Jump to content
Dogomania

***Paulina***

Members
  • Posts

    3497
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ***Paulina***

  1. Cześć Be:bye: Gratulacje dla Buffy :brawo: Tamta co pierwszą lokatę ma to faktycznie nie za piękna, taka duża jakaś i krzywo stała:shake:, nie to co Buffi:loveu: I miałyśmy się dzisiaj zobaczyć, ale niestety nie dojadę, bo nie mam czym... Samochód się popsuł, nie wiem coś z akumulatorem chyba, i nie chce ruszyć:placz::placz::placz: Co za pech:angryy:
  2. Witamy:bye: Dzisiaj jest sobota więc odwiedzinki u Bonnie będą:multi: I fotki tej ślicznotki:multi::multi::multi:
  3. [quote name='benkul']Mam do was pytanko jak zrobić żeby pod moimi postami wyświetlał się link do galerii Fadusia (ciemna masa ze mnie) nie umiem tego zrobić.[/quote] W profilu użytkownika po lewej stronie (obok subskrybcji) kliknij edytuj sygnaturę i tam wklej link;)
  4. Cześć Zuza:bye: [url]http://i484.photobucket.com/albums/rr209/Zuzal/100_5432.jpg[/url] Noddy ogrodnik:loveu::evil_lol:
  5. Cześć:bye: Jakie one słodziutkie:loveu::loveu::loveu: [url]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz084-1.jpg[/url] Piękne oczka:loveu::loveu::loveu:
  6. [quote name='Gosia2406']Przyszłyśmy sie przywitać piątkowo po dłuzszej nieobecności.[/quote] Cześć Gosia:bye: [quote name='Milka_85']Witamy i miłego dzioneczka życzymy:lol:[/quote] Dzięki:loveu::loveu::loveu: [quote name='Aga76']Cześć [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE8FB.gif[/IMG] Jakie plany na weekend? Może na fotki spacerowe można liczyć :cool3: Bardzo lubię patrzeć na Kati, bo ona pięknieje z dnia na dzień :loveu:[/quote] Cześć Aga:bye: W niedzielę planuję wybrać się na wystawę do Inowrocławia:loveu: Na fotki można liczyć, tylko nie wiem czy spacerowe, ale coś wymyślę:loveu: Dzięki:loveu: [quote name='benkul']Przyszliśmy sie przywitać śliczna ta Twoja Kati normalnie sama słodycz:loveu::loveu::loveu:Wycałuj Ją w ten jej śliczny pyszczek.Pozdrawiamy[/quote] Witamy u nas w galerii i zapraszamy częściej:loveu: Dzięki, już wycałowana:loveu: [quote name='roxi-malina']Hej :loveu: Co tam u was ciekawego?:loveu: Ja lece sprzątać bo jutro mama ma imieniny i rodzinka sie zjeżdża więc raczej nie wpadne na dogo:-( papa i udanej sobotki[/quote] Hejka:bye: Ciekawego to raczej nic:eviltong::evil_lol: To udanej imprezki życzę:evil_lol:
  7. [CENTER][COLOR=Red][B][FONT=Arial Black][SIZE=6]:new-bday::BIG::new-bday::tort::new-bday: Wszystkiego naj naj Arisku!!! :laola::laola: [/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][/CENTER]
  8. [CENTER]:laola::laola: [IMG]http://tmp3.glitery.pl/text/106/32/3-Wszystkiego-naj-naj-3251.gif[/IMG] [IMG]http://tmp3.glitery.pl/text/106/32/3-dla-TOFIKA-8812.gif[/IMG] :new-bday::BIG::new-bday::tort::new-bday: [/CENTER]
  9. [quote name='ewa2909']Cześć Paulina:loveu::loveu::loveu: Ale Kati ma gęste włosy:crazyeye::crazyeye::crazyeye:Śliczne poprostu:loveu:[/quote] Cześć Ewa:bye: Dzięki:loveu: Mam nadzieję, że teraz będą ładnie rosnąć i nie takie puszące:loveu: [quote name='Sweet']hej:) ślicznie kati wygląda:loveu::lol: ty będziesz miała 3 dni wolnego a ja 3 dni męczarni i stresu:placz::placz:już się boje:-(:placz::shake:[/quote] Hejka:bye: Dzięki:loveu: Na pewno dobrze ci pójdzie, będziemy trzymały kciuki;) [quote name='Pegaza']Sliczny maly babelek:loveu:[/quote] :loveu::loveu::loveu: [quote name='Aga76'][URL]http://images38.fotosik.pl/100/af95e892b5d2a347.jpg[/URL] Kati świetnie się prezentuje :bigcool:[/quote] Dzięki Aga:loveu:
  10. [quote name='roxi-malina']Hej :bye: No cóż pech to pech (szkoła:-():evil_lol: bo moim zdaniem już powinni nam wolne zrobić do końca testów:evil_lol::eviltong: choć dziś nie było tak źle (okazało sie że napisałam kartkówke z chemii najlepiej z klasy:eviltong:) [B]Kati jest przepiękna[/B]:loveu::loveu::loveu::loveu: A włoski to jej zapuszczasz tak całkowicie (jak psu wystawowemu czy tak jak ostatnio?):loveu::roll:[/quote] Hejka:bye: Moim zdaniem też tak powinno być:p Dzięki:loveu: A jeszcze nie wiem... jeśli będą ładne i nie będą się puszyły to całkowicie:loveu: [quote name='ladyyork']Kati jest urocza,taka perełka która bardzo jasno świeci :loveu:[/quote] :loveu: [quote name='laurin']Cześć:loveu: Kati jest śliczniutka:loveu::loveu::loveu: bardzo mi się podoba:loveu:[/quote] Cześć Aniu:bye: Dzięki:loveu: Cieszę się bardzo:loveu: [quote name='dysia-u']Cześć Paulinko :lol: śliczną masz tą Kati. Od razu tyle ładnych zdjęć , żadnego nie wybrałam bo nie mogłam się zdecydować:loveu:[/quote] Cześć Ula:bye: Dziękuję:loveu:
  11. [CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=6][COLOR=Red][B]:new-bday::BIG::new-bday::tort::new-bday: Wszystkiego naj naj najlepszego dla AKSUNI!!! [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][URL="http://img89.imageshack.us/my.php?image=03804ef93683bec56a726f9.jpg"][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/7430/03804ef93683bec56a726f9.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  12. Witamy się po raz pierwszy:bye: [url]http://img207.imageshack.us/img207/4015/zdjcie027v.jpg[/url] Jaki fajny:loveu: Super kokardka:loveu::loveu::loveu:
  13. [quote name='Zuza i Noddy']Fajnie jej w tej fryzurce :lol:[/quote] Dzięki Zuza:loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/100/d4c1fc8deaf9eed1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/104/f195a955c6562c69med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/104/ec792681ee10031a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/100/34622c3d75ecfb9bmed.jpg[/IMG][/URL]
  14. Cześć Gosia:bye:
  15. Hejka:bye: To czekamy na te fotki:loveu:
  16. [url]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz060-3.jpg[/url] Też mają swoje miejsca przy stole:loveu::evil_lol::loveu:
  17. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/104/4e8e4960ee00d1a1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/104/1f74856f6eb17050med.jpg[/IMG][/URL] W prawo: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/100/b9c69c602dd516ca.jpg[/IMG][/URL] I w lewo: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/104/ef1fab65e36e66e8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/100/af95e892b5d2a347.jpg[/IMG][/URL]
  18. Hej:bye: [url]http://img245.imageshack.us/img245/1313/zdjcie0063.jpg[/url] Bardzo mi się podoba jej fryzurka:loveu::loveu::loveu:
  19. [quote name='roxi-malina']Hej Paulina :loveu: Cop tam u was ciekawego słychać?:loveu:[/quote] Hej Roxi:bye: Co u nas??? Właśnie wymyśliłam że zapuszczam Kati włoski:loveu::loveu::loveu: No a poza tym to niestety już po świętach i do szkoły trzeba wrócić:shake: No ale od środy 3 dni wolnego:multi::multi::multi: Mam fotki tzn. tylko 9:eviltong: Ale jeszcze się wgrywają na fotosika:loveu:
  20. Hejka:bye: [url=http://img13.imageshack.us/my.php?image=dsc0058h.jpg]ImageShack - Image Hosting :: dsc0058h.jpg[/url] Ślicznie podcięta:loveu::loveu::loveu:
  21. Hejka:bye: Jak po świętach? Fotki jak zawsze wszystkie super!
  22. [quote name='roxi-malina']Hej :bye: I jak tam? Poświęcone jajeczka:eviltong:[/quote] Hejka:bye: Tak, były poświęcone:) [quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Witamy!! [/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Kati jest śliczniutka :loveu:[/COLOR][/I] [/CENTER] [I][COLOR=#000080][SIZE=2][B]Tęczowych pisanek, na stole pyszności, mokrego dyngusa i wspaniałych gości. Niech to będzie czas uroczy, zycze miłej Wielkanocy!![/B] [/SIZE][/COLOR][/I][CENTER] [IMG]http://pussycatdreams.p.u.pic.centerblog.net/sv94dril.gif[/IMG][/CENTER] [/quote] Witamy i dziękujemy:loveu: [quote name='Cortezik_82']Wpadłam się przywitać:multi: [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]Niestety fotek nie widzę bo mi net muli:([/COLOR][/SIZE][/quote] Hejka Karolina:bye: :-( [quote name='Milka_85']witamy wtorkowo i miłego dzioneczka życzymy....:lol:[/quote] Witamy:bye: Dzięki:loveu:
×
×
  • Create New...