[quote name='tula']Przepraszam was za offa ale pilnie szukam transportu dla Gryzaczka z naszego schronu, zauwazyła go Luisien i tak mi o nim napisała: "[SIZE=2]Gryzak, namilszy z piesków jest maltretowany w bytowe 1--- mały, delikatny i z niedowładem; przy mnie był poniewierany wiele razy". [/SIZE]
[SIZE=2]Gryzaczek nie ma wątku na dogo, ale ogłaszam go od jakiegoś czasu i znalazł sie dobry dom dla niego, problem w tym że jest daleko aż w Lublińcu w woj. śląskim. Pan który go chce adoptowac powiedział, że poczeka na transport. Gdyby ktoś słyszał o jakim transporcie w tamte strony to bardzo proszę o kontakt, to dla tego psiaka wielka szansa. Oto Gryzaczek:[/SIZE]
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images37.fotosik.pl/324/945d46353f6bb20a.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
Super, ze znalazł domek. Bardzo się cieszę. Bytowe są okropne.
Co do Lady....BeataM, czy my możemy ja odwiedzic? Ja skontaktowac bsie z ta Magda ?