Togaa, jak tak dalej pójdzie to będziesz musiała się smakiem obejść i poszukać sobie kogoś innego do łóżeczka....hi,hi,hi.Za długo się decydujesz:evil_lol:
Gwiazdeczka da Ci kosza:eviltong:
[quote name='togaa']Ja sie tak strasznie bałam że ja ja wezme a ona mi umrze...:-([/quote]
Togaa, u Ciebie to niemożliwe.Ty byś nawet umarłego wskrzesiła.:razz:
Od początku te wyniki za nic nie pasowały mi z tym szaleństwem...!Pisałaś że, mała je i szaleje.I niech tak będzie nadal a wszystko skończy się pomyślnie.
Togaa,grzej już łóżeczko.:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[quote name='togaa']A jak kulturalnie Mija traktuje łazienkę????
Jednej z moich kocic wanna myli sie z kuwetą! Mąż zagroził że przestanie sie kapac..?!!:evil_lol:
Nie wiem co gorsze.....!!!??[/quote]
Bo Mija jest dobrze wychowana !!!:evil_lol:
Boże, ja nie mogę tego czytać,bo ryczę i spać nie mogę.:bigcry::bigcry::bigcry:
Jolu, jak Ty dajesz radę,ja chyba za stara jestem na takie emocje:-(:-(:-(
Borysku żegnaj........
Peate nie tłumacz się,wszyscy wiedzą o co Ci chodziło.Czasami trzeba realnie spojrzeć na sprawę i zastanowić się co dalej......!:shock::shocked!:
Masz rację w 100% !!!
Myślałam,że to tak jak u człowieka!Miałam podobne problemy z dziąsłami i zęby mi się ruszały do tego stopnia,że dentysta musiałam je "drutować" żeby nie wypadły.
Widać u psów jest inaczej!
Pamiętam,że mojemu psu na stany zapalne dziąseł wet przepisał tabletki.Niestety nazwy nie pamiętam.Pomogły !!!
Jeżeli Miki ma stan zapalny dziąseł, to ma je rozpulchnione,a więc ząb musi się ruszać.Dlatego sądzę ,że znieczulenie miejscowe wystarczy, by tego kła wyciągnąć.
Powinien się wypowiedzieć dobry dentysta !!!
Jak już pisałam wcześniej chyba nie ma już w domu takiego miejsca gdzie jeszcze Mijka nie zajrzała.Chociaż ....może jeszcze coś znajdzie !!!:evil_lol:
Nigdy nie wiadomo !!!