jak nic z tego to nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo.....dzwonia rozniludzie....a ja mam na oku kolejnego psiaka...sorry lilith ze tutaj pisze ale na moj watek juz nikt nie zaglada...jest piesek ktory byl tak glodny ze jak by mu sie dala z reki kamienia to by polknal....musze go zlapac...
moze jeszcze porozwieszam plakaty w niedziele w tych samych miejscach....niestety ale nie ma juz nigdzie...nawet mi z okulickiego zdjeli ja tam wsiadam czesto....poxerowalam plakaty wiec mam...