[quote name='michelle04']Jeśli to cos pomoże, to mogę odebrać sunieczkę z Wrocka i zawieźć do Wałbrzycha, oczywiście za friko :razz:[/quote]
byloby cudownie!!! :loveu: dziekujemy bardzo!!! :loveu: pieniazki na transport zbieramy, ale transportu brak, a tak to bedziemy szukac z KOnina do Wroclawia!!! :multi: