[quote name='Darianna']jakie świetne zdjęcia, zwłaszcza to roztańczone :)[/quote]
fajnie, ze się podoba. C.D
trochę sznurowych
[img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/1-11.jpg[/img]
[img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/2-12.jpg[/img]
[img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/3-11.jpg[/img]