[quote name='Shawnee']Czesc,
nie mialam czasu Wam odpowiedziec. Do tej pory nie znalazlam zadnego miejsca dla Nozki. Pisze E-mails, dzwonie, wieszam ogloszenia ale nikt sie nie zglasza. Bedzie ciezko ale ja szukam dalej!
Zycze Wam wszystkim zdrowych, wesolych Swiat Bozego Narodzenia i szczesliwego Nowego Roku 2009![/quote]
bardzo dziekujemy za pomoc! ja wierze mocno, ze sie w koncu uda i ze Nozka znajdzie wreszcie miejsce przy swoim kochajacym czlowieku...
dziekujemy za zyczenia!
ja rowniez zycze Wszystkim Wesolych Swiat!!!