No właśnie mówiła, że ma teraz 2 razy ogłoszeń co kiedyś, ani jednego telefonu... nic.
Na akji też: proponowałam ludziom, mówiłam że ona do dzieci akurat, że jest spokoja itd. A oni tak spojrzeli na mnie jakby chcieli powiedzieć a takiego to weź se sama.. Przeciez ona duża nie jest, ładna
:(