Oczywiscie, ze Dziewczyny beda ostrozne, nie pozwola na pewno, zeby piesek pojechal w miejsce nie sprawdzone! To wszystko dzieje sie przeciez dla dobra psa, wiec nikt pochopnie nie wysle pieska na koniec swiata :) zgadzam sie z Toba, ze nalezy byc ostroznym i to zawsze przy kazdej adopcji czy to zagranicznej czy tu w kraju, bo ludzkie okrucienstwo nie zna granic!
[B]t-kasiek[/B] wlasnie zaczelo sie cos dziac w sprawie adopcji zagranicznej Nozki, bo tu w kraju mimo tak wielu staran nikt go nie chce, zainteresowanie pieskim ZEROWE! to przykre wiem, ale wierze, ze uda sie pieskowi znalezc kochajaca rodzine poza granicami naszego kraju i bedzie szczesliwy! na razie niestety nie mam zadnych wiadomosci co sie dzieje w sprawie pieska, ale Dziewczyny na pewno dzialaja, a ja... mocno sciskam kciuki za pieseczka!!!