOTE] My podziewamy się po domach, tzn. ja xD [quote name='WeronikaM']dawaj więcej zdjęć :D[/QUOTE] Uno momento xD [quote name='Ania!'][url]http://i43.tinypic.com/21mcffc.jpg[/url] Bardzo ładne zdjęcie :lol: Chciałabym raz w życiu mojemu takie zrobić ale ona zawsze musi się kręcić :evil_lol:[/QUOTE] Jak chcesz takie zrobić ale nie swojej to zapraszam do nas :lol::lol: Ja z piątku na sobote byłam z Majką u Eweliny na nocce i dopiero dzisiaj odespałam :lol:. Wczoraj z Fuksem korzystaliśmy z pięknej pogody, wzięliśmy frisbee i szaleliśmy. Mam trochę fot ;> To macie taką jedną wstępną, a ja idę obierać ziemniaki :lol::lol::lol::lol: [IMG]http://i794.photobucket.com/albums/yy226/fox_owa_/DSCF0417.jpg[/IMG]
  24. [url]http://i42.tinypic.com/2ewiivc.jpg[/url] Aaaaaaaaaa :loveu::loveu: Ja ci go na zlocie ukradne!
  25. [url]http://i44.tinypic.com/r1nbjp.jpg[/url] Moje Kundziolko :loveu:
×
×
  • Create New...