Jump to content
Dogomania

maja602

Members
  • Posts

    3572
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by maja602

  1. [quote name='Dogo07']Blisko przy Wwie jest domowy hotelik, 11zł za dobę plus karma.[/QUOTE] To by była szansa dla niego. Tylko czy sa chętni, żeby zadeklarować stałą składkę na jego utrzymanie?
  2. Myślę, że można nową włascicielkę Morgana zaprosić na wątek, to może w wolnej chwili napisze coś o piesku lub wklei zdjęcie. Morganowi i jego właścicielom życzę wiele radości ze wspólnie spędzonych chwil. Powodzenia piesku.
  3. Czy są jakieś wiadomosci o owczarku szkockim?
  4. Tak też myślałam, że on jest strasznie zaniedbany i że pod tym kołtunem kryje się super piesek.
  5. Hej! Co tu tak cicho?
  6. Oczywiście, że upublicznienie sprawcy byłoby pewnym hamulcem dla tych, którzy dbają o swój wizerunek dobrego człowieka a w rzeczywistości z dobrocia nic nie mają wspólnego. W naszym społeczenstwie jest wielu "dobrych" na pokaz.
  7. Bardzo się cieszę, że adopcja dojdzie do skutku i że Morgan będzie miał wspaniały dom. Czekałam na tę wiadomość.
  8. Nie ma kary dla takiego drania. Coś takiego mógł zrobić tylko sadysta.
  9. Czy Noe jestym pieskiem, którego zwyrodnialec przypalał?
  10. Przykre to, ale widocznie to nie jest ta osoba. Szkoda, że nie miała odwagi po prostu powiedzieć, że rezygnuje. Sprawa byłaby jasna. Dobrze, że Mikuś może w domowych warunkach poczekać na swojego człowieka.
  11. Zapisuję wątek.
  12. Szkoda. Wizyta u fryzjera z pewnością by zwiększyła jego szanse na adopcję. Dom tymczsowy to dobre rozwiązanie.
  13. Czy jest możliwość, żebyzabrać go do fryzjera? Wykąpać i wyczesać, może trochę podciąć sierść
  14. Dziękuję za wiadomości. Cieszę się że są informację na temat Rudego.
  15. Mikuś to piesek wyjątkowy i na wyjątkowego człowieka czeka.
  16. Słów mi brak. Walcz piesku. Jestem załamana.
  17. Ja ją cały czas ogłaszam. Szczerze powiem, że potrzebuję lepszych zdjęć. Ona jest bardzo ładna i trzeba ją zaprezentować. Wiadomosci o jej charakterze, upodobaniach i nawykach też by były wskazane. Rozumiem, ze sytuacja Rudego i Bruneta bez zmian?
×
×
  • Create New...