[B]Kropka- [/B]to około 1,5 letnia suczka uratowana od będzińskiej wróżki ([URL]http://www.dogomania.pl/threads/179661-UMIERALNIA-NA-POMOC-Szczeniaki-zjadane-przez-szczury-Psy-i-kozy-w-karcerze[/URL]) Psy i kozy ,które trzymała, trzymała na smalec.
Jest bardzo grzeczna, spokojna i wystraszona. Jest nieduża, nie sięga do połowy łydki. Jak narazie nie załatwia się w domu.
[B][I][SIZE=4][COLOR=red]Nie może być adoptowana, w grę na chwile obecną wchodzi tylko DT, ponieważ toczy się postępowanie prokuratorskie. W razie jakich kolwiek pytań prosimy o kontakt.[/COLOR][/SIZE][/I][/B]
[B][I][SIZE=4][COLOR=sienna]KONTAKT: 793370181[/COLOR][/SIZE][/I][/B]
[B][I][SIZE=4][COLOR=#a0522d][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/7598/obraz002vi.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/I][/B]
[B][I][SIZE=4][COLOR=#a0522d][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/2475/obraz004yg.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/I][/B]
[B][I][SIZE=4][COLOR=#a0522d][IMG]http://img237.imageshack.us/img237/4198/obraz005u.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/I][/B]