Jump to content
Dogomania

*anusia&ajlu*

Members
  • Posts

    2651
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *anusia&ajlu*

  1. buhahahahahahahahahahahaha jaki potforrrr!!!! [URL="http://img231.imageshack.us/img231/7688/dsc08433g.jpg"]http://img231.imageshack.us/img231/7688/dsc08433g.jpg[/URL] a tak ogolem mam podobne kapcie :p no to zdrowiej szybciutko!!!!
  2. hej fajne psiaki, uwielbiam psy bez ogonkow sa takie urocze jak tym tyleczkiem kreca, a futrzak maly jak kot sie zachowuje :loveu: [URL="http://i45.tinypic.com/1z5oku8.jpg"]http://i45.tinypic.com/1z5oku8.jpg[/URL] mruu;) [URL="http://i47.tinypic.com/dxmknc.jpg"]http://i47.tinypic.com/dxmknc.jpg[/URL] cosik Loleczke musialo bardzo znudzic ze ja tak scielo :D pozdrawiam!!!
  3. hej :) ale niesamowicie Salma jest podobna do mojej cioci Miska, normalnie kopia ;) nie moge uwierzyc!!! jak znajde chwile czasu i dgm nie bedzie mulic wstawie fotke... a skad wzielas taki malutki skarb, widac ze byla w schronie?
  4. hej Lisice :) miłego dzionka, ja jeszcze godzinka i spadam do domciu, spacerek i spac :) :iloveyou: ps. i jak tam ksiezyc w pelni??? ;)
  5. chcialabym byc na jej miejscu :) [URL="http://i634.photobucket.com/albums/uu62/fotoczik18/P1300473.jpg"]http://i634.photobucket.com/albums/uu62/fotoczik18/P1300473.jpg[/URL] pozdrawiam!!! :)
  6. ja tez mam problemy z dogo tez mnie nie puszcza ale sie nie daje, no i dubluje moje posty :P no i na fotki czekam :)
  7. i gdzie te fotki, mialo byc pranie i suszenie Buenosika:p i jak spotkanie? dwie Izy sie spotkaly i cicho siedza nic nam nie napisza:evil_lol:
  8. i gdzie te fotki, mialo byc pranie i suszenie Buenosika:p i jak spotkanie? dwie Izy sie spotkaly i cicho siedza nic nam nie napisza:evil_lol:
  9. i gdzie te fotki, mialo byc pranie i suszenie Buenosika:p i jak spotkanie? dwie Izy sie spotkaly i cicho siedza nic nam nie napisza:evil_lol:
  10. i gdzie te fotki, mialo byc pranie i suszenie Buenosika:p i jak spotkanie? dwie Izy sie spotkaly i cicho siedza nic nam nie napisza:evil_lol:
  11. prryyy szalona :evil_lol: [URL="http://img651.imageshack.us/img651/1203/hlk3.jpg"]http://img651.imageshack.us/img651/1203/hlk3.jpg[/URL] sama wpadla czy ktos jej pomogl :diabloti: [URL="http://img407.imageshack.us/img407/8915/hlk11.jpg"]http://img407.imageshack.us/img407/8915/hlk11.jpg[/URL] co do nich takiego ciekawego mowilas:D [URL="http://img189.imageshack.us/img189/2525/hlk17.jpg"]http://img189.imageshack.us/img189/2525/hlk17.jpg[/URL] ogolem to hejka:loveu: wstalam i nawet glowka nie boli:eviltong: a wrocilam o 3:p
  12. ja tez trzymam:) dzis na spacerku z Ajlu spotkalam pekinke, taka miziasta byla i czarna slodka, tylko Ajlu sie nie chciala z nia bawic :] czekam na fotki :)
  13. u mnie tez tak spia :p [URL="http://img40.imageshack.us/img40/2456/p1080682i.jpg"]http://img40.imageshack.us/img40/2456/p1080682i.jpg[/URL] ah ten wzrok:loveu: [URL="http://img268.imageshack.us/img268/3929/p1080688j.jpg"]http://img268.imageshack.us/img268/3929/p1080688j.jpg[/URL]
  14. zobaczysz ze nie bedziesz stresowac slicznego Buenosika, juz ja ci w tym pomoge:mad::eviltong:
  15. Wiki ma genialny przepis jak pomnozyc jamniki, i w tym momencie jeden zabawia w kuchni, drugi w pokoju a trzeci na dworzu :evil_lol: jak sie Wiki nie opanuje to bedzie ich wiecej hahahaha...
  16. kciuki zawsze beda trzymane:) e tam odrazu zawal :evil_lol: ty sie nie mozesz stresowac bo Buenosik to wyczuje i bedzie klops :P
  17. no to wykąp i uczesz i dawaj fotki :iloveyou: i chyba bede na wystawce w Nowym Dworze Mazowieckim i wysciskam slicznego :)
  18. no widzicie jakiego mam madrego kolege :evil_lol: jest wetem i myslalam ze mowi powaznie :) no to moze tez zrezygnuje z leszna i pojade do nowego dworu:) wymizialabym sliczne chiłki, doga i Izy Buenosika :iloveyou: oj ten yorek biedny:( mojej kolezanki yorek 3miesieczny spadl z wersalki i musial miec operacje zepki i kolana i cos tam jeszcze mial 800zł za ta operacje dali:( prawie tyle co za yorka dali...
  19. myszorki sa prawdopodobnie z chowu wsobnego wiec moga miec wszystko, duzo ich zostalo a i kolejna "dostawa" bedzie :roll: ja narazie nie moge wziasc bo mam swoja gromadke... a wiem kto z wawki hoduje rasowe :) wiec mnie to nie razi, to twoj wybor ;) pochwal sie jak bedziesz miala gryzonka :)
  20. na poczatku i w srodku galerii sa takowe hahaha :) w poprzednim poscie napisalam spojrz tu [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173200-PILNE-Interwencja-w-pseudohodowli-Bardzo-duA-o-zwierzAE-t-do-adopcji"]http://www.dogomania.pl/threads/173200-PILNE-Interwencja-w-pseudohodowli-Bardzo-duA-o-zwierzAE-t-do-adopcji[/URL]
  21. no to jestem :) mam was zapisanych w subskrypcjach ale jeszcze sie nie wpisywalam, czasami tak mam :) ale ogladam na bierzaco:) a zwlaszcza podobaja mi sie fotki profilu gdzie nosa nie widac :D edit i co do mysi zobacz tu [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173200-PILNE-Interwencja-w-pseudohodowli-Bardzo-duA-o-zwierzAE-t-do-adopcjihttp://www.dogomania.pl/threads/173200-PILNE-Interwencja-w-pseudohodowli-Bardzo-duA-o-zwierzAE-t-do-adopcji"]http://www.dogomania.pl/threads/173200-PILNE-Interwencja-w-pseudohodowli-Bardzo-duA-o-zwierzAE-t-do-adopcjihttp://www.dogomania.pl/threads/173200-PILNE-Interwencja-w-pseudohodowli-Bardzo-duA-o-zwierzAE-t-do-adopcji[/URL]
  22. ale tu i tu inne zdjecia to jest wielki + :)
  23. mam pytanko i prosbe kto moglyby narysowac? namalowac? moja Ajlu :) czy daloby sie platnie, bezplatnie? tu fociszka [IMG]http://images49.fotosik.pl/224/d586b283a9e54ee4m.jpg[/IMG]
  24. [quote name='Iza.']hahahahaha rozwaliłas mnie tym :mdleje:[/QUOTE] czyli kolega sciemnial hahaha a jaki powod mi dal, ze maja plytkie oczodoly i moze oko wyleciec ale ja glupia hahaha Iza i Esotiq bedziecie na wystawce w Lesznie? bo ja mam zamiar...
×
×
  • Create New...