-
Posts
2651 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *anusia&ajlu*
-
[quote name='Izabela124.']Ale ładne nowe szeleczki :)[/QUOTE] a ile siedzialam na dogo, zeby mi nikt nie wylicytowal bo z bazarku je mam:D
-
:evil_lol: szkoda ze ucielo... [IMG]http://images50.fotosik.pl/254/1a596afbb54fd7ebmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/140/1d942053c8ac352emed.jpg[/IMG] looknela psa za ogrodzeniem [IMG]http://images47.fotosik.pl/253/07c0010fc5f49673med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/140/b1173621a8d678a8med.jpg[/IMG] szalona [IMG]http://images37.fotosik.pl/249/8d51ab426985e6dcmed.jpg[/IMG] i narazie tyle, mam wiecej ale to moze kiedy indziej:eviltong:
-
Buenosik koniecznie chcial dobic czarnuszke, powalil ja na plecy i prawie killim :P masz, masz zdjecia ale Bobisia :)
-
łiiiii [IMG]http://images41.fotosik.pl/249/5939e5b67cd8ed76med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/249/6007f3a188007450med.jpg[/IMG] sie cziła na mnie:evil_lol: [IMG]http://images35.fotosik.pl/108/5b6bda934401493amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/249/0c96f270da530b26med.jpg[/IMG] :D:evil_lol: [IMG]http://images36.fotosik.pl/140/e6427493f85d7913med.jpg[/IMG] [B]cdn[/B]
-
Ajlu lubi obserwowac psy z daleka, bo jak podejda blizej to ucieka:p [IMG]http://images37.fotosik.pl/249/3274207198671efbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/166/e7d522cc738cc4e6med.jpg[/IMG] :D [IMG]http://images49.fotosik.pl/254/e9dd46fdae5d505dmed.jpg[/IMG] :diabloti: [IMG]http://images39.fotosik.pl/250/a66ce14d46069958med.jpg[/IMG] gorka [IMG]http://images47.fotosik.pl/253/9c92e90386996ae2med.jpg[/IMG] [B]cdn[/B]
-
to dzisiejsze w nowych szeleczkach:loveu: [IMG]http://images44.fotosik.pl/256/140c9c117c804215med.jpg[/IMG] zaloty jakiegos burka z podworka:lol: [IMG]http://images45.fotosik.pl/254/15aaf26cac1a5ab3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/166/a7230323fb0075b9med.jpg[/IMG] moje dłuugie:loveu: [IMG]http://images35.fotosik.pl/108/b3c5066243c05a2bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/254/10c463a1b4047f89med.jpg[/IMG] [B]cdn[/B]
-
a ja juz sie ogarnelam, bo wczoraj ciezko bylo i na dodatek w pracy sie meczylam 8h:P i juz dzis fotek duuzo bedzie :) zaraz wklejam
-
ja sie kiedys na blond przefarbowalam a mam czarne wlosy :) a mam takie dlugie wlosy i jak sie budzilam zawsze pytanie sobie zadawalam czyje to wlosy ale dlugo nie wytrzymalam teraz znowu mam czarne :D ale juz niedlugo trze sie bedzie farbowac bo siwe wyjda:D dawaj wiecej fotek no i Bobisia juz dawno nie bylo :loveu:
-
co ty one nie uwierza, powiedza ze to peruka :D hahahaha a jaki masz naturalny kolorek, ciezko sie przyzwyczic co ;)
-
ładniutko wygladasz :D no to uwierzylam :D
-
jakie z nas niedowiarki, co? :D czekam na fotki :)
-
[URL="http://i45.tinypic.com/23vydc1.jpg"]http://i45.tinypic.com/23vydc1.jpg[/URL] sweet :loveu: ja tez czekam az osoba z dgm narysuje Ajlu i tez w rameczki wloze :) to Tofis madry jak trafil do domciu... :) :loveu:
-
hej Futrzaki, juz dzis lepiej :) ???? zdrowka:loveu:
-
[URL="http://i634.photobucket.com/albums/uu62/fotoczik18/P1300433.jpg"]http://i634.photobucket.com/albums/uu62/fotoczik18/P1300433.jpg[/URL] jaka ona slodziutka :loveu: ostatnio Ajlu sie "bawila" z mala czarna pekinka no i ogolem taki pieszczoch fajny, ale Ajlu bala sie jej i smiesznie odganiala ja odemnie:D fajne sa pekinczyki :)
-
[B]HEJ NARESZCIE SMUTNO BEZ WAS!!!! no i jak wrocilas to i dogo przestalo mulic :D hehe buziaki dla WAS:loveu:[/B]
-
[quote name='Izabela124.'][B]Tak wogóle to muszę się wam pochwalić, że od dziś nie jestem blondynką ha ha Byłam dziś u fryzjera i mam krótkie włosy i do tego całe brązowe. Jeszcze nie mogę w to uwierzyć[/B][/QUOTE] co????? nie uwierze jak nie zobacze :D
-
ogon Buenosikowi wcielo, doopka niedzwiadka:diabloti: [URL="http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz20388.jpg"]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz20388.jpg[/URL] jaka grozna:evil_lol: [URL="http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz20387.jpg"]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz20387.jpg[/URL] skubany ucieka, gryzne go...:evil_lol: [URL="http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz20371.jpg"]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz20371.jpg[/URL] najlepsza mina roku:loveu: :D [URL="http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz20374.jpg"]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz20374.jpg[/URL] jak łypią na siebie:evil_lol: [URL="http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz20375.jpg"]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz20375.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu:
-
a ja myslalam ze cosik sie stalo ze nie piszesz mi dobranoc i bez tego smska usnac nie moglam :) a tu sie dowiaduje ze kasy nie masz na koncie... :( to milego czwartku zycze :iloveyou: ps. a imprezka suuper :D
-
Grzywaczowa galeria Zuzy i Audika, oraz foksiasta z Fuksem w pamięci..[*]
*anusia&ajlu* replied to Foxowa's topic in Galeria
100 LATEK FUKSIO :iloveyou: -
SALMA - Nasze czworonożne szczęście! Przytulanka całej rodzinki.
*anusia&ajlu* replied to paulinka's topic in Foto Blogi
no to powiem ze mialam kiedys podobnie, nawet pieska ktory przyszedl po Dedusiu nazwalismy tak samo, bo ze zdjec jak dwie krople wody, ale w realu juz inaczej, ale oby dwa psy anioły :) to poprosimy wiecej fotek bo sliczne rude malenstwo :) -
a my przyszlismy sie przywitac a tu cichutko :)
-
a fotki beda jutro bo dzis mam impreze pracowa i ide szalec :D
-
[URL="http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz20313.jpg"]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz20313.jpg[/URL] hihi jaki szczur mokry :iloveyou: Izabela dlaczego tu i tu takie same fotki, tak dla zroznicowania i nie znudzenia ogladacza i czytacza moglabys cos innego dac:diabloti::eviltong: chociaz ja i tak moglabym non stop ogladac wasze pieknosci:loveu:
-
jestem :D ale Iza mialas towarzystwo fajnie :iloveyou: sliczne zdjecia i wiecej.......... ;)
-
[quote name='C&B'][url]http://images44.fotosik.pl/253/e4ab30d2b476b00fmed.jpg[/url] Słodkości! Zapraszamy do nas ;)[/QUOTE] a bylam zobaczylam cudo:p [quote name='gosiulaa'][url]http://images44.fotosik.pl/253/e4ab30d2b476b00fmed.jpg[/url] ale ona ślicznaa :loveu: a jak urosła...[/QUOTE] oj urosla ale nadal szalona, gangsterka jedna:evil_lol: [quote name='pekatrine']Bardzo fajne zwierzaki :) pozdrawiam[/QUOTE] dzieki:loveu: [quote name='Izabela124.']Gdzie się podziewasz?[/QUOTE] a jestem:eviltong: [quote name='wiki4']Grzywacze genialne :evil_lol: Witamy Śpioszka :D[/QUOTE] hmm, szkoda ze pracuje bo bym zapadla w sen zimowy:diabloti: a dzis Szyszka mi takiego ciosa strzelil jak sie z nim wsciekalam ze sie poplakalam i mi nos przestawil i mi krew leciala, dziecko ma 4 lata:mad: wole z nim juz chyba grzywacze malowac:evil_lol: narazie ide chyba spac bo rano do pracy, jutro dodam fotki:eviltong: