Jump to content
Dogomania

***Paulina***

Members
  • Posts

    3497
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ***Paulina***

  1. Hejka:bye: Co tu tak pusto??? Wracajcie! Czekamy na fotki Daisy:loveu:
  2. [url]http://img254.imageshack.us/img254/3007/obraz256.jpg[/url] Ślicznie wygląda:loveu: Nie takie długie i nie aż tak króciutkie... :loveu: W sam raz:loveu: Bardzo pasuje do niego taka fryzurka:loveu::loveu::loveu:
  3. [quote name='slawi'][CENTER][COLOR=Red][B][I][IMG]http://www.animaatjes.nl/plaatjes/p/pasen/63.gif[/IMG][/I][/B][/COLOR] [COLOR=Red][B][I] Skacze zajączek po lesie i życzenia Wam niesie. [/I][/B][/COLOR] [COLOR=Red][B][I] Przez pisanki przeskakuje Alleluja wykrzykuje.[/I][/B][/COLOR] [COLOR=Red][B][I] Po czym znika w długich susach, [/I][/B][/COLOR] [COLOR=Red][B][I] cały mokry od dyngusa.[/I][/B][/COLOR] [COLOR=Red][B][I][IMG]http://www.animaatjes.nl/plaatjes/p/pasen/49.gif[/IMG][/I][/B][/COLOR][/CENTER] [/quote] [quote name='Domka_Czika'][URL="http://photos.nasza-klasa.pl/9489368/55/main/07fe09f3d3.jpeg"]http://photos.nasza-klasa.pl/9489368/55/other/std/da7874a2c3.jpeg[/URL] Pisanych jojecek, wizbowych bazicek, kielbasy smazonej, duzo krzanu do niej, zmartwychwstanio z dusy i wisny po usy :D [/quote] [quote name='Skibka']Kurczaczków Zielonych Baranków Czerwonych Bazi Różowych Pisanek Kolorowych Dyngusa Tęczowego I Wszystkiego Dobrego. Życzy Skibka z Viki! :krolik:[/quote] [quote name='Zuza i Noddy'] [url]http://i39.tinypic.com/jhswli.png[/url] [/quote] [FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][COLOR=DarkOrange] Sławi, Domka, Skibka i Zuza [/COLOR] DZIĘKUJEMY :loveu::buzi::loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Sara_i_Aris']Cześć Paulina :multi: Ładnie Kati wygląda, tylko szkoda włosów :p Wesołych Świąt :loveu:[/quote] Cześć Sara:multi: Z jednej strony szkoda, ale z drugiej to nie były aż takie piękne... Dzięki za życzenia:loveu: [quote name='Aga76'][URL]http://images47.fotosik.pl/101/df321aa289f61259.jpg[/URL] Do pysia jej w różu [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSflowerysmile.gif[/IMG] pozdrawiamy[/quote] :loveu: Dzięki :loveu: [quote name='Izabela124.']Ale tu kolorowo od tylu życzeń[/quote] O tak...:loveu:
  4. [CENTER][COLOR=YellowGreen][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B][IMG]http://www.animaatjes.nl/mini/p/pixel_plaatjes/HOEasterB009rabbitegg.gif[/IMG] [/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=YellowGreen][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B] Jaj przepięknie malowanych, [/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=YellowGreen][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B] Świąt słonecznie roześmianych, [/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=YellowGreen][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B] W poniedziałek dużo wody, [/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=YellowGreen][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B] Zdrowia, szczęścia oraz zgody,[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=YellowGreen][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B] Moc prezentów od zajączka,[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=YellowGreen][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B] co koszyczek trzyma w rączkach.[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=YellowGreen][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B] [IMG]http://www.animaatjes.nl/mini/p/pixel_plaatjes/HOEasterB007rabbitegg.gif[/IMG] [IMG]http://aurore.vefblog.net/photos_gros/2007/07/aurore118366511855_gros.gif[/IMG] [IMG]http://www.animaatjes.nl/mini/p/pixel_plaatjes/HOEasterB008rabbitegg.gif[/IMG][/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][/CENTER]
  5. [quote name='ewa2909']Witamy się wieczorową porą. Dziękujemy za śliczn karteczki i życzenia świąteczne:loveu::loveu::loveu: My już po fryzjerze:roll::roll::roll:[/quote] :oops: Aaa... Na godzinę 14, a ja myślałam że na 14 kwietnia:shake: I jak fryzurki??? Wstawiaj focie:loveu:
  6. [quote name='Pegaza']W koszyku- obfitości, w serduszku- miłości,w jajkach- niespodzianek, w Dyngusa – wody dzbanek. [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/5461/kuiken41az3.gif[/IMG][/quote] Daria, Dziękujemy:loveu::loveu::loveu:
  7. [CENTER][COLOR=YellowGreen][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B][IMG]http://www.animaatjes.nl/mini/p/pixel_plaatjes/HOEasterB009rabbitegg.gif[/IMG] [/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=YellowGreen][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B] Jaj przepięknie malowanych, [/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=YellowGreen][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B] Świąt słonecznie roześmianych, [/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=YellowGreen][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B] W poniedziałek dużo wody, [/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=YellowGreen][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B] Zdrowia, szczęścia oraz zgody,[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=YellowGreen][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B] Moc prezentów od zajączka,[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=YellowGreen][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B] co koszyczek trzyma w rączkach.[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=YellowGreen][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B] [IMG]http://www.animaatjes.nl/mini/p/pixel_plaatjes/HOEasterB007rabbitegg.gif[/IMG] [IMG]http://aurore.vefblog.net/photos_gros/2007/07/aurore118366511855_gros.gif[/IMG] [IMG]http://www.animaatjes.nl/mini/p/pixel_plaatjes/HOEasterB008rabbitegg.gif[/IMG][/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][/CENTER]
  8. Cześć Ewa:bye: To już za 4 dni idziecie:loveu: Wiesz już co robisz z fryzurką Tofika???
  9. [quote name='Zuza i Noddy']Ale jej ślicznie w nowej fryzurce :loveu:[/quote] :loveu::loveu::loveu: [quote name='laurin'][IMG]http://gify.roziu.pl/images/rsgallery/original/wielkanoc_20.gif[/IMG][SIZE=4][COLOR=Yellow][U][B][FONT=Book Antiqua]Z okazji Świąt życzę:[/FONT][/B][/U][/COLOR][/SIZE] [B][COLOR=Red][I][FONT=Georgia]Moc prezentów od zajączka[IMG]http://gify.roziu.pl/images/rsgallery/original/wielkanoc_12.GIF[/IMG] co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego![/FONT][/I][/COLOR][/B] [IMG]http://gify.roziu.pl/images/rsgallery/original/wielkanoc_29.gif[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=Green][COLOR=Orange][B][FONT=Book Antiqua][SIZE=3][I]Śmigus! Dyngus! Na uciechę z kubła wodę lej ze śmiechem! Jak nie z kubła, to ze dzbana, śmigus-dyngus dziś od rana. Staropolski to obyczaj, żebyś wiedział i nie krzyczał, gdy w Wielkanoc, w drugie święto, będziesz kurtkę miał zmokniętą.[/I][/SIZE][/FONT][/B][/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://gify.roziu.pl/images/rsgallery/original/wielkanoc_27.GIF[/IMG][/quote] Dziękujemy Aniu:loveu: [quote name='Karolina&Lucky'][U][url]http://images46.fotosik.pl/101/985804d496ac997b.jpg[/url][/U] [CENTER]:krolik::krolik::krolik:[/CENTER] [/quote] Dzięki Karolina:loveu::loveu::loveu: [quote name='meja'] [URL="http://www.fotosik.pl/"]http://images46.fotosik.pl/101/e0ba5babaf5d37dd.jpg [/URL][/quote] Dziękujemy Meja:loveu::loveu::loveu:
  10. [quote name='Milka_85']Śliczne zdiątka:loveu::loveu::loveu:[/quote] Dzięki:loveu:
  11. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/101/7d2e6944ab013779med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/101/2c6731be2f043f2e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/101/274104a262b55c79med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/101/897f0bc67661e4c2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/101/df321aa289f61259.jpg[/IMG][/URL]
  12. [quote name='Milka_85'] [url]http://images45.fotosik.pl/101/57d5cfcdf4ffc351med.jpg[/url] [/quote] [quote name='roxi-malina'][FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=6][COLOR=Magenta]Wesołych świąt:loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL]http://zycietoniebajka.blox.pl/resource/wielkanoc.gif[/URL][/quote] Dziękujemy wam bardzo:loveu::buzi::loveu:
  13. [quote name='Pegaza']Cze Paula :p tulaski dla tej malej damy:loveu:[/quote] Cześć Daria:bye: :loveu::loveu::loveu:
  14. [quote name='Izabela124.']Ale Kati wyrosła, cudna jest :loveu:[/quote] Dzięki:loveu:
  15. Witamy:bye: [url]http://img516.imageshack.us/img516/5017/cacyk137.jpg[/url] Śliczny jest:loveu: Dziewczynki też piękne:loveu:
  16. [quote name='Zuza i Noddy']Śliczna panienka i jakie już długie włoski na mordce ma :loveu:[/quote] Już nie ma:placz:
  17. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/96/4797ef408101e28d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/96/741bc56a6260deda.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/96/60f9b16dadc65b04.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/100/81a20aae17f462e4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/96/f1fcdf22c08b9ed4.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/100/b117589b604377f0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/96/1cca6853f195e8ed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/100/549cde6b077e5bc8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/100/db04a2e4b4c3d88a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/100/b7fe1de1d204b5e5.jpg[/IMG][/URL]
  19. Hejka:bye: Co tam u was???
  20. [CENTER][FONT=Arial Black][SIZE=5][COLOR=Magenta]:laola::laola:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=5][COLOR=Magenta]Wszystkiego naj naj dla Viki!!![/COLOR][/SIZE][/FONT] :new-bday::BIG::new-bday::tort::new-bday: [/CENTER]
  21. [quote name='Milka_85'] Dziewczyny mam do was pytanko... A mianowicie jak już ją przywiozę do domciu to jak to jest ze spacerkami?! Kiedy moge z nią wyjśc na pierwszy spacerek..?!:roll:[/quote] Po kwarantannie, czyli ok. 2 tygodnie po ostatnim szczepieniu;)
  22. [url]http://img227.imageshack.us/img227/1286/p1000547.jpg[/url] Śliczny:loveu:
  23. [quote name='Skibka'][B]***Paulina***[/B]Cześć! :hand: Viki chodzi w ubranku bo jak chodzimy po lesie to do niej się wszystko przyczepia igły,liście itd. więc jak jest w ubranku to przynajmniej nie wygląda jak małe drzewo. No dzisiaj u nas też gorąco to dzisiaj była bez ubranka.:lol:[/quote] No ja jak chodziłam z Kati do parku to też miała zawsze pełno liści poprzyczepianych... No ale teraz ma krótkie włoski to mam nadzieję, że nie będą już się przyczepiać:loveu:
  24. [quote name='dysia-u'][URL]http://images38.fotosik.pl/95/466a74d01ee153a1.jpg[/URL] :crazyeye::crazyeye: śliczna dzidzia. Z długim włosem też była ładna ale teraz taka słodziutka[/quote] Dzięki Ula:loveu::loveu::loveu:
  25. [quote name='roxi-malina']No to jak na pierwszy raz to całkiem dobrze wam poszło:loveu:[/quote] No w sumie to tak... Ale wcale tak fajnie nie było:shake::evil_lol:
×
×
  • Create New...