[quote name='QQk']Gratulacje![/QUOTE]
[quote name='RCookie']To ja też gratuluję setnej stronki i nowego aparatu :multi:.
Czekam na więcej zdjęć :cool3:.[/QUOTE]
Bardzo dziękujemy :] Jutro też porobię jakieś foty, mam nadzieję, że choć na chwilę będzie słońce. Na razie bonusik w postaci Suzki :)
[IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0004.jpg[/IMG]
[IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0005.jpg[/IMG]
[IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0007.jpg[/IMG]
[IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0010.jpg[/IMG]
nie mogę patrzeć na te jej kłaki :roll: