Jump to content
Dogomania

Shel

Members
  • Posts

    2068
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Shel

  1. [url]http://img205.imageshack.us/img205/8923/p1012486.jpg[/url] fafle odlatują :D
  2. Ale się błyszczy :D.
  3. Shel

    Ares...

    [quote name='Ania!']Mój dzisiaj szczekał na krzesło u weta :roll: A burczy na wszystko :evil_lol: Bonusik jest uroczy :loveu:[/QUOTE] Ares sobie kiedyś wywalił z miski kawałek ryżu i na niego szczekał :evil_lol: DZIK KRZACZASTY :eviltong: dziękuje ;-)
  4. Ja też nigdy nie miałam szlabanu. Jak dostałam słabszą ocenę to rodzice tylko powiedzieli, że wezmą mi w końcu ten komputer, ale nigdy tego nie zrobili. A ocenm złych nie mam.
  5. Shel

    Benek i Hachi.

    [url]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/IMG_1529.jpg[/url] wariat :)
  6. Shel

    Ares...

    [quote name='QQk']Gratulacje![/QUOTE] [quote name='RCookie']To ja też gratuluję setnej stronki i nowego aparatu :multi:. Czekam na więcej zdjęć :cool3:.[/QUOTE] Bardzo dziękujemy :] Jutro też porobię jakieś foty, mam nadzieję, że choć na chwilę będzie słońce. Na razie bonusik w postaci Suzki :) [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0004.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0005.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0007.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0010.jpg[/IMG] nie mogę patrzeć na te jej kłaki :roll:
  7. Ja tak samo mam! Słońce świeci >dzisiaj wcale nie świeciło< o 13, a ja do 14 albo 15 w szkole :roll:. Tosisława cudna, ale tą sesję już widziałam :PP.
  8. Shel

    Ares...

    [quote name='Cavy']To przez to, że tak dużo gadasz. :lol: :-P[/QUOTE] Ej, wcale dużo nie gadam :P. Poprawiłam się :] :P Moja mama powiesiła na drzwiach wieniec - Ares stoi i na niego szczeka :lol:. Wybitnie inteligentny pies.
  9. Czekam na więcej fot, miło się ogląda :]. Moje początki nie są takie fajne jak Twoje :lol:. I ja z pogodą mam to samo - kupiłam lustro i słońce zgasło, przyszły mgły i deszcze :angryy:
  10. Ja chcę wiecej axelkowych:]
  11. A ja czekam na fotki :]
  12. Super psiaki :]
  13. Shel

    Ares...

    [quote name='Cavy']Gratuluję 100 strony! :D :D :D[/QUOTE] hehe, dzięki, nawet nie zauważyłam :lol:.
  14. Shel

    Diana :)

    Zdrówka dla Dianki :)
  15. [url]http://i45.tinypic.com/24c8i11.jpg[/url] ale oczka :] [url]http://i46.tinypic.com/259bg52.jpg[/url] jaka mina :lol: a skaczący z łóżka Tofik - bomba :]
  16. [url]http://img5.imageshack.us/img5/3358/p1010756w.jpg[/url] wow, extra ujęcie! na pogodę to ja też narzekam cały czas :roll::roll:
  17. [url]http://img708.imageshack.us/img708/7848/dscf9377.jpg[/url] fajna mina :)
  18. Shel

    Ares...

    [quote name='Ania!']Wiedziałam, że w jego żyłach płynie błękitna krew ale, że nie tylko w żyłach to nie wiedziałam :evil_lol:[/QUOTE] :lol: [quote name='deer_1987']e nie takie marne ;)[/QUOTE] Ja chcę słońce! ;<
  19. [url]http://qqk.kk.e-wro.pl/Misia/DSCF2118.JPG[/url] ale mina :D
  20. [url]http://img689.imageshack.us/img689/8413/fotki327.jpg[/url] on ma taki pocieszny wyraz pysia :)
  21. Shel

    Ares...

    [quote name='QQk']A czemu kupiłaś Nikona? ;) - ale złośliwa świnia ze mnie ;)[/QUOTE] hehe już sobie poradziłam :P Fotki strasznie marne, a pogoda wcale nam nie ułatwia.. [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0040.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0037.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0027.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0016.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0012.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...