[quote name='Zuzia&Snoopy'][URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0011-9.jpg[/URL]
hahaha no nie mogę! :evil_lol: :) że też pozwolił się tak przebrać :D Mój Snoopy to by rozerwał na strzępy[/QUOTE]
[quote name='deer_1987'][URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0068-3.jpg[/URL]
perspektywa fajna![/QUOTE]
[quote name='Cavy']Mój tak samo. :evil_lol:[/QUOTE]
Ares na początku się wiercił i zdejmował czapkę, ale w końcu dał za wygraną :evil_lol:
[quote name='zuza:D']Widzę, że jeśli kogoś nie ma to tylko traci..
Pięknie tu macie, tak pełno fotek.;)[/QUOTE]
Dziękujemy!
[quote name='Infortune.']Ares nie lubi już frisbee? Czy znowu coś źle zrozumiałam? :lol:
Super wygląda w tej czapce :evil_lol:[/QUOTE]
Lubi, ale poza naszą działką się nie skupi... :placz:
Dziękujemy!