[quote name='Ziutka']Niedawno wróciłam z Urzędu, pojechałam po umowę adopcyjną i troszkę się Pan Naczelnik zdziwił, że aż do Wrocławia :diabloti: przerwałam mu w jedzeniu kurczaka z rożna :eviltong: ([SIZE=1]jakoś za nim nie przepadam :p) [SIZE=2]i trochę chłopinę przetrzymałam moją gadką, coby mu kurczak wystygł :grins:[/SIZE][/SIZE][/quote]
:megagrin: dobre :diabloti:
a ja zaczne skakac dopiero jak Łatek bedzie juz w nowym domku, co by nie zapeszac :evil_lol: