ojej jaki sliczny piesek z tego Fredzia :loveu:
kamixx cudownie, ze uratowalas ta bidulke!!! :Rose:
maly szorstkowlosy biedaczek, mam nadzieje, ze szybko wroci do zdrowka :roll:
na filmiku widac, ze troszke jeszcze taki zagubiony, ze tak szuka swojego miejsca, sliczna psinka :roll: