Jump to content
Dogomania

anhata

Members
  • Posts

    3681
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anhata

  1. Niestety, nie wiem. Pewnie jest wszytsko dobrze.
  2. [quote name='Aimez_moi']Jesczcze chwila i wskoczy na kolanka......:):)[/QUOTE] Pewnie :):) :)
  3. Zobaczcie, jaki podobny.. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/189708-Znalazłam-pitbulla-czarno-brązowego-ok-8m-cy[/URL]
  4. Bardzo dobrze, że go wyprowadzacie. Potem mu się lepiej śpi. Trzeba robić, cio tylko można,.
  5. SUPER!!!!!!!!!!! Trzymam kciuki! Pan Z naszych okolic czy z daleka ?
  6. Ooo..Może teraz śmielej zacznie wchodzić do domku ?
  7. Podobna sunia daje łapki głaskać i wzięła od Pani z ręki ciastko :)
  8. [quote name='Monday']anhata, zmień tytuł... Fajnie, że tak szybko sunia poszła do domu...[/QUOTE] Fakt, nie zmieniłam tytułu.
  9. [quote name='AnnaA']Naqpewno w ogłoszeniach pomoże też Mondey, która wróciła wypoczęta z urlopu no i Anatha też obiecała podjąc naukę robienia ogłoszeń. A teraz z innej beczki. Popadało i jest nadzieja, że pojkażą się grzyby. Może ten albo następny wekend zrobilibyśmy grila u mnie. Może byc i ten i następny. Zapraszam.[/QUOTE] Ja w ten weekend odpadam , bo moja mama jedzie do sanatorium. W przyszły, jak najbarzdiej. A jak reszta ?
  10. Byłam dzisiaj w schronisku. Max ok. godz 10 miał robioną kastrację. Wyskoczył z boksu jak oszalały. dziewczyny musiały go łapać. Zrobił to co trzeba i grzecznie dał się złapać. Ok 13 godz. jeszcze był pod narkozą.
  11. Może czas odwiedzić Lady ? Ja już tyle czasu mam dla niej te rzeczy :/
  12. Dzisiaj byłam w schjronisku. Tam Max ma towarzyszkę. Oboje merdali ogonkiem. Myślę. że się dogadują. I faktyzcnie Max jest bardzo smutny. Ala21 , uważam, że warto odwiedzać Maksa i go wyprowadzać.
  13. Monday, nowi właściciele są nią zachwyceni. Sunia jest dobrze ułożona. Nie sprawia żadnych kłopotów.
  14. Monday... ;> Wiking, jutro będę w schronie i dowiem się jaka jest historia tej małej, zcarnej suni.
  15. A ma juz jakieś ogłoszenia ? jej historia musi się dobrze zakońzcyć.
  16. Jutro rano będę w schronie. Zajrzę do Maksa i jego towarzyszki z boksu. Ciekawa jestem jaką ona ma historię.
  17. Przy okazji - Witaj Monday z wakacji :) Dużo roboty jest.
  18. Hihihihi :D:D:D:D:D Miała mocny sen. I takie zdjęcia wzbudzają nadzieję, że innym, bezdomnym psiakom też można taki domek znależć.
  19. Właśnie rozm awiałam z Magdą. Dała kilka porad nowej właścicielce. Sunia potrzebuje sporo czasu. Przyjdzie zdień, że się przełamie. Ja tak miałam z Moną i Kiką. Były one przecież dzikie. Mona potrzebowała z dwóch czy trzech miesięcy, zeby podeszłą do człowieka. To była dzikuska. Sara szybko zrobi postępi. Trzymajmy kciuki i wierzmy w to bardzo mocno.
  20. Wszystkiego trzeba próbować ;)
  21. Podbijamy wątek. Hop w górę:)
  22. To super, że ma DT. Ciekawe, co z tym jej oczkiem. Tak, czekamy na wieści od weta.
  23. Ciekawe jak pierwsza noc i dzień minęły Sarze. Może będą też z czasem zdjęcia ? Czekamy na wieści.
×
×
  • Create New...