Jump to content
Dogomania

*anusia&ajlu*

Members
  • Posts

    2651
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *anusia&ajlu*

  1. no ban, za kartki... ewa napisz mi na gg:) i mizianko dla slicznego Dufelka:)
  2. czy nie moge wyrazic swojego zdania? ja nie wysylalam, znam regulamin
  3. a nowe zdjecia mam na kompie, nie chce mi sie wgrywac:D
  4. ale modzi powinni sobie odpouscic na swieta, nie kazdego dnia masz kartki w galerii mi tam sie takie kartki podobaja
  5. ale to bez sensu!!! i to ile osob naraz dostalo!!! zalezy ban od 2 tyg do 2miesiecy! chyba...
  6. Aga WESOŁYCH ŚWIĄT!!! szkoda ze masz bana, oprocz ciebie chyba z 10osob ma, za kartki:( juz tesknimy za wami!!! bede odwiedzac;)
  7. juz chyba na gg wymienilam ci 10 osob ktore dostaly bana!!! masakra, spustoszenie sie zrobi w watkach!!! moja na widok labka by zwiala z piskiem;)
  8. Martynko jak mi przykro, do kiedy masz bana! bede odwiedzac, nie zapomne o Shirce;)
  9. ludzie nie wysylajcie kartek widzicie ile osob dostalo bana!!!
  10. Sliczny grzywek, i specjalnie dla mnie :loveu: [URL="http://img10.imageshack.us/img10/2224/p1010361p.jpg"]http://img10.imageshack.us/img10/2224/p1010361p.jpg[/URL] a Lisiczka boska, takie rude malenstwo zakrecone:loveu:
  11. kto ma pilot ten rzadzi :d [URL="http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz20639.jpg"]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz20639.jpg[/URL]
  12. ale ty bedziesz wczesniej, Buenosika na zapas trzeba bedzie wymiziac;)
  13. [quote name='dOgLoV']mizianki dla Ajlu :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Ajlu wymizniana;) sliczna karteczka dziekujemy :loveu: [quote name='Aga&Ganja']Piękne karteczki [B]doglov[/B] rozdaje! :D[/QUOTE] tez mi sie podobaja:D [quote name='Ewa&Duffel']No, nareszcie jesteście z powrotem ! :) Mili jakie oczyska ma i coś chyba knuje :evil_lol: [URL]http://images47.fotosik.pl/274/7567aa71b5418e8fmed.jpg[/URL] Uśmiechnięta Ajlu :loveu: Chyba sie cieszy z końca zimy ;) [URL]http://images46.fotosik.pl/273/fe0a43901bf41f6cmed.jpg[/URL] Śliczne te krokusy :) [URL]http://images41.fotosik.pl/275/dfb5ce31c0387f31med.jpg[/URL] Cóż za radość :D [URL]http://images48.fotosik.pl/279/626cfdf74cd430c7med.jpg[/URL] I jeszcze złożymy życzenia ;) Radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka i pysznej wyżerki oraz bardzo mokrego dyngusa życzą Ewa z Dufflem :krolik: [URL="http://img7.imageshack.us/i/kartkawielkanocnaz.jpg/"][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/4011/kartkawielkanocnaz.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] dziekujemy za zyczenia!!! tak juz jestesmy i nadrobilam juz wszystko zajelo mi to 2dni:D [quote name='Izabela124.']Ładne wiosenne kwiatki :)[/QUOTE] kwiatuszki u mnie na dzialce sa i jest kolorowo;)
  14. [quote name='Feigned']to prawda :) oo, a jaki pp czy hl? :cool3:[/QUOTE] ja chyba skusze sie hl, ale pp tez uwielbiam;) Magnus fajne miny robi:D
  15. aha dzieki, bo musze jakos dojechac na 10, musze jeszcze siostrzenca zabrac bo tez lubi grzywki;)
  16. [quote name='Iza.']Ja uwielbima na baze wchodzić, pewnie wiele godzin już na niej straciłam :evil_lol: Troche mam, ale już swoje się stresowałam duużo wcześniej :evil_lol: Ale to szczeniaki, co by mu nie odwaliło bedzie dobrze, oby się tylko nie bał ;)[/QUOTE] nie mowie ze nie wchodze, czasami sobie posiedze dluzej ale wole dogo;) a za maluszka bede namiejscu trzymala kciuki;) ogolem o ktorej godzinie sie zaczyna wystawa?
  17. no i wreszcie fotki Sarci :loveu: stanowczo mowie ze za malo foteczek tu sie pojawia;) malutki szalony:D no i do twojego podpisu trzeba dolozyc slicznego łaciatego bialaska :loveu:
  18. kochana musialam sie wpisac, ale nadrobie jutro bo nie daruje sobie ze nie obejrze wszystkich zdjec Tofika i Kundzi na wsteczu:D narazie ide chyba spac;)
  19. uuu 5 dni to malo:D licze na wieksza hojnosc hahaha:D a tylko 1 fotke na spacerku zrobilyscie nie wierze :evil_lol: :D
  20. sliczna Lisa:loveu: a filmik smiechowy, niesamowicie fajnie macha ta swoja ruda doopcia i to na takim speedzie :D
  21. twoja sliczna panna ma tyle latek, normalnie nie moze byc, na jakies spa z nia chodzisz i odmladzasz:D i tez ma ladniutki imie:loveu:
  22. nie takie dla psow ale jakies pilki maskotki, moja sie takimi lubi bawic ona nie gryzie ani nie polyka, lubi tylko z maskotek wypruwac to co w srodku i odrywac oczy:D a gdzie znalazlas ten temacik, daj popatrzec;)
  23. a ja jestem w waszej galeri;) taa od niedawna zaczila ze jak ktos wola kici kici to kot cos dostaje i Ajlu zawsze cos wyzebra i sie nauczyla;)
  24. hej:D ale sie ostatnio fanow grzywkow namnozylo:) szkoda ze ja nie mam...ale juz chyba niedlugo:D sliczne te dwa bialaski:loveu: bedziemy odwiedzac i trzymac kciuki za sukcesy agilitowe;)
  25. Aga na bazarkach czesto sa takie zabawki, ja czesto takie kupuje i w ciuchlandach tez czasami jakas zabawke fajna dorwe;) Martynko dobranoc:D milej soboty;)
×
×
  • Create New...