[quote name='Onomato-Peja']Czyli nie nowy, a ostatnio bardzo poprawiły się te Twoje zdjęcia ; ) Super są, zazdroszczę umiejętności ;)[/QUOTE]
[quote name='Aga&Ganja']Jejku, aż sie czuje te promienie słońca i tą wiosnę! :loveu:
[URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0022-11.jpg[/URL][/QUOTE]
Bardzo dziękuję :)
[quote name='Chantell'][URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0030-8.jpg[/URL] na jakich ustawieniach tutaj leciałaś?
poprawiałaś coś w ap?[/QUOTE]
Bardzo rzadko 'poprawiam' coś w ap, zawsze dodaję tylko napis :p
Exposure Time = 1/640"
F Number = F5.6
ISO Speed Ratings = 200
Exposure Bias Value = ±0EV
White Balance = Manual white balance
[quote name='wiki4']Podobają mi się kolorki :D
Mokrego dyngusa![/QUOTE]
[quote name='Izabela124.'][URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0022-11.jpg[/URL] jaki śpioszek :loveu:[/QUOTE]
[quote name='deer_1987']Ty ciekawie ten jego dlugi nos przedstawiasz zawsze :)[/QUOTE]
Bardzo wszystkim dziękujemy! Strasznie nam miło ;):loveu: