-
Posts
2068 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Shel
-
Ale super mu w zielonym :D.
-
cześć zUe gaduły :evil_lol:
-
[url]http://img514.imageshack.us/img514/3505/dsc07858.jpg[/url] śliczny jest :loveu: a co do narzuty to się zgadzam - Arminek świetnie by na niej się prezentował :diabloti:
-
Ale się fajnie komponują z tą zielenią trawy :evil_lol:
-
Super w tym wygląda :loveu: Choć ja wolę ciemne psy w jaśniejszych kolorach :]
-
Czekam na wiecej fot :D.
-
SNOOPY - łaciate przygody agilitowo-sztuczkowe :D
Shel replied to Zuzia&Snoopy's topic in Foto Blogi
Zapraszam po banner. No cóż... ja nei jestem z niego zadowolona :angryy: powiedz szczerze czy się podoba, bo jak nie to zrobię nowy ;) -
SNOOPY - łaciate przygody agilitowo-sztuczkowe :D
Shel replied to Zuzia&Snoopy's topic in Foto Blogi
Własnie biorę się za Wasz banner :cool3: -
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
Shel replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
[quote name='CaneSs']Cześć słuchaj, pomóż mi błagam. Chciałabym założyś stronkę na której dodawałabym moje zdjęcia ( tzn. mojej roboty xD ) i ewentualnie grafikę. Ale nie mam pomysłu na nazwę :placz: Błagam pomóż[/QUOTE] hmmmmm może po prostu caness? Tak jak ja - KASKAA :evil_lol: -
[IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/2009_10140034.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/2009_10140036.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/2009_10140038.jpg[/IMG]
-
Dobra macie parę fot wcześniej :diabloti: SĄ ONE AUTORSTWA UŻYTKOWNIKA [U]wojtekdu[/U] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/2009_10140017.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/2009_10140018.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/2009_10140019.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/2009_10140022.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/2009_10140023.jpg[/IMG]
-
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
Shel replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
Cześć xD XD -
haha, super mina :)
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
A ile daliście za to chipowanie?
-
[quote name='CaneSs']nmzc, zasłużyliście sobie :) Ale daj więcej fotek :evil_lol::mad:[/QUOTE] Na razie idę czytać Krzyżaków i lekcje robić, potem wstawię jeszcze fotki z wycieczki z Rudą oraz wpadnę do Waszych galerii :) [quote name='zuza:D']Jak widzę wiele mam do obejrzenia, żeby być aktualna..:p [URL]http://i35.tinypic.com/345gcid.jpg[/URL] Ale przystojniaczek.:loveu:[/QUOTE] oglądaj, oglądaj :cool3: [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]oj to mój błąd, wkręciło mi się że to pan pies :oops:[/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] Spoko :D. [quote name='Ania!'][URL]http://i37.tinypic.com/mt851f.jpg[/URL] Pasuje kolorystycznie :lol::lol:[/QUOTE] :diabloti: [quote name='Infortune.']Bardzo fajnie Suzce w tej obroże :loveu:, szkoda że na Aresa za mała...[/QUOTE] No szkoda... ale będę polować na wystawach :)
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
Shel replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[LEFT]Ale fajniasty av! :evil_lol: [/LEFT] -
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
Shel replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
[quote name='CaneSs']Hah, cieszę sie :) I jak? Hiltonik sie podoba?[/QUOTE] Świetny jest, tylko obroża na Aresa za mała, ale Suzi ją przejęła :D. Z resztą w galerii są fotki ;) -
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
Shel replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
Ile fotek :multi::multi::multi::multi: Paczka doszła, thx! :loveu: -
Niestety obroża za mała jest trochę na Aresa, ale tam gdzie jeden traci, drugi korzysta :eviltong: [img]http://i37.tinypic.com/mt851f.jpg[/img] a smyczą możemy się z Aresem pochwalić przy tej obroży [img]http://i35.tinypic.com/20zv2w6.jpg[/img] a jeszcze lepiej wygląda tak [img]http://i35.tinypic.com/345gcid.jpg[/img] Szelki, pozostałe obroże, smycze no i bandamka własnie suszą się po prańsku.:diabloti: Dziękujemy za komplecik, CaneSs!
-
[quote name='zuza:D']Ty masz 2 psiaki?:loveu::crazyeye::loveu: Czemu się nie chwalisz ??:razz:[/QUOTE] Pojawiała się wcześniej czasami :D. Ale Ciebie jeszcze "nie było" :eviltong: [quote name='Cavy'][URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0140-1.jpg[/URL] Ale super :multi:[/QUOTE] Dziękujemy! [quote name='madziulik_13']Hejo :loveu: Ja chcę nowe zdjęcia ! :eviltong:[/QUOTE] Łooo tyle ich wstawiłam wcześniej, na kyno sobie zobacz jak tu Ci się nie chce 'kopać' :diabloti: [quote name='Ania!']To nie rzeźnik tylko dzik krzaczasty ;) Nigdy nie widziałam psa, który chociaż minimalnie by był do niego podobny :lol: Masz jedyny egzemplarz :evil_lol:[/QUOTE] No krzaczasta to ona jest :roll: Da sobie obciąć tułów ale o nogach, a broń Boże jej brody to w życiu sobie nie da :angryy: No jasne, Rzeźnik rulez :evil_lol: [quote name='bianka19']Heej :) Jakie śliczne foty :loveu: jak to zobaczyłam to o mało nie spadłam z krzesła :roflt: [URL]http://img130.imageshack.us/img130/3330/beznazwy1kopiazo.jpg[/URL][/QUOTE] Nie tylko Ty tak zareagowałaś ;D [quote name='Minerva'][URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0121-1.jpg[/URL] Zobaczysz, ja go kiedyś zjem :evil_lol: A Rzeźnik świetny, te kudły :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] thx :] [quote name='Ania!']Bannerek jest śliczny [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/7281/hugs003.gif[/IMG][/QUOTE] Super, że się podoba! :multi:
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]czuj czuj czuwaj :multi: Ares to ma ładny haremik, tyle koleżanek...co chwile z inną na spacer :) takiemu to dobrze :evil_lol: no i oczywiście kolega Rzeźnik debeściak, koleś pierwsza klasa :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Rzeźnik to ona :loveu::evil_lol: [quote name='WeronikaM']dlaczego "rzeźniczka" ??:mad: a tak na marginesie to dlaczego ja nic nie wiem o twoim 2 czworonogu ?? :shake::oops::oops:[/QUOTE] Suzi >Rzeźnik< to jest taki pies rodzinny, 'od wszystkich' i czasem się tu pojawia :D. [quote name='Infortune.']Rzeeeźniiiik! W końcu :loveu:[/QUOTE] Rzeźnik zawsze robił furorę :evil_lol: [quote name='Bartiśkowa_']Rzeźniczek Jaki słodziak :loveu: Ile ona ma ?[/QUOTE] Wiesz, cały czas myślałam, że 8 >teraz< ale rodzice zaczęli się wahać i może wyjść na starszą, ale max o 2 lata ;) [quote name='Berneska']ale macie portretów! :multi: [URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0142-3.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Dziękujemy :]
-
[quote name='WeronikaM']jestem u psiaka, mam foty, resztę dopiszę jutro po 15 ;) jakiego ?? ile to kosztuje ???[/QUOTE] W stópce pisze ;-) A koszt wysyłam na PW .
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Znów zaczynają się pogaduchy :diabloti: