Jump to content
Dogomania

Shel

Members
  • Posts

    2068
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Shel

  1. Shel

    Ares...

    Co u nas? Fotki u nas :razz: [IMG]http://i28.tinypic.com/2vtxp39.jpg[/IMG] nochal [IMG]http://i25.tinypic.com/mwsld4.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/15x8rc9.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2cmolmf.jpg[/IMG] uchol oklapnięty :loveu: [IMG]http://i30.tinypic.com/2lmrm9j.jpg[/IMG]
  2. Słodka wariatka :loveu:
  3. Shel

    Diana :)

    Posty znow przeskakują :/
  4. Shel

    Diana :)

    Ale śliczniaste portrety, zwłaszcza pierwszy :loveu:
  5. Shel

    Diana :)

    [quote name='WeronikaM']foty są już w aparacie, ale kabelka nie mogę znaleźć :mad:[/quote] no to, go, go szukać :evil_lol:
  6. Za parę lat, jak nam się gekko zniszczy to mam zamiar zakupić komplet odblaskowy orange Rogz, bo widziałam w nim śniadaska. Boskość :loveu: Tak ogólnie to mi jedna obroża i szelki starczą. Szelki oczywiście do rowera, ale i tak w nich chodzimy :diabloti:
  7. [url]http://images49.fotosik.pl/33/d2fab5498d376842.jpg[/url] ale uśmiechy :) czekam na więęęcej fot :multi:
  8. Ja mam mixa, Aresa :] Przygarnięty w zeszłym roku (18czerwca-dzień przed końcem szkoły:diabloti:)
  9. Shel

    Diana :)

    hej, hej ;) no... i gdzie te foty? :mad:
  10. dzieńdoberek :diabloti::razz:
  11. heeeej, my tu chyba po raz pierwszy... :oops::evil_lol:
  12. [quote name='RCookie'][URL]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/Axel/P7074271.jpg[/URL] Biedak, nawet nie zdążył zamknąć pyszczka :shake: :lol:.[/quote] noooo.... :( nie ma to jak śmierć z powiewem wiatru w ciele :roll::lol: [SIZE=1]Fajny pies :eviltong::eviltong: więęęcej :loveu:[/SIZE]
  13. Shel

    Benek i Hachi.

    Bry :D Nie wiedzę fotek :placz:
  14. Walnij rollera przez tunel :razz:
  15. Shel

    Ares...

    to..................... fotki :razz: [IMG]http://i28.tinypic.com/v7u4l.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2lv1rw8.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/soaixs.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/jkdiqa.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/2lw92l2.jpg[/IMG]
  16. Ślicznie mu :loveu:
  17. Kąpiel błotna przed wystawą to przecież podstawa! ;)
  18. No, są :diabloti: Obróżka tania, ale Axelkowi w niej ślicznie :loveu:
  19. [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz842-2.jpg[/url] super :loveu:
  20. Shel

    Ares...

    [quote name='Russellka']No całkiem fajnie wam to idzie ;) ale Ares spada na tylne łapy, musicie to wyćwiczyć. Trzymaj aresowi na nogąfrisbee (w pozycji klęczocej) i kiedy złapiepociągnij frisbee do dołu, tak, aby upadł na cztery albo przednie łapy. No i poćwicz rzucanie floaterów i backhandów :cool3: Powodzonka![/quote] Ćwiczymy to od jesieni... :shake: :( Foxowa, coś słabo poinformowana jesteś :eviltong:
  21. Dziękować za powitanie i też się witać :razz:
  22. [url]http://images50.fotosik.pl/157/a88d6fbee492d5cf.jpg[/url] super :cool3: dziękujemy za wpis u nas :multi:
  23. Shel

    Ares...

    dziękujemy systkim :D [quote name='Russellka']Ale urocze :loveu: Jak wam idzie frisbowanie? :cool3: Może jakiś filmik? :evil_lol: PS. Witamy się! :multi:[/quote] heeej :loveu: aaaa nie jest tak źle :) Ares już widzi floatery, bo nauczyliśmy się obiegania, ale musi jeszcze zczaić, że za nim trzeba szybko biec :lol: łapie przez nogę, to zależy od mojego rzutu :lol: bo.... Kasia to pani która nie umie rzucać, a co za tym idzie to Ares jest psem który nie umie łapać :diabloti: Dam filmik ale nie śmiejcie się :lol!: dodam iż to było dawno :eviltong::lol: [url=http://vimeo.com/5337094]Untitled on Vimeo[/url]
×
×
  • Create New...