Jump to content
Dogomania

*anusia&ajlu*

Members
  • Posts

    2651
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *anusia&ajlu*

  1. [quote name='Izabela124.']Ale ładne nowe szeleczki :)[/QUOTE] a ile siedzialam na dogo, zeby mi nikt nie wylicytowal bo z bazarku je mam:D
  2. :evil_lol: szkoda ze ucielo... [IMG]http://images50.fotosik.pl/254/1a596afbb54fd7ebmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/140/1d942053c8ac352emed.jpg[/IMG] looknela psa za ogrodzeniem [IMG]http://images47.fotosik.pl/253/07c0010fc5f49673med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/140/b1173621a8d678a8med.jpg[/IMG] szalona [IMG]http://images37.fotosik.pl/249/8d51ab426985e6dcmed.jpg[/IMG] i narazie tyle, mam wiecej ale to moze kiedy indziej:eviltong:
  3. Buenosik koniecznie chcial dobic czarnuszke, powalil ja na plecy i prawie killim :P masz, masz zdjecia ale Bobisia :)
  4. łiiiii [IMG]http://images41.fotosik.pl/249/5939e5b67cd8ed76med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/249/6007f3a188007450med.jpg[/IMG] sie cziła na mnie:evil_lol: [IMG]http://images35.fotosik.pl/108/5b6bda934401493amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/249/0c96f270da530b26med.jpg[/IMG] :D:evil_lol: [IMG]http://images36.fotosik.pl/140/e6427493f85d7913med.jpg[/IMG] [B]cdn[/B]
  5. Ajlu lubi obserwowac psy z daleka, bo jak podejda blizej to ucieka:p [IMG]http://images37.fotosik.pl/249/3274207198671efbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/166/e7d522cc738cc4e6med.jpg[/IMG] :D [IMG]http://images49.fotosik.pl/254/e9dd46fdae5d505dmed.jpg[/IMG] :diabloti: [IMG]http://images39.fotosik.pl/250/a66ce14d46069958med.jpg[/IMG] gorka [IMG]http://images47.fotosik.pl/253/9c92e90386996ae2med.jpg[/IMG] [B]cdn[/B]
  6. to dzisiejsze w nowych szeleczkach:loveu: [IMG]http://images44.fotosik.pl/256/140c9c117c804215med.jpg[/IMG] zaloty jakiegos burka z podworka:lol: [IMG]http://images45.fotosik.pl/254/15aaf26cac1a5ab3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/166/a7230323fb0075b9med.jpg[/IMG] moje dłuugie:loveu: [IMG]http://images35.fotosik.pl/108/b3c5066243c05a2bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/254/10c463a1b4047f89med.jpg[/IMG] [B]cdn[/B]
  7. a ja juz sie ogarnelam, bo wczoraj ciezko bylo i na dodatek w pracy sie meczylam 8h:P i juz dzis fotek duuzo bedzie :) zaraz wklejam
  8. ja sie kiedys na blond przefarbowalam a mam czarne wlosy :) a mam takie dlugie wlosy i jak sie budzilam zawsze pytanie sobie zadawalam czyje to wlosy ale dlugo nie wytrzymalam teraz znowu mam czarne :D ale juz niedlugo trze sie bedzie farbowac bo siwe wyjda:D dawaj wiecej fotek no i Bobisia juz dawno nie bylo :loveu:
  9. co ty one nie uwierza, powiedza ze to peruka :D hahahaha a jaki masz naturalny kolorek, ciezko sie przyzwyczic co ;)
  10. ładniutko wygladasz :D no to uwierzylam :D
  11. jakie z nas niedowiarki, co? :D czekam na fotki :)
  12. [URL="http://i45.tinypic.com/23vydc1.jpg"]http://i45.tinypic.com/23vydc1.jpg[/URL] sweet :loveu: ja tez czekam az osoba z dgm narysuje Ajlu i tez w rameczki wloze :) to Tofis madry jak trafil do domciu... :) :loveu:
  13. hej Futrzaki, juz dzis lepiej :) ???? zdrowka:loveu:
  14. [URL="http://i634.photobucket.com/albums/uu62/fotoczik18/P1300433.jpg"]http://i634.photobucket.com/albums/uu62/fotoczik18/P1300433.jpg[/URL] jaka ona slodziutka :loveu: ostatnio Ajlu sie "bawila" z mala czarna pekinka no i ogolem taki pieszczoch fajny, ale Ajlu bala sie jej i smiesznie odganiala ja odemnie:D fajne sa pekinczyki :)
  15. [B]HEJ NARESZCIE SMUTNO BEZ WAS!!!! no i jak wrocilas to i dogo przestalo mulic :D hehe buziaki dla WAS:loveu:[/B]
  16. [quote name='Izabela124.'][B]Tak wogóle to muszę się wam pochwalić, że od dziś nie jestem blondynką ha ha Byłam dziś u fryzjera i mam krótkie włosy i do tego całe brązowe. Jeszcze nie mogę w to uwierzyć[/B][/QUOTE] co????? nie uwierze jak nie zobacze :D
  17. ogon Buenosikowi wcielo, doopka niedzwiadka:diabloti: [URL="http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz20388.jpg"]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz20388.jpg[/URL] jaka grozna:evil_lol: [URL="http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz20387.jpg"]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz20387.jpg[/URL] skubany ucieka, gryzne go...:evil_lol: [URL="http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz20371.jpg"]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz20371.jpg[/URL] najlepsza mina roku:loveu: :D [URL="http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz20374.jpg"]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz20374.jpg[/URL] jak łypią na siebie:evil_lol: [URL="http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz20375.jpg"]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz20375.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu:
  18. a ja myslalam ze cosik sie stalo ze nie piszesz mi dobranoc i bez tego smska usnac nie moglam :) a tu sie dowiaduje ze kasy nie masz na koncie... :( to milego czwartku zycze :iloveyou: ps. a imprezka suuper :D
  19. 100 LATEK FUKSIO :iloveyou:
  20. no to powiem ze mialam kiedys podobnie, nawet pieska ktory przyszedl po Dedusiu nazwalismy tak samo, bo ze zdjec jak dwie krople wody, ale w realu juz inaczej, ale oby dwa psy anioły :) to poprosimy wiecej fotek bo sliczne rude malenstwo :)
  21. a my przyszlismy sie przywitac a tu cichutko :)
  22. a fotki beda jutro bo dzis mam impreze pracowa i ide szalec :D
  23. [URL="http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz20313.jpg"]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz20313.jpg[/URL] hihi jaki szczur mokry :iloveyou: Izabela dlaczego tu i tu takie same fotki, tak dla zroznicowania i nie znudzenia ogladacza i czytacza moglabys cos innego dac:diabloti::eviltong: chociaz ja i tak moglabym non stop ogladac wasze pieknosci:loveu:
  24. jestem :D ale Iza mialas towarzystwo fajnie :iloveyou: sliczne zdjecia i wiecej.......... ;)
  25. [quote name='C&B'][url]http://images44.fotosik.pl/253/e4ab30d2b476b00fmed.jpg[/url] Słodkości! Zapraszamy do nas ;)[/QUOTE] a bylam zobaczylam cudo:p [quote name='gosiulaa'][url]http://images44.fotosik.pl/253/e4ab30d2b476b00fmed.jpg[/url] ale ona ślicznaa :loveu: a jak urosła...[/QUOTE] oj urosla ale nadal szalona, gangsterka jedna:evil_lol: [quote name='pekatrine']Bardzo fajne zwierzaki :) pozdrawiam[/QUOTE] dzieki:loveu: [quote name='Izabela124.']Gdzie się podziewasz?[/QUOTE] a jestem:eviltong: [quote name='wiki4']Grzywacze genialne :evil_lol: Witamy Śpioszka :D[/QUOTE] hmm, szkoda ze pracuje bo bym zapadla w sen zimowy:diabloti: a dzis Szyszka mi takiego ciosa strzelil jak sie z nim wsciekalam ze sie poplakalam i mi nos przestawil i mi krew leciala, dziecko ma 4 lata:mad: wole z nim juz chyba grzywacze malowac:evil_lol: narazie ide chyba spac bo rano do pracy, jutro dodam fotki:eviltong:
×
×
  • Create New...