[quote name='berni']bielskie schornisko to jakies kompetnie porozumiemie i koszmar zwierzat. Niestety mimo nowych budynków jakość opieki nic sie nie zmieniła..Tak apropo chce podpisać umowe z kilkoma nastenymi gminami...kiedys czytałam wypowiedź kierownika że nigdy jeszcze schornisko nie było przepełnione :crazyeye: ciekawe jak to robią skoro już teraz mają umowy conajmniej z 5 gminami :angryy: Zwierzeta są wydawane niekastrowane, byle jak i byle komu. To tyle, przepraszam ze w watku zywieckim OT, ale ja mam alergie na bielskie schornisko.
[URL="http://www.super-nowa.pl/art.php?i=12351"]Super-Nowa :: aktualności[/URL]
[/quote]
Biedne zwierzaki.......kto im pomoże ???:shake::-(