Jump to content
Dogomania

maja602

Members
  • Posts

    3572
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by maja602

  1. Jestem na zaproszenie. Pod koniec miesiąca postaram się dorzucić jakiś grosz na biedaczka. Trzeba go ratować. Ile tego nieszczęści jest? Przed chwilą obejrzałam reportaż o Korabiewicach. Masakra.
  2. Tak, na zdjęciach też wygląda jak słodycz. Ciacho, takie biedne. Mam nadzieję, ze mu się powiedzie i znajdzie kochających ludzi.
  3. Ten preparat to DIARSANYL pasta doustna dla psów i kotów. Redukuje ostre zaburzenia wchłaniania jelitowego, dzieki czemu stosowana jest jako uzupełnienie w leczeniu ostrych biegunek. Można ją kupić u weterynarza. łatwa do podawania. Dla niego weź duże opakowanie.
  4. [quote name='megii1']Myślę, ze to nie jest etap na sprawdzanie 2-3 dni - z niego się leje a i tak jest szkieletorem.[/QUOTE] Tak też może się objawiac nietolerancja pokarmowa. Może on właśnie nie tolerować mięsa drobiowego lub wołowego. Dzlaego też mówiłam o wieprzowinie lub baraninie, którą trudno dostać. Jężeli to by była nietolerancja na drób lub wołowinę, to po dwóch trzech dniach podawania innego mięsa, powinna być poprawa i to znacząca. Mozna też podać probiotyk dla zwierząt. zaraz sprawdzę nazwę, bo mam w domu a najlepiej poradzić się weta. ale on zanim coś stwierdzi mozna spróbowac zmiany pokarmu.
  5. Czy przybyło trochę deklaracji stałych?
  6. Ja mu zrobiłam allegro. Załączyłam link.
  7. Zamień kurczaka na chudą wieprzowinę, np. kawałek chudej łopatki tak troszkę dla smaczku. Więcej ryżu niż mięska. Zobacz przez 2-3 dni.
  8. Widziałam te maluchy. Wilczki wydawały się odchowane i dość mocne. Hienki istotnie mizerne. Mam nadzieję, że wyzdrowieją.
  9. Czy sytuacja Seda uległa zmianie?
  10. Co słychać u Milki. Najgorsze chyba już ma za sobą? Jeżeli możecie zróbcie jej ładne zdjęcia. Takie, żeby było widać jej urodę. Czy ona ma cechy jakiejś rasy do której można ją porównać w ogłoszeniach?
  11. Pani z zielonej Góry już dziękujemy. Każdym psem trzeba się zajmować a jak się nie ma czasu, to najlepszy pies jast pluszowy. Joker znajdzie dom bo jest nim duże zainteresowanie i ta sunia bez łapki też, tylko muszą trafić na swojego człowieka.
  12. Ogłoszania zrobione. Przykładowe: [URL]http://www.psy.pl/adopcje/art10621,balto.html[/URL] i allegro, niestety nie jest wyróznione bo w tym miesiącu już limit wyczerpany, ale w przyszłym wyróżnimy [URL]http://allegro.pl/balto-siberian-husky-do-adopcji-i1950874093.html[/URL]
  13. Miałam szkota, miałam szetlanda. Kąpałam, czesałam, sierść gubiły a ja sprzątałam i bardzo je kochałam. Bardzo mi brak tego wszystkiego ale na razie tak musi być.
  14. OK. Tylko proszę o dane.
  15. Kojce mają to do siebie, że się psa zamknie i pozostawi samemu sobie. Pies nie jest kąpany, czesany i głaskany. Natomiast, jak widać z opisów wizyty, Joker jest towarzyski. Potrzebuje kontaktu z człowiekiem. To jest pies do salonu a nie do kojca. Żadnego psa bym do kojca nie doddała. Ja kojców nie lubię. Pies dla mnie to domownik, członek rodziny. Szukamy innego domu i innego człowieka. Takiego, który Jokera po prostu pokocha. Dziś uaktualnię allegro i wstawię więcej zdjęć.
  16. Mogę wstawić Balto na strony, gdzie mam konta. nie jest to cały pakiet ale to są dość dobre strony. Muszę tylko znać dane osoby, która zajmie się adopcją Tel. mail., gdzie Balto jest tzn. województwo i miejscowość. No i trochę info o nim samym. wiek, charakter, stosunek do innych zwierząt. To jest fajny piesek . Dziewię się, że nie ma powodzenia. Proszę o informację na PW. Zdjęcia i inne info wezmę z wątku. Dziś już tego nie zrobię ale na początku tygodnia postaram się z tym uporać.
  17. Gdzie Balto ma ogłoszenia?
  18. [quote name='Lucyja']Ja dzis miałam kilka telefonów w sprawie innego collie, którego mamy do adopcji, ale ręcę mi opadły jacy ludzie dzwonią. Ludzie myślą, że jak już zadzwonią to ja im napewno psa oddam. Wymagań mają tysiące, a w zamian oferują legowisko w piwnicy. Mam nadzieję, że o Carmen będą dzwonić mądrzy ludzie.[/QUOTE] Może trzeba im wyjaśnić, że w piwnicy przechwuje się węgiel i kartofle na zimę. Niektórzy ludzie są beznadziejni.
  19. [quote name='UlaFeta']No i Rudzielec pojechal :multi::multi::multi: powodzenia piesku Tam ci niczego nie zabraknie tylko badz grzeczny[/QUOTE] Dawno mnie nie było. Gdzie pojechał? Czy Rudy ma już domek? Mam likwidować ogłoszenia?
  20. Aniu bardzo dziękuję, że dałaś dom i opiekę Tosi. Tyle lat za kratami. Niech choć jesień życia ma złotą. Pozostaje mi tylko życzyć zdrowia wszystkim domownikom.
  21. Jestem na zaproszenie. Domu nawet tymczasowego dać nie mogę ale może na coś się przydam. Piękny piesek.
  22. [quote name='jostel5']Jutro wybieram się do schroniska razem z Cavani i Haniąbor...Odwiedzimy -rzecz jasna-również Jokera.Mam nadzieję,że jest trochę lepiej...O ewentualne lekarstwa potrzebne Jokerowi wypytamy weta.On też ma być jutro w schronie.Chce adoptować psiaka....:)[/QUOTE] Witaj Jokerek. Dzisiaj odwiedzą cię cioteczki i z pewnością coś o tej wizycie napiszą.
  23. [quote name='jostel5']Miałam pytanie o Pyśka,jednak miałby zamieszkać w kojcu,gdzieś tam do pilnowania budowy....Nie zgodziłam się.Ponadto dt stwierdził,że nie wyda niunia na łańcuch lub do kojca! Pysiek sypia w domu,kocha ludzi i inne zwierzęta... Biedny psiak,który nie ma szczęścia w życiu![/QUOTE] Oczywiście, że ani do kojca, ani do budy, ani na łańcuch. Nie na tych ludzi czeka Morganek. On owszem mógłby przypilnować ale za godziwe traktowanie i przyjaźń. Jeżeli traktują pieska jak alarm przeciw złodziejom, to niech sobie sami pilnują.
  24. Trzeba szukać. Ja w grudniu wystawię allegro ponownie i może coś wpłacę dla Morganka.
×
×
  • Create New...